controversyjeans.pl
Paskutinis skenavimas August 28, 2026
Svetainės controversyjeans.pl slapukų nuskaitymas (įvykdytas August 28, 2026) aptiko 22 slapukų ir 18 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Svetainė remiasi Cookiebot kaip savo sutikimų valdymo platformą su Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 nebuvo pastebėtas. Aptikta 18 trečiųjų šalių užklausų iš 13 tiekėjų.
Sutikimo elgsenos įvertinimas
16 / 100
Ši svetainė nustatė kelis stebėjimo slapukus prieš lankytojui sutinkant. Pagal ePrivacy 5 straipsnio 3 dalį šiems reikalingas išankstinis sutikimas.
Automatinė nuskenuotų puslapių patikra konkrečiu laiko momentu; tai nėra teisinė konsultacija. Kaip veikia mūsų patikra.
Sutikimo užtikrinimo lygis
-
1
Iki sutikimo davimo nepaleidžiama nieko, kas nebūtų būtina. Tai griežtas ePrivacy 5 straipsnio 3 dalies aiškinimas ir stipriausia pozicija.
-
2
Google žymos įkeliamos su pagal numatytuosius nustatymus atmesta saugykla ir iki sutikimo siunčia tik signalus be slapukų. Tai leidžiama Google modelyje, tačiau tai nėra griežtas 5 straipsnio 3 dalies aiškinimas.
-
3
Iš dalies užtikrinta Ši svetainė
Google Consent Mode v2 riboja Google žymas, tačiau prieš sutikimą pastebėta kitų sekiklių ar slapukų.
-
4
Sekikliai ar slapukai paleidžiami dar prieš lankytojui duodant sutikimą, be jokių juos ribojančių sutikimo signalų.
Sutikimo reklamjuostė, kokia buvo parodyta
Pirmajame sluoksnyje nėra atmetimo parinkties; norint atsisakyti reikia papildomų žingsnių.
Įkėlimo laiko juosta prieš sutikimą
Milisekundės nuo naršymo pradžios iki kiekvienos užklausos išsiuntimo arba kiekvieno slapuko nustatymo.
ir dar 12
Aptikta prieš sutikimą
Slapukai, nustatyti prieš sutikimą (22)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_tt_enable_cookiemarketing · TikTok -
_ttpmarketing · TikTok -
ttcsidmarketing · TikTok -
ttcsid_CNFNO2BC77UBR2I9GA20marketing · TikTok -
sbjs_currentanalytics · WooCommerce -
sbjs_current_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_firstanalytics · WooCommerce -
sbjs_first_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_migrationsanalytics · WooCommerce -
sbjs_sessionanalytics · WooCommerce -
sbjs_udataanalytics · WooCommerce -
wp-wpml_current_languagefunctional · WPML -
checked_custom_flowunknown -
fp_ccidunknown -
fp_sidunknown -
handl_ipunknown -
handl_landing_pageunknown -
handl_original_refunknown -
handl_refunknown - ir dar 2
Sekimo užklausos prieš sutikimą (12)
- Amazon d3bo67muzbfgtl.cloudfront.net nustatė controversyjeans.pl/edrone-me-public.js · ties 697 ms
- analytics-ipv6.tiktokw.us analytics-ipv6.tiktokw.us nustatė analytics.tiktok.com/main.MTgxMDg1OGQ1MQ.js · ties 1097 ms
- FunctionalSoftware o4507905803550720.ingest.de.sentry.io ties 1580 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com ties 45 ms
- Microsoft www.clarity.ms ties 897 ms
- Adobe Fonts use.typekit.net ties 46 ms
- edrone api.edrone.me nustatyti slapuką ties 46 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com ties 1012 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net nustatė controversyjeans.pl/moje-konto · ties 625 ms
- TikTok analytics.tiktok.com nustatyti slapuką nustatė tiktok-pixel-tracking-handle-header-js-after · ties 828 ms
- Google LLC pagead2.googlesyndication.com nustatė controversyjeans.pl/pixel-events.js · ties 1291 ms
- Google LLC region1.google-analytics.com nustatė controversyjeans.pl/pixel-events.js · ties 1300 ms
Kaip tikrinome
Naršyklė: Chrome/150.0.7871.124 · Skenavimo kilmė: EU · Viewport: 1440×900 · Patikrinta: 28 Aug 2026 04:11 - 28 Aug 2026 04:12
Slapukai
22
Trečiųjų šalių
0
Stebėjimo priemonės
18
Tiekėjai
13
Sutikimo reklamjuostė
Cookiebot
Skenavimai
1
Ko trūksta šioje sąrankoje
- Scenarijų blokavimas atliekamas rankiniu būdu. Kiekvienas scenarijus turi būti pažymėtas ranka, o nepažymėti scenarijai paleidžiami prieš sutikimą.
- Pirmajame sluoksnyje nėra atmetimo parinkties; norint atsisakyti reikia papildomų žingsnių.
Atitiktis pagal auditoriją
Europos Sąjunga
✗ NeatitinkaGDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)
Jungtinė Karalystė
✗ NeatitinkaUK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu
Jungtinės Valstijos
✓ Atitinka šį modelįCCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)
Kanada
! Reikia dėmesioPIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu
Brazilija
! Reikia dėmesioLGPD · Grindžiamas sutikimu
Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.
Ryšio saugumas
Palaikomas HTTPS
✓Nukreipia HTTP į HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės
18 užklausų aptikta iš 13 teikėjų: Amazon, analytics-ipv6.tiktokw.us, FunctionalSoftware, Google LLC, Microsoft...
Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės
18 užklausų aptikta iš 13 teikėjų: Amazon, analytics-ipv6.tiktokw.us, FunctionalSoftware, Google LLC, Microsoft...
Analytics
5
Marketing
4
Necessary
5
Functional
1
Other
3
| Tiekėjas | Kategorija | Tipas | Domenas |
|---|---|---|---|
| Amazon prieš sutikimą Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | d3bo67muzbfgtl.cloudfront.net |
| analytics-ipv6.tiktokw.us prieš sutikimą | Analytics | other | analytics-ipv6.tiktokw.us |
| FunctionalSoftware prieš sutikimą FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | o4507905803550720.ingest.de.sentry.io |
| Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Microsoft prieš sutikimą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | www.clarity.ms |
| Adobe Fonts prieš sutikimą Adobe Fonts (Typekit): web font delivery | Functional | script | use.typekit.net |
| edrone prieš sutikimą edrone tracker domain (source: Disconnect.me, category: Email) | Marketing | script | api.edrone.me |
| Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| TikTok prieš sutikimą TikTok analytics pixel | Marketing | script | analytics.tiktok.com |
| Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS | Necessary | script | cdnjs.cloudflare.com |
| Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management | Necessary | script | consent.cookiebot.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | unpkg.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) | Unknown | script | consentcdn.cookiebot.com |
Skenavimų istorija
Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto August 28, 2026.
Naujausi skenavimai
| August 28, 2026 | 22 18 |
Daugiau slapukų atitikties apžvalgų
Gucia Design
guciadesign.pl
Guardian Consulting - Strona główna
guardianconsulting.pl
- Lustra LED z podświetleniem - Guarda
guarda.pl
Usługi Spawania Laserowego • Poznań • Gua...
guard-welding.pl
Realizacje i aktualności - Guard Tech
guard-tech.pl
Tai Chi i Qigong w Łodzi i Warszawie. Tai Chi ...
guangfu.pl
Produkty ubezpieczeniowe - Gazeta Ubezpieczenio...
gu.com.pl
GTW - Instalacje przemysłowe
gtwinstalacje.pl
Ar controversyjeans.pl yra jūsų svetainė?
Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.