dietistenpraktijksleegers.nl
Paskutinis skenavimas September 3, 2026
Svetainės dietistenpraktijksleegers.nl slapukų nuskaitymas (įvykdytas September 3, 2026) aptiko 4 slapukų ir 16 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Svetainė remiasi CookieFirst kaip savo sutikimų valdymo platformą su Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 nebuvo pastebėtas. Aptikta 16 trečiųjų šalių užklausų iš 4 tiekėjų.
Sutikimo elgsenos įvertinimas
38 / 100
Ši svetainė nustatė kelis stebėjimo slapukus prieš lankytojui sutinkant. Pagal ePrivacy 5 straipsnio 3 dalį šiems reikalingas išankstinis sutikimas.
Automatinė nuskenuotų puslapių patikra konkrečiu laiko momentu; tai nėra teisinė konsultacija. Kaip veikia mūsų patikra.
Sutikimo užtikrinimo lygis
-
1
Iki sutikimo davimo nepaleidžiama nieko, kas nebūtų būtina. Tai griežtas ePrivacy 5 straipsnio 3 dalies aiškinimas ir stipriausia pozicija.
-
2
Google žymos įkeliamos su pagal numatytuosius nustatymus atmesta saugykla ir iki sutikimo siunčia tik signalus be slapukų. Tai leidžiama Google modelyje, tačiau tai nėra griežtas 5 straipsnio 3 dalies aiškinimas.
-
3
Iš dalies užtikrinta Ši svetainė
Google Consent Mode v2 riboja Google žymas, tačiau prieš sutikimą pastebėta kitų sekiklių ar slapukų.
-
4
Sekikliai ar slapukai paleidžiami dar prieš lankytojui duodant sutikimą, be jokių juos ribojančių sutikimo signalų.
Sutikimo reklamjuostė, kokia buvo parodyta
Įkėlimo laiko juosta prieš sutikimą
Milisekundės nuo naršymo pradžios iki kiekvienos užklausos išsiuntimo arba kiekvieno slapuko nustatymo.
ir dar 3
Aptikta prieš sutikimą
Slapukai, nustatyti prieš sutikimą (4)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_gaanalytics · Google Analytics -
_gatanalytics · Google Analytics -
_gidanalytics · Google Analytics
Sekimo užklausos prieš sutikimą (10)
- Automattic stats.wp.com ties 65 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com nustatė dietistenpraktijksleegers.nl · ties 134 ms
- ReportGarden secure.gaug.es nustatė dietistenpraktijksleegers.nl · ties 174 ms
- Google LLC maps.google.com ties 2195 ms
- Google LLC maps.googleapis.com nustatė maps.google.com/js · ties 2352 ms
- Google LLC www.youtube.com nustatyti slapuką ties 138 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net nustatė dietistenpraktijksleegers.nl · ties 134 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com ties 387 ms
- Google LLC www.google-analytics.com nustatė dietistenpraktijksleegers.nl · ties 134 ms
- Google LLC googleads.g.doubleclick.net nustatė www.youtube.com/m=root,base · ties 351 ms
Kaip tikrinome
Naršyklė: Chrome/150.0.7871.124 · Skenavimo kilmė: EU · Viewport: 1440×900 · Patikrinta: 3 Sep 2026 11:12
Slapukai
4
Trečiųjų šalių
0
Stebėjimo priemonės
16
Tiekėjai
4
Sutikimo reklamjuostė
CookieFirst
Skenavimai
1
Atitiktis pagal auditoriją
Europos Sąjunga
✗ NeatitinkaGDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)
Jungtinė Karalystė
✗ NeatitinkaUK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu
Jungtinės Valstijos
✓ Atitinka šį modelįCCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)
Kanada
! Reikia dėmesioPIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu
Brazilija
! Reikia dėmesioLGPD · Grindžiamas sutikimu
Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.
Ryšio saugumas
Palaikomas HTTPS
✓Nukreipia HTTP į HTTPS
✓HSTS
✓Content Security Policy
✗
Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės
16 užklausų aptikta iš 4 teikėjų: Automattic, Google LLC, ReportGarden, Meta Platforms, Inc.
Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės
16 užklausų aptikta iš 4 teikėjų: Automattic, Google LLC, ReportGarden, Meta Platforms, Inc.
Analytics
3
Marketing
3
Necessary
6
Functional
2
Other
2
| Tiekėjas | Kategorija | Tipas | Domenas |
|---|---|---|---|
| Automattic prieš sutikimą Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | stats.wp.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| ReportGarden prieš sutikimą ReportGarden tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | secure.gaug.es |
| Google LLC prieš sutikimą Google Maps embed | Functional | iframe | maps.google.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google Maps API | Functional | script | maps.googleapis.com |
| Google LLC prieš sutikimą YouTube embedded video | Marketing | iframe | www.youtube.com |
| Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | maps.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | i.ytimg.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | jnn-pa.googleapis.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | www.google-analytics.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | googleads.g.doubleclick.net |
Skenavimų istorija
Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto September 3, 2026.
Naujausi skenavimai
| September 3, 2026 | 4 16 |
Daugiau slapukų atitikties apžvalgų
Office eventmanagement - Golden Gate Photo and ...
goldengatevught.nl
One moment, please...
goldengardenoldebroek.nl
golden-dreams.nl
golden-dreams.nl
Hair Treatments | Gold City Medical Center
goldcityhair.nl
Autogroep Ursem Barten | Samen onderweg naar mo...
goldcar.nl
Building Excellence | GOLDBECK Nederland B.V.
goldbeck.nl
GoldandMore.nl
goldandmore.nl
Wandel voor KWF Kankerbestrijding. Inschrijving...
golazowalkingevents.nl
Ar dietistenpraktijksleegers.nl yra jūsų svetainė?
Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.