Skip to main content
fei.edu.br

fei.edu.br

https://fei.edu.br

Paskutinis skenavimas July 24, 2026

Svetainės fei.edu.br slapukų nuskaitymas (įvykdytas July 24, 2026) aptiko 27 slapukų ir 26 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 26 trečiųjų šalių užklausomis iš 9 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

27

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

26

Tiekėjai

9

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.
  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

! Reikia dėmesio

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Ryšio saugumas

Palaikomas HTTPS

Nukreipia HTTP į HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Slapukai

Aptikta 27 slapukų: 0 būtinų, 9 analitinių, 1 rinkodaros

Iš viso

27

Būtini

0

Funkciniai

0

Analitiniai

9

Rinkodaros

1

Nežinomi

17

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių 1st
_gat_gtag_UA_2039129_51 prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_gat_UA-2039129-38 prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_gat_UA-22976970-1 prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_ga_9CWNLCJN1W prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių 1st
_ga_J81EWLWZ13 prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių 1st
_ga_JYKCHSLSTC prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių 1st
_gcl_au prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics 87 d 1st
_gid prieš sutikimą .fei.edu.br Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_fbp prieš sutikimą .fei.edu.br Marketing Facebook 87 d 1st
cybSessionID prieš sutikimą .fei.edu.br Unknown - Pasibaigęs 1st
CYB_AB prieš sutikimą .fei.edu.br Unknown - Pasibaigęs 1st
CYB_ID prieš sutikimą .fei.edu.br Unknown - Pasibaigęs 1st
CYB_ID prieš sutikimą fei.edu.br Unknown - Pasibaigęs 1st
idIdiomaCookie prieš sutikimą portal.fei.edu.br Unknown - 362 d 1st
TS01dc4fc6 prieš sutikimą portal.fei.edu.br Unknown - Sesija 1st
_omappvp prieš sutikimą portal.fei.edu.br Unknown - 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių 1st
_omappvp prieš sutikimą fei.edu.br Unknown - 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių 1st
_omappvs prieš sutikimą portal.fei.edu.br Unknown - Pasibaigęs 1st
_omappvs prieš sutikimą fei.edu.br Unknown - Pasibaigęs 1st
_twpid prieš sutikimą .fei.edu.br Unknown - 1.1 yr 1st
_vt_shop prieš sutikimą .portal.fei.edu.br Unknown - Sesija 1st
_vt_shop prieš sutikimą .fei.edu.br Unknown - Sesija 1st
_vt_user prieš sutikimą .portal.fei.edu.br Unknown - 362 d 1st
_vt_user prieš sutikimą .fei.edu.br Unknown - 362 d 1st
__RequestVerificationToken prieš sutikimą portal.fei.edu.br Unknown - Sesija 1st
__trf.src prieš sutikimą .fei.edu.br Unknown - 362 d 1st

Naršyklės saugykla, nustatyta svetainės

Pavadinimas Domenas Šalis
_gcl_ls nustatė www.googletagmanager.com/gtm.js https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
lastExternalReferrer nustatė connect.facebook.net/fbevents.js:186:242 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
lastExternalReferrerTime nustatė connect.facebook.net/fbevents.js:186:242 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
__storejs__ nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_all nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_sess nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_info nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_ts nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_user nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
__storage_test__ nustatė hit.clickhit.com.br/api.min.js:1:16888 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
__storage_test__ nustatė hit.clickhit.com.br/api.min.js:1:16888 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
omVisitsFirst nustatė hit.clickhit.com.br/api.min.js:1:27582 https://portal.fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_gcl_ls nustatė www.googletagmanager.com/gtm.js https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
__storage_test__ nustatė hit.clickhit.com.br/api.min.js:1:16888 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
__storage_test__ nustatė hit.clickhit.com.br/api.min.js:1:16888 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
omVisitsFirst nustatė hit.clickhit.com.br/api.min.js:1:27582 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
lastExternalReferrer nustatė connect.facebook.net/fbevents.js:186:242 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
lastExternalReferrerTime nustatė connect.facebook.net/fbevents.js:186:242 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
__storejs__ nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_all nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_sess nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_info nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_ts nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą
_vt_user nustatė files1.cybba.solutions/loader.min.js:1:1634 https://fei.edu.br 1st prieš sutikimą

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

26 užklausų aptikta iš 9 teikėjų: Google LLC, Salesforce, LinkedIn Corporation, Meta Platforms, Inc., Microsoft...

Analytics

3

Marketing

7

Necessary

11

Functional

3

Other

2

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Salesforce prieš sutikimą Salesforce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script 514008956.collect.igodigital.com
Google LLC prieš sutikimą Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Google LLC prieš sutikimą Google Translate widget Functional script translate.google.com
Google LLC prieš sutikimą Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
LinkedIn Corporation prieš sutikimą LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation prieš sutikimą LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft prieš sutikimą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ib.adnxs.com
X (Twitter) prieš sutikimą Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
X (Twitter) prieš sutikimą Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d335luupugsy2.cloudfront.net
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d2rp1k1dldbai6.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script translate.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script places.googleapis.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 24, 2026.

Naujausi skenavimai

July 24, 2026 27 26

Ar fei.edu.br yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.