Skip to main content
grandcaymancondos.net

grandcaymancondos.net

https://grandcaymancondos.net

Paskutinis skenavimas September 24, 2026

Svetainės grandcaymancondos.net slapukų nuskaitymas (įvykdytas September 24, 2026) aptiko 5 slapukų ir 11 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Svetainė taiko Osano kaip savo sutikimų valdymo platformą. Mūsų patikrinimo metu nepastebėta nei IAB TCF v2.3, nei Google Consent Mode v2. Aptikta 11 trečiųjų šalių užklausų iš 7 tiekėjų.

Slapukai

5

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

11

Tiekėjai

7

Sutikimo reklamjuostė

Osano

Skenavimai

1

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

✓ Atitinka šį modelį

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Ryšio saugumas

Palaikomas HTTPS

Nukreipia HTTP į HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Slapukai

Aptikta 5 slapukų: 3 būtinų, 0 analitinių, 2 rinkodaros

Iš viso

5

Būtini

3

Funkciniai

0

Analitiniai

0

Rinkodaros

2

Nežinomi

0

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_uetsid prieš sutikimą .grandcaymancondos.net Marketing Microsoft Ads 1 d 1st
_uetvid prieš sutikimą .grandcaymancondos.net Marketing Microsoft Ads 1.1 yr 1st
PHPSESSID www.grandcaymancondos.net Necessary PHP Sesija 1st
__cf_bm .grandcaymancondos.net Necessary Cloudflare Pasibaigęs 1st
__cf_bm .www.grandcaymancondos.net Necessary Cloudflare Pasibaigęs 1st

Naršyklės saugykla, nustatyta svetainės

Pavadinimas Domenas Šalis
_1790218326716 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
osano_consentmanager_tattles nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
__sak nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
wpEmojiSettingsSupports nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_grecaptcha nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
pa_enabled nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
pa nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_uetsid nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_uetsid_exp nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_uetvid nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_uetvid_exp nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:255405 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218353181 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218353522 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218353543 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218357998 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218357243 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218358682 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218361633 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218362062 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218363345 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą
_1790218363864 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:195323 https://www.grandcaymancondos.net 1st prieš sutikimą

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

11 užklausų aptikta iš 7 teikėjų: SolarWinds, Font Awesome, Google LLC, Microsoft, Amazon...

Analytics

1

Marketing

1

Necessary

5

Functional

3

Other

1

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
SolarWinds prieš sutikimą SolarWinds tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script rum-static.pingdom.net
Font Awesome prieš sutikimą Font Awesome CDN: icon font and CSS delivery Functional script use.fontawesome.com
Google LLC prieš sutikimą Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC prieš sutikimą Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Microsoft prieš sutikimą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script s3.amazonaws.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Osano Osano tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script cmp.osano.com

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto September 24, 2026.

Naujausi skenavimai

September 24, 2026 5 11

Ar grandcaymancondos.net yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.