Skip to main content
habervakti.com

habervakti.com

https://habervakti.com

Paskutinis skenavimas September 26, 2026

Svetainės habervakti.com slapukų nuskaitymas (įvykdytas September 26, 2026) aptiko 15 slapukų ir 22 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 22 trečiųjų šalių užklausomis iš 5 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

15

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

22

Tiekėjai

5

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Aptikta sutikimo signalų (IAB TCF), tačiau sutikimų platforma nebuvo atpažinta.
  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

✓ Atitinka šį modelį

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Ryšio saugumas

Palaikomas HTTPS

✓

Nukreipia HTTP į HTTPS

✓

HSTS

✓

Content Security Policy

✓

Slapukai

Aptikta 15 slapukų: 2 būtinų, 11 analitinių, 0 rinkodaros

Iš viso

15

Būtini

2

Funkciniai

0

Analitiniai

11

Rinkodaros

0

Nežinomi

2

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
FCCDCF .habervakti.com Analytics Google 1.1 yr – – 1st
_ga prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Google Analytics 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių – – 1st
_gat_gtag_UA_90379990_1 prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs – – 1st
_gat_UA-90379990-1 prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs – – 1st
_gat_vidyome prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs – – 1st
_ga_LQLE6R7BSX prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Google Analytics 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių – – 1st
_ga_T5ZN7HYMB4 prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Google Analytics 1.1 yr galiojimo trukmė ilgesnė nei 13 mėnesių – – 1st
_gid prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs – – 1st
_ym_d prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Yandex.Metrica 364 d ✓ – 1st
_ym_isad prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Yandex.Metrica Pasibaigęs ✓ – 1st
_ym_uid prieš sutikimą .habervakti.com Analytics Yandex.Metrica 364 d ✓ – 1st
cf_clearance .habervakti.com Necessary Cloudflare 364 d ✓ ✓ 1st
XSRF-TOKEN www.habervakti.com Necessary CSRF Protection Pasibaigęs ✓ – 1st
5cc54504159abe7af567a3988d96112a23d31688 prieš sutikimą www.habervakti.com Unknown - Pasibaigęs ✓ ✓ 1st
_ym_visorc prieš sutikimą .habervakti.com Unknown - Pasibaigęs ✓ – 1st

Naršyklės saugykla, nustatyta svetainės

Pavadinimas Domenas Šalis
refreshed nustatė s.tblsm.com/app7.4.3.min.js https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ymBRC nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym_synced nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym99227643_lsid nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym99227643:0_reqNum nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym_uid nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym70217212_lsid nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym70217212:0_reqNum nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym_retryReqs nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym_wv2rf:99227643:0 nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
__ym_tab_guid nustatė mc.yandex.ru/tag.js:356:394 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą
_ym_wv2rf:70217212:0 nustatė mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://www.habervakti.com 1st prieš sutikimą

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

22 užklausų aptikta iš 5 teikėjų: Cloudflare Inc., Google LLC, OneSignal, Yandex, Volentio JSD

Analytics

3

Marketing

5

Necessary

8

Functional

1

Other

5

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
Cloudflare Inc. prieš sutikimą Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC prieš sutikimą Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Google LLC prieš sutikimą Google IMA SDK video ads Marketing script imasdk.googleapis.com
Google LLC prieš sutikimą YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
OneSignal prieš sutikimą OneSignal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.onesignal.com
Yandex prieš sutikimą Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex prieš sutikimą Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script lh3.googleusercontent.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script s0.2mdn.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto September 26, 2026.

Naujausi skenavimai

September 26, 2026 15 22

Ar habervakti.com yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.