Skip to main content
livingsmarterjewish.org

livingsmarterjewish.org

https://livingsmarterjewish.org

Paskutinis skenavimas October 19, 2026

Svetainės livingsmarterjewish.org slapukų nuskaitymas (įvykdytas October 19, 2026) aptiko 2 slapukų ir 17 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Svetainė remiasi Osano kaip savo sutikimų valdymo platformą su IAB TCF v2.3; Google Consent Mode v2 nebuvo pastebėtas. Aptikta 17 trečiųjų šalių užklausų iš 8 tiekėjų.

Slapukai

2

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

17

Tiekėjai

8

Sutikimo reklamjuostė

Osano

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

✓ Atitinka šį modelį

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Ryšio saugumas

Palaikomas HTTPS

✓

Nukreipia HTTP į HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Slapukai

Aptikta 2 slapukų: 0 būtinų, 0 analitinių, 0 rinkodaros

Iš viso

2

Būtini

0

Funkciniai

0

Analitiniai

0

Rinkodaros

0

Nežinomi

2

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_lr_hb_-orthodox-union%2Fyacahdorg prieš sutikimą livingsmarterjewish.org Unknown - 1 d – – 1st
_lr_tabs_-orthodox-union%2Fyacahdorg prieš sutikimą livingsmarterjewish.org Unknown - 1 d – – 1st

Naršyklės saugykla, nustatyta svetainės

Pavadinimas Domenas Šalis
_1792409780528 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
osano_consentmanager_tattles nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:129721 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_gcl_ls nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:129721 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
sentryReplaySession nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:129721 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409788513 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409790167 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409788912 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409791598 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409791803 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409793013 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409793374 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409794396 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409794940 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą
_1792409788242 nustatė cmp.osano.com/osano.js:2:57273 https://livingsmarterjewish.org 1st prieš sutikimą

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

17 užklausų aptikta iš 8 teikėjų: cdn.lr-in-prod.com, Google LLC, r.lr-in-prod.com, www.google.com, Amazon...

Analytics

4

Marketing

1

Necessary

9

Functional

0

Other

3

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
cdn.lr-in-prod.com prieš sutikimą Analytics script cdn.lr-in-prod.com
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
r.lr-in-prod.com prieš sutikimą Analytics xhr r.lr-in-prod.com
www.google.com prieš sutikimą Analytics fetch www.google.com
Google LLC prieš sutikimą YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script dh6eybvt3x4p0.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Cloudinary Cloudinary tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script res.cloudinary.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googletagservices.com
Osano Osano tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script cmp.osano.com

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto October 19, 2026.

Naujausi skenavimai

October 19, 2026 2 17

Ar livingsmarterjewish.org yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.