lntvalves.com
Paskutinis skenavimas October 19, 2026
Svetainės lntvalves.com slapukų nuskaitymas (atliktas October 19, 2026) aptiko 7 slapukų ir 16 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 16 trečiųjų šalių užklausomis iš 5 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.
Sutikimo elgsenos įvertinimas
26 / 100
Ši svetainė nustatė kelis stebėjimo slapukus prieš lankytojui sutinkant. Pagal ePrivacy 5 straipsnio 3 dalį šiems reikalingas išankstinis sutikimas.
Automatinė nuskenuotų puslapių patikra konkrečiu laiko momentu; tai nėra teisinė konsultacija. Kaip veikia mūsų patikra.
Sutikimo užtikrinimo lygis
-
1
Iki sutikimo davimo nepaleidžiama nieko, kas nebūtų būtina. Tai griežtas ePrivacy 5 straipsnio 3 dalies aiškinimas ir stipriausia pozicija.
-
2
Google žymos įkeliamos su pagal numatytuosius nustatymus atmesta saugykla ir iki sutikimo siunčia tik signalus be slapukų. Tai leidžiama Google modelyje, tačiau tai nėra griežtas 5 straipsnio 3 dalies aiškinimas.
-
3
Google Consent Mode v2 riboja Google žymas, tačiau prieš sutikimą pastebėta kitų sekiklių ar slapukų.
-
4
Paleidžiama prieš sutikimą Ši svetainė
Sekikliai ar slapukai paleidžiami dar prieš lankytojui duodant sutikimą, be jokių juos ribojančių sutikimo signalų.
Įkėlimo laiko juosta prieš sutikimą
Milisekundės nuo naršymo pradžios iki kiekvienos užklausos išsiuntimo arba kiekvieno slapuko nustatymo.
Aptikta prieš sutikimą
Slapukai, nustatyti prieš sutikimą (7)
-
_gcl_aumarketing · Google Ads -
_gaanalytics · Google Analytics -
_ga_1R870V2X71analytics · Google Analytics -
_ga_SBNRPLTYY2analytics · Google Analytics -
__RequestVerificationTokenfunctional · Microsoft -
TS01dc4fc6functional · Wix.com -
ASP.NET_SessionIdnecessary · ASP.NET
Sekimo užklausos prieš sutikimą (10)
- Google LLC www.googletagmanager.com ties 273 ms
- Google LLC region1.analytics.google.com nustatė www.googletagmanager.com/js · ties 2043 ms
- www.google.com www.google.com nustatė www.lntvalves.com/ask-the-expert · ties 304 ms
- Google LLC maps.googleapis.com nustatė www.lntvalves.com/lt-valves-arabic · ties 300 ms
- Google LLC www.google.com nustatyti slapuką nustatė www.lntvalves.com/ask-the-expert · ties 304 ms
- Oracle s7.addthis.com nustatė www.lntvalves.com/lt-valves-arabic · ties 299 ms
- Predactiv platform-api.sharethis.com nustatė www.lntvalves.com/lt-valves-arabic · ties 300 ms
- Google LLC ad.doubleclick.net nustatė www.googletagmanager.com/gtm.js · ties 623 ms
- Google LLC region1.google-analytics.com nustatė www.googletagmanager.com/js · ties 2074 ms
- Google LLC stats.g.doubleclick.net nustatė www.googletagmanager.com/js · ties 2479 ms
Kaip tikrinome
Naršyklė: Chrome/150.0.7871.124 · Skenavimo kilmė: EU · Viewport: 1440×900 · Patikrinta: 19 Oct 2026 17:54
Slapukai
7
Trečiųjų šalių
0
Stebėjimo priemonės
16
Tiekėjai
5
Sutikimo reklamjuostė
Neaptikta
Skenavimai
1
Ko trūksta šioje sąrankoje
- Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.
- Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.
Atitiktis pagal auditoriją
Europos Sąjunga
✗ NeatitinkaGDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)
Jungtinė Karalystė
✗ NeatitinkaUK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu
Jungtinės Valstijos
! Reikia dėmesioCCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)
Kanada
! Reikia dėmesioPIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu
Brazilija
! Reikia dėmesioLGPD · Grindžiamas sutikimu
Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.
Ryšio saugumas
Palaikomas HTTPS
✓Nukreipia HTTP į HTTPS
✓HSTS
✓Content Security Policy
✗
Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės
16 užklausų aptikta iš 5 teikėjų: Google LLC, www.google.com, Oracle, Predactiv, Cloudflare Inc.
Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės
16 užklausų aptikta iš 5 teikėjų: Google LLC, www.google.com, Oracle, Predactiv, Cloudflare Inc.
Analytics
3
Marketing
2
Necessary
6
Functional
2
Other
3
| Tiekėjas | Kategorija | Tipas | Domenas |
|---|---|---|---|
| Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | region1.analytics.google.com |
| www.google.com prieš sutikimą | Analytics | fetch | www.google.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google Maps API | Functional | script | maps.googleapis.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google reCAPTCHA bot protection | Functional | script | www.google.com |
| Oracle prieš sutikimą Oracle tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) | Marketing | script | s7.addthis.com |
| Predactiv prieš sutikimą Predactiv tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) | Marketing | script | platform-api.sharethis.com |
| Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS | Necessary | script | cdnjs.cloudflare.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | ajax.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.google.dk |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | ad.doubleclick.net |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | stats.g.doubleclick.net |
Skenavimų istorija
Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto October 19, 2026.
Naujausi skenavimai
| October 19, 2026 | 7 16 |
Daugiau slapukų atitikties apžvalgų
Loanko: Ley de Segunda Oportunidad | Loanko
loanko.com
loankare.com | 521: Web server is down
loankare.com
Loanitt – The simpler way to finance
loanitt.com
todos mis servicios - loangarcia.com
loangarcia.com
Ads — Meta, Google, TikTok, LinkedIn Ads · l...
loanfikri.com
Travel Bags Designed Thoughtfully & Sustainably...
loandsons.com
LOAN Dental | Clínica dental en Galdakao
loandental.com
Loan Brook Inc - A Boutique Finance Firm
loanbrook.com
Ar lntvalves.com yra jūsų svetainė?
Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.