Skip to main content
otokomaeken.com

otokomaeken.com

https://otokomaeken.com

Paskutinis skenavimas July 24, 2026

Svetainės otokomaeken.com slapukų nuskaitymas (atliktas July 24, 2026) aptiko 11 slapukų ir 32 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 32 trečiųjų šalių užklausomis iš 20 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

11

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

32

Tiekėjai

20

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Aptikta sutikimo signalų (IAB TCF), tačiau sutikimų platforma nebuvo atpažinta.
  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

✓ Atitinka šį modelį

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Slapukai

Aptikta 11 slapukų: 0 būtinų, 5 analitinių, 2 rinkodaros

Iš viso

11

Būtini

0

Funkciniai

0

Analitiniai

5

Rinkodaros

2

Nežinomi

4

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .otokomaeken.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat prieš sutikimą .otokomaeken.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_ga_B4JVM348S2 prieš sutikimą .otokomaeken.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_JZ8585G2YD prieš sutikimą .otokomaeken.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid prieš sutikimą .otokomaeken.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_fbp prieš sutikimą .otokomaeken.com Marketing Facebook 80 d 1st
_pin_unauth prieš sutikimą .otokomaeken.com Marketing Pinterest 355 d 1st
FCCDCF .otokomaeken.com Unknown - 1 yr 1st
_pbjs_userid_consent_data prieš sutikimą otokomaeken.com Unknown - 20 d 1st
_ss_pp_id prieš sutikimą .otokomaeken.com Unknown - 355 d 1st
_td prieš sutikimą .otokomaeken.com Unknown - 1.1 yr 1st

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

32 užklausų aptikta iš 20 teikėjų: Cloudflare Inc., Google LLC, Adagio, Adnami, Anymind Group...

Analytics

3

Marketing

18

Necessary

7

Functional

0

Other

4

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
Cloudflare Inc. prieš sutikimą Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Adagio prieš sutikimą Adagio tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mp.4dex.io
Adnami prieš sutikimą Adnami tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script macro.adnami.io
Anymind Group prieš sutikimą Anymind Group tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script anymind360.com
Baidu prieš sutikimą Baidu tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script api.popin.cc
Criteo prieš sutikimą Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script gum.criteo.com
ID5 prieš sutikimą ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.id5-sync.com
ID5 prieš sutikimą ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script lbs.eu-1-id5-sync.com
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft prieš sutikimą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ib.adnxs.com
Pinterest Inc. prieš sutikimą Pinterest conversion tag Marketing pixel ct.pinterest.com
PubMatic prieš sutikimą PubMatic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ads.pubmatic.com
RTBHouse prieš sutikimą RTBHouse tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script prebid-asia.creativecdn.com
Supership prieš sutikimą Supership tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script d.socdm.com
Taboola prieš sutikimą Taboola tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script s.skimresources.com
Taboola prieš sutikimą Taboola tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.taboola.com
Teads prieš sutikimą Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script a.teads.tv
TreasureData prieš sutikimą TreasureData tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script in.treasuredata.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d2w53g1q050m78.cloudfront.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script lh3.googleusercontent.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Pinterest Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script s.pinimg.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 24, 2026.

Naujausi skenavimai

July 24, 2026 11 32

Ar otokomaeken.com yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.