Skip to main content
penguin.co.nz

penguin.co.nz

https://penguin.co.nz

Paskutinis skenavimas July 23, 2026

Svetainės penguin.co.nz slapukų nuskaitymas (užbaigtas July 23, 2026) aptiko 9 slapukų ir 18 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 18 trečiųjų šalių užklausomis iš 8 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

9

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

18

Tiekėjai

8

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.
  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

! Reikia dėmesio

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Slapukai

Aptikta 9 slapukų: 0 būtinų, 7 analitinių, 1 rinkodaros

Iš viso

9

Būtini

0

Funkciniai

0

Analitiniai

7

Rinkodaros

1

Nežinomi

1

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .penguin.co.nz Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_UA-9012742-1 prieš sutikimą .penguin.co.nz Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_ga_DK9D7G1HHT prieš sutikimą .penguin.co.nz Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au prieš sutikimą .penguin.co.nz Analytics Google Analytics 81 d 1st
_gid prieš sutikimą .penguin.co.nz Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_hjSessionUser_1430231 prieš sutikimą .penguin.co.nz Analytics Hotjar 356 d 1st
_hjSession_1430231 prieš sutikimą .penguin.co.nz Analytics Hotjar Pasibaigęs 1st
_fbp prieš sutikimą .penguin.co.nz Marketing Facebook 81 d 1st
__kla_id prieš sutikimą www.penguin.co.nz Unknown - 1.1 yr 1st

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

18 užklausų aptikta iš 8 teikėjų: ContentSquare, Google LLC, Typeform SL, Klaviyo Inc., Meta Platforms, Inc....

Analytics

4

Marketing

4

Necessary

6

Functional

2

Other

2

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
ContentSquare prieš sutikimą ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare prieš sutikimą ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC prieš sutikimą Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Typeform SL prieš sutikimą Typeform embedded form Functional iframe embed.typeform.com
Klaviyo Inc. prieš sutikimą Klaviyo email marketing Marketing script static.klaviyo.com
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Unbounce prieš sutikimą Unbounce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script dacf675768e847cbaee5b9ee9d45ed9d.js.ubembed.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Imgix Imgix tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script prh.imgix.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 23, 2026.

Naujausi skenavimai

July 23, 2026 9 18

Ar penguin.co.nz yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.