Skip to main content
sfbags.com

sfbags.com

https://sfbags.com

Paskutinis skenavimas July 23, 2026

Svetainės sfbags.com slapukų nuskaitymas (įvykdytas July 23, 2026) aptiko 15 slapukų ir 27 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 27 trečiųjų šalių užklausomis iš 11 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

15

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

27

Tiekėjai

11

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.
  • Google Consent Mode v2 yra, tačiau pagal numatytuosius nustatymus nenustatyta atmesti visų tipų saugyklas.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

! Reikia dėmesio

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Slapukai

Aptikta 15 slapukų: 0 būtinų, 5 analitinių, 1 rinkodaros

Iš viso

15

Būtini

0

Funkciniai

1

Analitiniai

5

Rinkodaros

1

Nežinomi

8

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .sfbags.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_33P56582LQ prieš sutikimą .sfbags.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_G2GJ606ZF3 prieš sutikimą .sfbags.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_hjSessionUser_1294208 prieš sutikimą .sfbags.com Analytics Hotjar 356 d 1st
_hjSession_1294208 prieš sutikimą .sfbags.com Analytics Hotjar Pasibaigęs 1st
cart_currency prieš sutikimą www.sfbags.com Functional E-commerce 5 d 1st
_fbp prieš sutikimą .sfbags.com Marketing Facebook 81 d 1st
localization prieš sutikimą www.sfbags.com Unknown - 356 d 1st
_ce.s prieš sutikimą .sfbags.com Unknown - 356 d 1st
_idy_cid prieš sutikimą www.sfbags.com Unknown - 1.1 yr 1st
_shopify_analytics prieš sutikimą www.sfbags.com Unknown - 356 d 1st
_shopify_essential prieš sutikimą www.sfbags.com Unknown - 356 d 1st
_shopify_marketing prieš sutikimą www.sfbags.com Unknown - 356 d 1st
_shopify_s prieš sutikimą .sfbags.com Unknown - Pasibaigęs 1st
_shopify_y prieš sutikimą .sfbags.com Unknown - 356 d 1st

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

27 užklausų aptikta iš 11 teikėjų: ContentSquare, Crazy Egg, Google LLC, Microsoft, Athos Commerce...

Analytics

6

Marketing

8

Necessary

11

Functional

0

Other

2

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
ContentSquare prieš sutikimą ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare prieš sutikimą ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Crazy Egg prieš sutikimą Crazy Egg tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script script.crazyegg.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.merchant-center-analytics.goog
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft prieš sutikimą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Athos Commerce prieš sutikimą Athos Commerce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script statsjs.klevu.com
Athos Commerce prieš sutikimą Athos Commerce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script visitor.service.ksearchnet.com
Athos Commerce prieš sutikimą Athos Commerce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ipv4check.ksearchnet.com
Athos Commerce prieš sutikimą Athos Commerce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ipv6check.ksearchnet.com
Google LLC prieš sutikimą YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Intuit prieš sutikimą Intuit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script chimpstatic.com
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. prieš sutikimą Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Gorgias Gorgias tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script config.gorgias.chat
Judge Judge tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.judge.me
Shopify Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script shop.app
Shopify Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script otlp-http-production.shopifysvc.com
Shopify Inc. Shopify platform Necessary script cdn.shopify.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 23, 2026.

Naujausi skenavimai

July 23, 2026 15 27

Ar sfbags.com yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.