Skip to main content
sumida-aquarium.com

sumida-aquarium.com

https://sumida-aquarium.com

Paskutinis skenavimas July 23, 2026

Svetainės sumida-aquarium.com slapukų nuskaitymas (užbaigtas July 23, 2026) aptiko 14 slapukų ir 9 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 9 trečiųjų šalių užklausomis iš 3 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

14

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

9

Tiekėjai

3

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.
  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

! Reikia dėmesio

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Slapukai

Aptikta 14 slapukų: 0 būtinų, 6 analitinių, 3 rinkodaros

Iš viso

14

Būtini

0

Funkciniai

0

Analitiniai

6

Rinkodaros

3

Nežinomi

5

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_1YHQ7CCB0S prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_F2S651FWCL prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_VZPSYP4YMK prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_dc_gtm_UA-29706122-1 prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Marketing Google Tag Manager Pasibaigęs 1st
_dc_gtm_UA-29706122-2 prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Marketing Google Tag Manager Pasibaigęs 1st
_dc_gtm_UA-29706122-3 prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Marketing Google Tag Manager Pasibaigęs 1st
_twpid prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Unknown - 1 yr 1st
__lt__cid prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Unknown - 1.1 yr 1st
__lt__cid prieš sutikimą .www.sumida-aquarium.com Unknown - 1.1 yr 1st
__lt__sid prieš sutikimą .sumida-aquarium.com Unknown - Pasibaigęs 1st
__lt__sid prieš sutikimą .www.sumida-aquarium.com Unknown - Pasibaigęs 1st

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

9 užklausų aptikta iš 3 teikėjų: Google LLC, Naver, X (Twitter)

Analytics

1

Marketing

4

Necessary

2

Functional

0

Other

2

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Naver prieš sutikimą Naver tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script d.line-scdn.net
Naver prieš sutikimą Naver tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tr.line.me
X (Twitter) prieš sutikimą Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
X (Twitter) prieš sutikimą Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 23, 2026.

Naujausi skenavimai

July 23, 2026 14 9

Ar sumida-aquarium.com yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.