Skip to main content
vegasmaster.com

vegasmaster.com

https://vegasmaster.com

Paskutinis skenavimas July 20, 2026

Svetainės vegasmaster.com slapukų nuskaitymas (atliktas July 20, 2026) aptiko 28 slapukų ir 20 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 20 trečiųjų šalių užklausomis iš 9 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

28

Trečiųjų šalių

16

Stebėjimo priemonės

20

Tiekėjai

9

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.
  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

! Reikia dėmesio

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Slapukai

Aptikta 28 slapukų: 1 būtinų, 20 analitinių, 0 rinkodaros, 16 trečiųjų šalių

Iš viso

28

Būtini

1

Funkciniai

0

Analitiniai

20

Rinkodaros

0

Nežinomi

7

16 trečiųjų šalių slapuks aptikta

Trečiųjų šalių slapukai pagal GDPR/ePrivacy reikalauja aiškaus naudotojo sutikimo.

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_ga_KYC63BMQPT prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics Google Analytics 79 d 1st
_gid prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics Google Analytics Pasibaigęs 1st
_pk_id.5.8813 prieš sutikimą .slotocash.im Analytics Matomo Pasibaigęs 3rd
_pk_ref.5.8813 prieš sutikimą .slotocash.im Analytics Matomo Pasibaigęs 3rd
_pk_ses.5.8813 prieš sutikimą .slotocash.im Analytics Matomo Pasibaigęs 3rd
_vis_opt_s prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics VWO 89 d 1st
_vis_opt_s prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Analytics VWO 89 d 3rd
_vis_opt_test_cookie prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics VWO Sesija 1st
_vis_opt_test_cookie prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Analytics VWO Sesija 3rd
_vwo_ds prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics VWO 19 d 1st
_vwo_ds prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Analytics VWO 49 d 3rd
_vwo_sn prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics VWO Pasibaigęs 1st
_vwo_sn prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Analytics VWO Pasibaigęs 3rd
_vwo_uuid prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics VWO 355 d 1st
_vwo_uuid prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Analytics VWO 355 d 3rd
_vwo_uuid_v2 prieš sutikimą .vegasmaster.com Analytics VWO 355 d 1st
_vwo_uuid_v2 prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Analytics VWO 355 d 3rd
__cf_bm .clubworldcasinos.com Necessary Cloudflare Pasibaigęs 3rd
btag prieš sutikimą www.clubworldcasinos.com Unknown - 79 d 3rd
cfzs_google-analytics_v4 prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Unknown - Sesija 3rd
cfz_google-analytics_v4 prieš sutikimą .clubworldcasinos.com Unknown - 354 d 3rd
ETC_RVLP prieš sutikimą www.vegasmaster.com Unknown - Sesija 1st
kameleoonVisitorCode prieš sutikimą .slotocash.im Unknown - 354 d 3rd
lhc_per prieš sutikimą .slotocash.im Unknown - 169 d 3rd
referrer prieš sutikimą www.clubworldcasinos.com Unknown - Sesija 3rd

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

20 užklausų aptikta iš 9 teikėjų: Cloudflare Inc., Google LLC, New Relic, Zendesk Inc., Kameleoon...

Analytics

4

Marketing

1

Necessary

11

Functional

2

Other

2

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
Cloudflare Inc. prieš sutikimą Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
New Relic prieš sutikimą New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script js-agent.newrelic.com
Google LLC prieš sutikimą Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Zendesk Inc. prieš sutikimą Zendesk assets Functional script static.zdassets.com
Kameleoon prieš sutikimą Kameleoon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script 6fddgkioi2.kameleoon.eu
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script secure.gravatar.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script mt.googleapis.com
New Relic Inc. New Relic data beacon Necessary pixel bam.nr-data.net
Wingify Wingify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script dev.visualwebsiteoptimizer.com
Zendesk Zendesk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ekr.zdassets.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 20, 2026.

Naujausi skenavimai

July 20, 2026 28 20

Ar vegasmaster.com yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.