Skip to main content
waltherarms.com

waltherarms.com

https://waltherarms.com

Paskutinis skenavimas July 23, 2026

Svetainės waltherarms.com slapukų nuskaitymas (užbaigtas July 23, 2026) aptiko 7 slapukų ir 11 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 6 puslapius 6 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 11 trečiųjų šalių užklausomis iš 3 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

7

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

11

Tiekėjai

3

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

✓ Atitinka šį modelį

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Slapukai

Aptikta 7 slapukų: 0 būtinų, 3 analitinių, 0 rinkodaros

Iš viso

7

Būtini

0

Funkciniai

0

Analitiniai

3

Rinkodaros

0

Nežinomi

4

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .waltherarms.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_J7X7MHBWXL prieš sutikimą .waltherarms.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au prieš sutikimą .waltherarms.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
6f14b521317467e6c82b29d6037534a2 prieš sutikimą waltherarms.com Unknown - Sesija 1st
_lc2_fpi prieš sutikimą .waltherarms.com Unknown - 1.1 yr 1st
_lc2_fpi_js prieš sutikimą .waltherarms.com Unknown - Sesija 1st
_li_dcdm_c prieš sutikimą .waltherarms.com Unknown - Sesija 1st

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

11 užklausų aptikta iš 3 teikėjų: Google LLC, ZetaGlobal, ZoomInfo

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

3

Functional

0

Other

4

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
ZetaGlobal prieš sutikimą ZetaGlobal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script d-code.liadm.com
ZoomInfo prieš sutikimą ZoomInfo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tags.clickagy.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 23, 2026.

Naujausi skenavimai

July 23, 2026 7 11

Ar waltherarms.com yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.