Skip to main content
adatshalom.com

adatshalom.com

https://adatshalom.com

Pēdējo reizi skenēta July 29, 2026

Vietnes adatshalom.com sīkdatņu skenēšana (izpildīta July 29, 2026) atklāja 12 sīkdatnes un 15 trešo pušu izsekošanas pieprasījumus. Novērtējums aptvēra 10 lapas 10 unikālās lapu veidnēs. Vietne paļaujas uz Usercentrics kā savu piekrišanas pārvaldības platformu. Mūsu pārbaudē netika novērots ne IAB TCF v2.3, ne Google Consent Mode v2. Tika atklāti 15 trešo pušu pieprasījumi no 6 piegādātājiem.

Sīkdatnes

12

Trešo pušu

0

Izsekotāji

15

Piegādātāji

6

Piekrišanas banneris

Usercentrics

Skenēšanas

1

Kā šai konfigurācijai trūkst

  • Tika novēroti Google tagi, taču Google Consent Mode v2 netika konstatēts.

Atbilstība pēc auditorijas

Eiropas Savienība

✗ Nav izpildīts

GDPR + ePrivacy · Iepriekšēja piekrišana (opt-in)

Apvienotā Karaliste

✗ Nav izpildīts

UK GDPR + PECR · Balstīts uz piekrišanu

Amerikas Savienotās Valstis

✓ Atbilst šim modelim

CCPA/CPRA + state laws · Paziņojums un atteikšanās (opt-out)

Kanāda

! Nepieciešama uzmanība

PIPEDA + Québec Law 25 · Balstīts uz piekrišanu

Brazīlija

! Nepieciešama uzmanība

LGPD · Balstīts uz piekrišanu

Skenēts no ES; citiem reģioniem vietnes var rādīt citus banerus vai citu izsekošanu. Vērtējumi atspoguļo novēroto uzvedību, mērītu pēc katras auditorijas noteikumiem.

Savienojuma drošība

Tiek atbalstīts HTTPS

Pāradresē HTTP uz HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Sīkdatnes

Atklātas 12 sīkdatnes: 3 nepieciešamās, 8 analītiskās, 0 mārketinga

Kopā

12

Nepieciešamās

3

Funkcionālās

0

Analītiskās

8

Mārketinga

0

Nezināmās

1

Filtrēt pēc kategorijas
Nosaukums Domēns Kategorija Nodrošinātājs Derīguma termiņš Drošs HttpOnly Puse
_ga pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr darbības ilgums pārsniedz 13 mēnešus 1st
_ga_G15Z9XMJ3K pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr darbības ilgums pārsniedz 13 mēnešus 1st
__utma pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr darbības ilgums pārsniedz 13 mēnešus 1st
__utmb pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics Beidzies 1st
__utmc pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics Sesija 1st
__utmt pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics Beidzies 1st
__utmt_b pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics Beidzies 1st
__utmz pirms piekrišanas .adatshalom.com Analytics Google Analytics 182 d 1st
PHPSESSID www.adatshalom.com Necessary PHP 28 d 1st
__stripe_mid .www.adatshalom.com Necessary Stripe 365 d 1st
__stripe_sid .www.adatshalom.com Necessary Stripe Beidzies 1st
IMG_PREVIEW_ID pirms piekrišanas www.adatshalom.com Unknown - Beidzies 1st

Pārlūkprogrammas krātuve, ko iestatījusi vietne

Nosaukums Domēns Puse
uc_ui_version iestatīja app.usercentrics.eu/loader.js:1:43495 https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
RAMDOM_KEY_LOCAL_STORAGE iestatīja app.usercentrics.eu/index.module.js:1:26300 https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
RAMDOM_KEY_LOCAL_STORAGE iestatīja app.usercentrics.eu/index.module.js:1:26427 https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
uc_user_country iestatīja app.usercentrics.eu/index.module.js:1:31336 https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
uc_user_interaction iestatīja app.usercentrics.eu/index.module.js:1:34600 https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
uc_settings iestatīja app.usercentrics.eu/index.module.js:1:32890 https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
fbssls_ iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292335085 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292335085 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
fbssls_120250471320507 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292341353 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292341353 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292341665 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292341666 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292341828 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292341829 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292345298 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292345299 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292345338 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292345339 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292344775 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292344776 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292348697 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292348697 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292348693 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292348693 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292348966 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292348966 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292352090 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas
__test__1785292352090 iestatīja connect.facebook.net/all.js https://www.adatshalom.com 1st pirms piekrišanas

Trešo pušu izsekotāji

15 pieprasījumi konstatēti no 6 piegādātājiem: Google LLC, Stripe Inc., Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc., Usercentrics GmbH...

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

8

Functional

0

Other

3

Piegādātājs Kategorija Tips Domēns
Google LLC pirms piekrišanas Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Stripe Inc. pirms piekrišanas Stripe fraud detection Analytics script m.stripe.com
Google LLC pirms piekrišanas YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Meta Platforms, Inc. pirms piekrišanas Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Stripe Inc. Stripe payment processing Necessary script js.stripe.com
Usercentrics GmbH Usercentrics consent management Necessary script app.usercentrics.eu
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ssl.google-analytics.com
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Stripe pirms piekrišanas Stripe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script m.stripe.network

Skenēšanas vēsture

Viena pabeigta skenēšana: sīkdatnes un izsekotāji no skenēšanas July 29, 2026.

Nesenās skenēšanas

July 29, 2026 12 15

Vai adatshalom.com ir jūsu vietne?

Pārņemiet to, lai uzraudzītu savas sīkdatnes un izsekotājus, iestatītu atbilstīgu piekrišanas banneri ar automātisku skriptu bloķēšanu un uzturētu savu sīkdatņu politiku aktuālu.