Skip to main content
euamomomi.com.br

euamomomi.com.br

https://euamomomi.com.br

Pēdējo reizi skenēta July 23, 2026

Vietnes euamomomi.com.br sīkdatņu skenēšana (veikta July 23, 2026) atklāja 13 sīkdatnes un 20 trešo pušu izsekošanas pieprasījumus. Novērtējums aptvēra 10 lapas 10 unikālās lapu veidnēs. Piekrišanas pārvaldības platforma netika atklāta. Ar 20 trešo pušu pieprasījumiem no 9 piegādātājiem vietne var neatbilst GDPR un ePrivacy prasībām.

Sīkdatnes

13

Trešo pušu

0

Izsekotāji

20

Piegādātāji

9

Piekrišanas banneris

Nav konstatēts

Skenēšanas

1

Kā šai konfigurācijai trūkst

  • Netika atklāta neviena piekrišanas pārvaldības platforma.
  • Tika novēroti Google tagi, taču Google Consent Mode v2 netika konstatēts.

Atbilstība pēc auditorijas

Eiropas Savienība

✗ Nav izpildīts

GDPR + ePrivacy · Iepriekšēja piekrišana (opt-in)

Apvienotā Karaliste

✗ Nav izpildīts

UK GDPR + PECR · Balstīts uz piekrišanu

Amerikas Savienotās Valstis

! Nepieciešama uzmanība

CCPA/CPRA + state laws · Paziņojums un atteikšanās (opt-out)

Kanāda

! Nepieciešama uzmanība

PIPEDA + Québec Law 25 · Balstīts uz piekrišanu

Brazīlija

! Nepieciešama uzmanība

LGPD · Balstīts uz piekrišanu

Skenēts no ES; citiem reģioniem vietnes var rādīt citus banerus vai citu izsekošanu. Vērtējumi atspoguļo novēroto uzvedību, mērītu pēc katras auditorijas noteikumiem.

Sīkdatnes

Atklātas 13 sīkdatnes: 0 nepieciešamās, 7 analītiskās, 3 mārketinga

Kopā

13

Nepieciešamās

0

Funkcionālās

0

Analītiskās

7

Mārketinga

3

Nezināmās

3

Filtrēt pēc kategorijas
Nosaukums Domēns Kategorija Nodrošinātājs Derīguma termiņš Drošs HttpOnly Puse
_ga pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_167208097_1 pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Analytics Google Analytics Beidzies 1st
_ga_04Z24J3CXG pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Analytics Google Analytics 81 d 1st
_gid pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Analytics Google Analytics Beidzies 1st
_hjSessionUser_5110904 pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Analytics Hotjar 356 d 1st
_hjSession_5110904 pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Analytics Hotjar Beidzies 1st
_fbp pirms piekrišanas www.euamomomi.com.br Marketing Facebook 21 d 1st
_fbp pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Marketing Facebook 81 d 1st
_pin_unauth pirms piekrišanas .euamomomi.com.br Marketing Pinterest 356 d 1st
_sen pirms piekrišanas www.euamomomi.com.br Unknown - 173 d 1st
_sen_session_id pirms piekrišanas www.euamomomi.com.br Unknown - Beidzies 1st
_ses pirms piekrišanas www.euamomomi.com.br Unknown - Sesija 1st

Trešo pušu izsekotāji

20 pieprasījumi konstatēti no 9 piegādātājiem: ContentSquare, Google LLC, Microsoft, Meta Platforms, Inc., Pinterest Inc....

Analytics

5

Marketing

4

Necessary

6

Functional

0

Other

5

Piegādātājs Kategorija Tips Domēns
ContentSquare pirms piekrišanas ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare pirms piekrišanas ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script content.hotjar.io
Google LLC pirms piekrišanas Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft pirms piekrišanas Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Google LLC pirms piekrišanas Google Ads Marketing script www.google.com
Meta Platforms, Inc. pirms piekrišanas Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. pirms piekrišanas Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Pinterest Inc. pirms piekrišanas Pinterest conversion tag Marketing pixel ct.pinterest.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script dxyxft75r9rwr.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare Turnstile / bot protection Necessary script challenges.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Pinterest Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script s.pinimg.com
Azion pirms piekrišanas Azion tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script kn9kyufxl4.map.azionedge.net
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel adservice.google.com

Skenēšanas vēsture

Viena pabeigta skenēšana: sīkdatnes un izsekotāji no skenēšanas July 23, 2026.

Nesenās skenēšanas

July 23, 2026 13 20

Vai euamomomi.com.br ir jūsu vietne?

Pārņemiet to, lai uzraudzītu savas sīkdatnes un izsekotājus, iestatītu atbilstīgu piekrišanas banneri ar automātisku skriptu bloķēšanu un uzturētu savu sīkdatņu politiku aktuālu.