friendsurance.de
Pēdējo reizi skenēta September 19, 2026
Vietnes friendsurance.de sīkdatņu skenēšana (pabeigta September 19, 2026) atklāja 6 sīkdatnes un 22 trešo pušu izsekošanas pieprasījumus. Novērtējums aptvēra 10 lapas 10 unikālās lapu veidnēs. Vietne izmanto Usercentrics kā savu piekrišanas pārvaldības platformu. Mūsu pārbaudē netika novērots ne IAB TCF v2.3, ne Google Consent Mode v2. Tika atklāti 22 trešo pušu pieprasījumi no 12 piegādātājiem.
Piekrišanas uzvedības vērtējums
34 / 100
Šī vietne iestatīja vairākas izsekošanas sīkdatnes pirms apmeklētāja piekrišanas. Saskaņā ar ePrivacy 5. panta 3. punktu tām nepieciešama iepriekšēja piekrišana.
Automatizēta skenēto lapu pārbaude konkrētā brīdī; tā nav juridiska konsultācija. Kā darbojas mūsu pārbaude.
Piekrišanas izpildes līmenis
-
1
Nekas, kas nav būtisks, netiek palaists pirms piekrišanas došanas. Tā ir striktā ePrivacy 5. panta 3. punkta interpretācija un spēcīgākā pozīcija.
-
2
Google tagi tiek ielādēti ar krātuvi, kas pēc noklusējuma iestatīta kā noraidīta, un pirms piekrišanas sūta tikai signālus bez sīkdatnēm. Tas ir atļauts Google modelī, taču tā nav striktā 5. panta 3. punkta interpretācija.
-
3
Google Consent Mode v2 ierobežo Google tagus, taču pirms piekrišanas tika novēroti citi izsekotāji vai sīkdatnes.
-
4
Darbojas pirms piekrišanas Šī vietne
Piekrišanas baneris ir, taču tas neierobežo izsekošanu. Izsekotāji un sīkdatnes darbojas, pirms apmeklētājs sniedz piekrišanu.
Piekrišanas baneris, kāds tika parādīts
Pirmajā slānī nav noraidīšanas iespējas; lai atteiktos, nepieciešami papildu soļi.
Ielādes laika skala pirms piekrišanas
Milisekundes no navigācijas sākuma līdz katra pieprasījuma nosūtīšanai vai katras sīkdatnes iestatīšanai.
un vēl 9
Konstatēts pirms piekrišanas
Sīkfaili, kas iestatīti pirms piekrišanas (6)
-
_gcl_auanalytics · Google Analytics -
AWSALBfunctional · Amazon Web Services -
AWSALBCORSfunctional · Amazon Web Services -
guidunknown -
SESSIONunknown -
JSESSIONIDnecessary · Java
Izsekošanas pieprasījumi pirms piekrišanas (14)
- Amazon dnn506yrbagrg.cloudfront.net iestatīja www.friendsurance.de/index · pie 294 ms
- Amazon d3pkntwtp2ukl5.cloudfront.net iestatīja www.friendsurance.de/start · pie 150 ms
- events.ub-analytics.com events.ub-analytics.com pie 193 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com iestatīja www.friendsurance.de/notfound · pie 89 ms
- New Relic js-agent.newrelic.com iestatīja www.friendsurance.de/handyversicherung · pie 638 ms
- New Relic Inc. bam.nr-data.net iestatīt sīkfailu iestatīja js-agent.newrelic.com/nr-515.min.js · pie 654 ms
- seal.geotrust.com seal.geotrust.com pie 121 ms
- Sentry (Functional Software) browser.sentry-cdn.com iestatīja fast.wistia.com/E-v1.js · pie 230 ms
- www.google.com www.google.com iestatīja www.googletagmanager.com/gtm.js · pie 151 ms
- Google LLC www.youtube.com iestatīt sīkfailu pie 122 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net iestatīja www.friendsurance.de/start · pie 150 ms
- Unbounce builder-assets.unbounce.com pie 81 ms
- un vēl 2
Kā mēs pārbaudījām
Pārlūkprogramma: Chrome/150.0.7871.124 · Skenēšanas izcelsme: EU · Viewport: 1440×900 · Pārbaudīts: 19 Sep 2026 11:42 - 19 Sep 2026 11:43
Sīkdatnes
6
Trešo pušu
0
Izsekotāji
22
Piegādātāji
12
Piekrišanas banneris
Usercentrics
Skenēšanas
1
Kā šai konfigurācijai trūkst
- Tika novēroti Google tagi, taču Google Consent Mode v2 netika konstatēts.
- Pirmajā slānī nav noraidīšanas iespējas; lai atteiktos, nepieciešami papildu soļi.
Atbilstība pēc auditorijas
Eiropas Savienība
✗ Nav izpildītsGDPR + ePrivacy · Iepriekšēja piekrišana (opt-in)
Apvienotā Karaliste
✗ Nav izpildītsUK GDPR + PECR · Balstīts uz piekrišanu
Amerikas Savienotās Valstis
✓ Atbilst šim modelimCCPA/CPRA + state laws · Paziņojums un atteikšanās (opt-out)
Kanāda
! Nepieciešama uzmanībaPIPEDA + Québec Law 25 · Balstīts uz piekrišanu
Brazīlija
! Nepieciešama uzmanībaLGPD · Balstīts uz piekrišanu
Skenēts no ES; citiem reģioniem vietnes var rādīt citus banerus vai citu izsekošanu. Vērtējumi atspoguļo novēroto uzvedību, mērītu pēc katras auditorijas noteikumiem.
Savienojuma drošība
Tiek atbalstīts HTTPS
✓Pāradresē HTTP uz HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Trešo pušu izsekotāji
22 pieprasījumi konstatēti no 12 piegādātājiem: Amazon, events.ub-analytics.com, Google LLC, New Relic, New Relic Inc....
Trešo pušu izsekotāji
22 pieprasījumi konstatēti no 12 piegādātājiem: Amazon, events.ub-analytics.com, Google LLC, New Relic, New Relic Inc....
Analytics
9
Marketing
3
Necessary
8
Functional
0
Other
2
| Piegādātājs | Kategorija | Tips | Domēns |
|---|---|---|---|
| Amazon pirms piekrišanas Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | dnn506yrbagrg.cloudfront.net |
| Amazon pirms piekrišanas Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | d3pkntwtp2ukl5.cloudfront.net |
| events.ub-analytics.com pirms piekrišanas | Analytics | pixel | events.ub-analytics.com |
| Google LLC pirms piekrišanas Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| New Relic pirms piekrišanas New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | js-agent.newrelic.com |
| New Relic Inc. pirms piekrišanas New Relic data beacon | Analytics | pixel | bam.nr-data.net |
| seal.geotrust.com pirms piekrišanas | Analytics | script | seal.geotrust.com |
| Sentry (Functional Software) pirms piekrišanas Sentry browser SDK | Analytics | script | browser.sentry-cdn.com |
| www.google.com pirms piekrišanas | Analytics | fetch | www.google.com |
| Google LLC pirms piekrišanas YouTube embedded video | Marketing | iframe | www.youtube.com |
| Meta Platforms, Inc. pirms piekrišanas Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Unbounce pirms piekrišanas Unbounce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | builder-assets.unbounce.com |
| Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | d34qb8suadcc4g.cloudfront.net |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | ajax.googleapis.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | i.ytimg.com |
| Usercentrics GmbH Usercentrics consent management | Necessary | script | app.usercentrics.eu |
| Wistia Wistia tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | fast.wistia.com |
| Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | ad.doubleclick.net |
| Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | googleads.g.doubleclick.net |
Skenēšanas vēsture
Viena pabeigta skenēšana: sīkdatnes un izsekotāji no skenēšanas September 19, 2026.
Nesenās skenēšanas
| September 19, 2026 | 6 22 |
Vairāk sīkdatņu atbilstības novērtējumu
7 Aufgaben, die KMU heute schon mit KI automati...
hash-com.de
Robot Challenge Screen
haseundschwarz.de
Startseite_2.jpg (611×430)
hasenwinkel-langeoog.de
Restaurants & Cafés in Osnabrück: HASEPOST Ga...
hasepost.de
Erste Spendenausschüttung der Hasentour 2026
hasentour.de
Brazzers Network
hasentaler.de
Hasenjaeger Solutions
hasenjaeger-solutions.de
Home - Hasenhof Schraml
hasenhof-schraml.de
Vai friendsurance.de ir jūsu vietne?
Pārņemiet to, lai uzraudzītu savas sīkdatnes un izsekotājus, iestatītu atbilstīgu piekrišanas banneri ar automātisku skriptu bloķēšanu un uzturētu savu sīkdatņu politiku aktuālu.