greentom.com
Pēdējo reizi skenēta September 24, 2026
Vietnes greentom.com sīkdatņu skenēšana (pabeigta September 24, 2026) atklāja 18 sīkdatnes un 19 trešo pušu izsekošanas pieprasījumus. Novērtējums aptvēra 10 lapas 10 unikālās lapu veidnēs. Vietne paļaujas uz Cookiebot kā savu piekrišanas pārvaldības platformu. Mūsu pārbaudē netika novērots ne IAB TCF v2.3, ne Google Consent Mode v2. Tika atklāti 19 trešo pušu pieprasījumi no 7 piegādātājiem.
Piekrišanas uzvedības vērtējums
32 / 100
Šī vietne iestatīja vairākas izsekošanas sīkdatnes pirms apmeklētāja piekrišanas. Saskaņā ar ePrivacy 5. panta 3. punktu tām nepieciešama iepriekšēja piekrišana.
Automatizēta skenēto lapu pārbaude konkrētā brīdī; tā nav juridiska konsultācija. Kā darbojas mūsu pārbaude.
Piekrišanas izpildes līmenis
-
1
Nekas, kas nav būtisks, netiek palaists pirms piekrišanas došanas. Tā ir striktā ePrivacy 5. panta 3. punkta interpretācija un spēcīgākā pozīcija.
-
2
Google tagi tiek ielādēti ar krātuvi, kas pēc noklusējuma iestatīta kā noraidīta, un pirms piekrišanas sūta tikai signālus bez sīkdatnēm. Tas ir atļauts Google modelī, taču tā nav striktā 5. panta 3. punkta interpretācija.
-
3
Google Consent Mode v2 ierobežo Google tagus, taču pirms piekrišanas tika novēroti citi izsekotāji vai sīkdatnes.
-
4
Darbojas pirms piekrišanas Šī vietne
Piekrišanas baneris ir, taču tas neierobežo izsekošanu. Izsekotāji un sīkdatnes darbojas, pirms apmeklētājs sniedz piekrišanu.
Piekrišanas baneris, kāds tika parādīts
Pirmajā slānī līdzās piekrišanas iespējai ir arī noraidīšanas iespēja.
Ielādes laika skala pirms piekrišanas
Milisekundes no navigācijas sākuma līdz katra pieprasījuma nosūtīšanai vai katras sīkdatnes iestatīšanai.
un vēl 9
Konstatēts pirms piekrišanas
Sīkfaili, kas iestatīti pirms piekrišanas (18)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_gaanalytics · Google Analytics -
_ga_RJVVB5EC32analytics · Google Analytics -
_hjSession_3171830analytics · Hotjar -
_hjSessionUser_3171830analytics · Hotjar -
mage-cache-sessidfunctional · Magento -
mage-cache-storagefunctional · Magento -
mage-cache-storage-section-invalidationfunctional · Magento -
mage-messagesfunctional · Magento -
product_data_storagefunctional · Magento -
recently_compared_productfunctional · Magento -
recently_compared_product_previousfunctional · Magento -
recently_viewed_productfunctional · E-commerce -
recently_viewed_product_previousfunctional · E-commerce -
section_data_idsfunctional · Magento -
form_keynecessary · Magento -
form_keynecessary · Magento -
PHPSESSIDnecessary · PHP
Izsekošanas pieprasījumi pirms piekrišanas (14)
- ContentSquare static.hotjar.com iestatīja www.googletagmanager.com/gtm.js · pie 484 ms
- ContentSquare content.hotjar.io iestatīja greentom.com/greentom-classic · pie 772 ms
- ContentSquare vc.hotjar.io iestatīja greentom.com/test-safety-bar-black · pie 1320 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com pie 328 ms
- Google LLC region1.analytics.google.com iestatīja greentom.com/greentom-reversible · pie 450 ms
- New Relic js-agent.newrelic.com iestatīja greentom.com/greentom-reversible · pie 914 ms
- New Relic bam.eu01.nr-data.net iestatīja greentom.com/greentom-classic · pie 986 ms
- Adobe Fonts use.typekit.net pie 300 ms
- Google LLC www.google.com iestatīja greentom.com/reCaptchaScriptLoader.js · pie 578 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net iestatīja greentom.com/greentom-reversible · pie 347 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com pie 588 ms
- Google LLC pagead2.googlesyndication.com iestatīja greentom.com/greentom-reversible · pie 484 ms
- un vēl 2
Kā mēs pārbaudījām
Pārlūkprogramma: Chrome/150.0.7871.124 · Skenēšanas izcelsme: EU · Viewport: 1440×900 · Pārbaudīts: 24 Sep 2026 16:24
Sīkdatnes
18
Trešo pušu
0
Izsekotāji
19
Piegādātāji
7
Piekrišanas banneris
Cookiebot
Skenēšanas
1
Kā šai konfigurācijai trūkst
- Skriptu bloķēšana ir manuāla. Katrs skripts jāatzīmē manuāli, un neatzīmētie skripti tiek palaisti pirms piekrišanas.
- Tika novēroti Google tagi, taču Google Consent Mode v2 netika konstatēts.
Atbilstība pēc auditorijas
Eiropas Savienība
✗ Nav izpildītsGDPR + ePrivacy · Iepriekšēja piekrišana (opt-in)
Apvienotā Karaliste
✗ Nav izpildītsUK GDPR + PECR · Balstīts uz piekrišanu
Amerikas Savienotās Valstis
✓ Atbilst šim modelimCCPA/CPRA + state laws · Paziņojums un atteikšanās (opt-out)
Kanāda
! Nepieciešama uzmanībaPIPEDA + Québec Law 25 · Balstīts uz piekrišanu
Brazīlija
! Nepieciešama uzmanībaLGPD · Balstīts uz piekrišanu
Skenēts no ES; citiem reģioniem vietnes var rādīt citus banerus vai citu izsekošanu. Vērtējumi atspoguļo novēroto uzvedību, mērītu pēc katras auditorijas noteikumiem.
Savienojuma drošība
Tiek atbalstīts HTTPS
✓Pāradresē HTTP uz HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✓
Trešo pušu izsekotāji
19 pieprasījumi konstatēti no 7 piegādātājiem: ContentSquare, Google LLC, New Relic, Adobe Fonts, Meta Platforms, Inc....
Trešo pušu izsekotāji
19 pieprasījumi konstatēti no 7 piegādātājiem: ContentSquare, Google LLC, New Relic, Adobe Fonts, Meta Platforms, Inc....
Analytics
7
Marketing
2
Necessary
4
Functional
2
Other
4
| Piegādātājs | Kategorija | Tips | Domēns |
|---|---|---|---|
| ContentSquare pirms piekrišanas ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | static.hotjar.com |
| ContentSquare pirms piekrišanas ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | content.hotjar.io |
| ContentSquare pirms piekrišanas ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | vc.hotjar.io |
| Google LLC pirms piekrišanas Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | region1.analytics.google.com |
| New Relic pirms piekrišanas New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | js-agent.newrelic.com |
| New Relic pirms piekrišanas New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | bam.eu01.nr-data.net |
| Adobe Fonts pirms piekrišanas Adobe Fonts (Typekit): web font delivery | Functional | script | use.typekit.net |
| Google LLC pirms piekrišanas Google reCAPTCHA bot protection | Functional | script | www.google.com |
| Meta Platforms, Inc. pirms piekrišanas Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. pirms piekrišanas Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management | Necessary | script | consent.cookiebot.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.google.dk |
| Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | stats.g.doubleclick.net |
| UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) | Unknown | script | consentcdn.cookiebot.com |
Skenēšanas vēsture
Viena pabeigta skenēšana: sīkdatnes un izsekotāji no skenēšanas September 24, 2026.
Nesenās skenēšanas
| September 24, 2026 | 18 19 |
Vairāk sīkdatņu atbilstības novērtējumu
Diese Domain wurde bei webgo für einen Kunden ...
grenns.com
Robot Challenge Screen
grenlinfurniture.com
VIDE GRENIER US A HEUGAS
grenierus.com
Grenier Occasion | Concessionnaire à Terrebonne
grenieroccasion.com
Les Grenier de la Cabane inc.
grenierdelacabane.com
Grenier Chrysler Montréal-Est | Concessionnair...
grenierchryslermtlest.com
grenierchrysler.com
grenierchrysler.com
grenhi.com
grenhi.com
Vai greentom.com ir jūsu vietne?
Pārņemiet to, lai uzraudzītu savas sīkdatnes un izsekotājus, iestatītu atbilstīgu piekrišanas banneri ar automātisku skriptu bloķēšanu un uzturētu savu sīkdatņu politiku aktuālu.