Skip to main content
kbdcshowroom.com

kbdcshowroom.com

https://kbdcshowroom.com

Pēdējo reizi skenēta July 22, 2026

Vietnes kbdcshowroom.com sīkdatņu skenēšana (veikta July 22, 2026) atklāja 18 sīkdatnes un 18 trešo pušu izsekošanas pieprasījumus. Novērtējums aptvēra 10 lapas 10 unikālās lapu veidnēs. Piekrišanas pārvaldības platforma netika atklāta. Ar 18 trešo pušu pieprasījumiem no 8 piegādātājiem vietne var neatbilst GDPR un ePrivacy prasībām.

Sīkdatnes

18

Trešo pušu

0

Izsekotāji

18

Piegādātāji

8

Piekrišanas banneris

Nav konstatēts

Skenēšanas

1

Kā šai konfigurācijai trūkst

  • Netika atklāta neviena piekrišanas pārvaldības platforma.
  • Tika novēroti Google tagi, taču Google Consent Mode v2 netika konstatēts.

Atbilstība pēc auditorijas

Eiropas Savienība

✗ Nav izpildīts

GDPR + ePrivacy · Iepriekšēja piekrišana (opt-in)

Apvienotā Karaliste

✗ Nav izpildīts

UK GDPR + PECR · Balstīts uz piekrišanu

Amerikas Savienotās Valstis

! Nepieciešama uzmanība

CCPA/CPRA + state laws · Paziņojums un atteikšanās (opt-out)

Kanāda

! Nepieciešama uzmanība

PIPEDA + Québec Law 25 · Balstīts uz piekrišanu

Brazīlija

! Nepieciešama uzmanība

LGPD · Balstīts uz piekrišanu

Skenēts no ES; citiem reģioniem vietnes var rādīt citus banerus vai citu izsekošanu. Vērtējumi atspoguļo novēroto uzvedību, mērītu pēc katras auditorijas noteikumiem.

Sīkdatnes

Atklātas 18 sīkdatnes: 1 nepieciešamās, 13 analītiskās, 0 mārketinga

Kopā

18

Nepieciešamās

1

Funkcionālās

0

Analītiskās

13

Mārketinga

0

Nezināmās

4

Filtrēt pēc kategorijas
Nosaukums Domēns Kategorija Nodrošinātājs Derīguma termiņš Drošs HttpOnly Puse
_ga pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics Beidzies 1st
_gat_siteTracker pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics Beidzies 1st
_ga_21R9B4TS7E pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_697EFMLSJ3 pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_8J2RJ26SQ2 pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_GF0R6V8ZJR pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_MCDL8LGMC8 pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_MCZ9YSCRBW pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_VCPDHL9F9H pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_XRZ9C5GFTV pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_ZMPZ64X2HG pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid pirms piekrišanas .kbdcshowroom.com Analytics Google Analytics Beidzies 1st
JSESSIONID www.kbdcshowroom.com Necessary Java Sesija 1st
CFGLOBALS pirms piekrišanas www.kbdcshowroom.com Unknown - 1.1 yr 1st
CFID pirms piekrišanas www.kbdcshowroom.com Unknown - Beidzies 1st
CFTOKEN pirms piekrišanas www.kbdcshowroom.com Unknown - Beidzies 1st
hasSession pirms piekrišanas www.kbdcshowroom.com Unknown - Sesija 1st

Trešo pušu izsekotāji

18 pieprasījumi konstatēti no 8 piegādātājiem: Google LLC, Lucky Orange LLC, LuckyOrange, Vimeo Inc., Cloudflare Inc....

Analytics

3

Marketing

0

Necessary

10

Functional

2

Other

3

Piegādātājs Kategorija Tips Domēns
Google LLC pirms piekrišanas Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Lucky Orange LLC pirms piekrišanas Lucky Orange CDN Analytics script d10lpsik1i8c69.cloudfront.net
LuckyOrange pirms piekrišanas LuckyOrange tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script settings.luckyorange.net
Google LLC pirms piekrišanas Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Vimeo Inc. pirms piekrišanas Vimeo video embed Functional iframe player.vimeo.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Cloudflare Inc. Cloudflare Turnstile / bot protection Necessary script challenges.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script places.googleapis.com
Vimeo Vimeo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script f.vimeocdn.com
Vimeo Vimeo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary iframe arclight.vimeo.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
IntuitionMachines pirms piekrišanas IntuitionMachines tracker domain (source: Disconnect.me, category: Anti-fraud) Unknown script hcaptcha.com

Skenēšanas vēsture

Viena pabeigta skenēšana: sīkdatnes un izsekotāji no skenēšanas July 22, 2026.

Nesenās skenēšanas

July 22, 2026 18 18

Vai kbdcshowroom.com ir jūsu vietne?

Pārņemiet to, lai uzraudzītu savas sīkdatnes un izsekotājus, iestatītu atbilstīgu piekrišanas banneri ar automātisku skriptu bloķēšanu un uzturētu savu sīkdatņu politiku aktuālu.