Skip to main content
maddough.co.uk

maddough.co.uk

https://maddough.co.uk

Pēdējo reizi skenēta October 21, 2026

Vietnes maddough.co.uk sīkdatņu skenēšana (pabeigta October 21, 2026) atklāja 11 sīkdatnes un 6 trešo pušu izsekošanas pieprasījumus. Novērtējums aptvēra 9 lapas 9 unikālās lapu veidnēs. Piekrišanas pārvaldības platforma netika atklāta. Ar 6 trešo pušu pieprasījumiem no 1 piegādātājiem vietne var neatbilst GDPR un ePrivacy prasībām.

Sīkdatnes

11

Trešo pušu

0

Izsekotāji

6

Piegādātāji

1

Piekrišanas banneris

Nav konstatēts

Skenēšanas

1

Kā šai konfigurācijai trūkst

  • Netika atklāta neviena piekrišanas pārvaldības platforma.
  • Tika novēroti Google tagi, taču Google Consent Mode v2 netika konstatēts.

Atbilstība pēc auditorijas

Eiropas Savienība

✗ Nav izpildīts

GDPR + ePrivacy · Iepriekšēja piekrišana (opt-in)

Apvienotā Karaliste

✗ Nav izpildīts

UK GDPR + PECR · Balstīts uz piekrišanu

Amerikas Savienotās Valstis

! Nepieciešama uzmanība

CCPA/CPRA + state laws · Paziņojums un atteikšanās (opt-out)

Kanāda

! Nepieciešama uzmanība

PIPEDA + Québec Law 25 · Balstīts uz piekrišanu

Brazīlija

! Nepieciešama uzmanība

LGPD · Balstīts uz piekrišanu

Skenēts no ES; citiem reģioniem vietnes var rādīt citus banerus vai citu izsekošanu. Vērtējumi atspoguļo novēroto uzvedību, mērītu pēc katras auditorijas noteikumiem.

Savienojuma drošība

Tiek atbalstīts HTTPS

✓

Pāradresē HTTP uz HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Sīkdatnes

Atklātas 11 sīkdatnes: 1 nepieciešamās, 0 analītiskās, 0 mārketinga

Kopā

11

Nepieciešamās

1

Funkcionālās

0

Analītiskās

0

Mārketinga

0

Nezināmās

10

Filtrēt pēc kategorijas
Nosaukums Domēns Kategorija Nodrošinātājs Derīguma termiņš Drošs HttpOnly Puse
PHPSESSID www.maddough.co.uk Necessary PHP Sesija – – 1st
__session:0.07335540330262103: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.16806168888466477: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.5276968232556521: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.5446191388763273: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.5464878106697193: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.6600427652305596: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.8300241977717329: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.8884666692975304: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.9256742507750781: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st
__session:0.9937064004027465: pirms piekrišanas www.maddough.co.uk Unknown - Beidzies – – 1st

Pārlūkprogrammas krātuve, ko iestatījusi vietne

Nosaukums Domēns Puse
__sak iestatīja maps.googleapis.com/js https://www.maddough.co.uk 1st pirms piekrišanas

Trešo pušu izsekotāji

6 pieprasījumi konstatēti no 1 piegādātājiem: Google LLC

Analytics

0

Marketing

0

Necessary

4

Functional

1

Other

1

Piegādātājs Kategorija Tips Domēns
Google LLC pirms piekrišanas Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC pirms piekrišanas Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

Skenēšanas vēsture

Viena pabeigta skenēšana: sīkdatnes un izsekotāji no skenēšanas October 21, 2026.

Nesenās skenēšanas

October 21, 2026 11 6

Vai maddough.co.uk ir jūsu vietne?

Pārņemiet to, lai uzraudzītu savas sīkdatnes un izsekotājus, iestatītu atbilstīgu piekrišanas banneri ar automātisku skriptu bloķēšanu un uzturētu savu sīkdatņu politiku aktuālu.