cmorissette.ca
L-aħħar skennjat August 26, 2026
Skennjar tal-cookies ta' cmorissette.ca esegwit fi August 26, 2026 sab 1 cookies u 16 talbiet ta' traċċar minn partijiet terzi. Il-valutazzjoni kopriet 10 paġni fi 10 templates ta' paġni uniċi. Is-sit jimpjega Didomi bħala l-pjattaforma tiegħu għall-ġestjoni tal-kunsens b'IAB TCF v2.3 u Google Consent Mode v2. Instab 16 talbiet ta' partijiet terzi minn 6 fornituri.
Grad tal-imġiba tal-kunsens
55 / 100
Dan is-sit issettja cookies ta' traċċar jew tella' trackers qabel ma l-viżitatur ta l-kunsens.
Verifika awtomatizzata tal-paġni skennjati f'mument speċifiku; mhux parir legali. Kif taħdem il-verifika tagħna.
Livell ta' infurzar tal-kunsens
-
1
Xejn mhux essenzjali ma jaħdem qabel ma jingħata l-kunsens. Dan huwa l-qari strett tal-Artikolu 5(3) tal-ePrivacy u l-aktar pożizzjoni soda.
-
2
It-tags ta' Google jitilgħu bil-ħażna ssettjata b'mod awtomatiku bħala miċħuda u jibagħtu biss sinjali mingħajr cookies qabel il-kunsens. Permess fil-mudell ta' Google, iżda mhux il-qari strett tal-Artikolu 5(3).
-
3
Google Consent Mode v2 irażżan it-tags ta' Google, iżda trackers jew cookies oħra ġew osservati qabel il-kunsens.
-
4
Jaħdem qabel il-kunsens Dan is-sit
Google Consent Mode v2 huwa preżenti iżda b'mod awtomatiku huwa ssettjat bħala mogħti, għalhekk trackers u cookies jaħdmu bla rażan qabel il-kunsens.
Il-banner tal-kunsens kif deher
Kronoloġija tat-tagħbija qabel il-kunsens
Millisekondi mill-bidu tan-navigazzjoni sakemm intbagħtet kull talba jew ġiet issettjata kull cookie.
u 2 oħra
Osservat qabel il-kunsens
Cookies stabbiliti qabel il-kunsens (1)
-
_fbpmarketing · Facebook
Talbiet ta' traċċar qabel il-kunsens (9)
- Google LLC www.googletagmanager.com issettjata minn www.cmorissette.ca · fi 125 ms
- Google LLC www.google.com issettjata minn www.cmorissette.ca · fi 193 ms
- Google LLC www.youtube.com issettja cookie fi 373 ms
- LinkedIn Corporation snap.licdn.com issettjata minn www.cmorissette.ca · fi 125 ms
- LinkedIn Corporation px.ads.linkedin.com issettja cookie issettjata minn snap.licdn.com/insight.old.min.js · fi 468 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net issettjata minn www.cmorissette.ca · fi 125 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com fi 492 ms
- Google LLC www.google-analytics.com issettjata minn www.cmorissette.ca/espace-67-copy.html · fi 372 ms
- Google LLC googleads.g.doubleclick.net issettjata minn www.youtube.com/m=root,base · fi 571 ms
Kif ittestjajna
Browser: Chrome/150.0.7871.124 · Oriġini tal-iskennjar: EU · Viewport: 1440×900 · Ivverifikat: 26 Aug 2026 03:46 - 26 Aug 2026 03:47
Cookies
1
Ta' partijiet terzi
0
Trackers
16
Fornituri
6
Banner tal-kunsens
Didomi
Skennjar
1
X'jonqos minn din il-konfigurazzjoni
- Google Consent Mode v2 huwa preżenti, iżda mhux issettjat b'mod awtomatiku bħala miċħud għat-tipi kollha ta' ħażna.
Konformità skont l-udjenza
L-Unjoni Ewropea
✗ Mhux issodisfatGDPR + ePrivacy · Kunsens minn qabel (opt-in)
Ir-Renju Unit
✗ Mhux issodisfatUK GDPR + PECR · Ibbażat fuq il-kunsens
L-Istati Uniti
✓ Jissodisfa dan il-mudellCCPA/CPRA + state laws · Avviż u opt-out
Il-Kanada
! Jeħtieġ attenzjoniPIPEDA + Québec Law 25 · Ibbażat fuq il-kunsens
Il-Brażil
! Jeħtieġ attenzjoniLGPD · Ibbażat fuq il-kunsens
Skennjat mill-UE; is-siti jistgħu juru banners jew traċċar differenti lil reġjuni oħra. Il-verdetti jirriflettu l-imġiba osservata mkejla skont ir-regoli ta' kull udjenza.
Sigurtà tal-konnessjoni
HTTPS appoġġjat
✓Jidderieġi HTTP għal HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Trackers ta' partijiet terzi
16 talbiet misjuba minn 6 fornituri: Google LLC, LinkedIn Corporation, Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc., Cloudinary...
Trackers ta' partijiet terzi
16 talbiet misjuba minn 6 fornituri: Google LLC, LinkedIn Corporation, Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc., Cloudinary...
Analytics
1
Marketing
5
Necessary
6
Functional
1
Other
3
| Fornitur | Kategorija | Tip | Dominju |
|---|---|---|---|
| Google LLC qabel il-kunsens Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC qabel il-kunsens Google reCAPTCHA bot protection | Functional | script | www.google.com |
| Google LLC qabel il-kunsens YouTube embedded video | Marketing | iframe | www.youtube.com |
| LinkedIn Corporation qabel il-kunsens LinkedIn Insight Tag | Marketing | script | snap.licdn.com |
| LinkedIn Corporation qabel il-kunsens LinkedIn Ads tracking | Marketing | pixel | px.ads.linkedin.com |
| Meta Platforms, Inc. qabel il-kunsens Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. qabel il-kunsens Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS | Necessary | script | cdnjs.cloudflare.com |
| Cloudinary Cloudinary tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | widget.cloudinary.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | i.ytimg.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | jnn-pa.googleapis.com |
| Didomi Didomi tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) | Unknown | script | sdk.privacy-center.org |
| Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | www.google-analytics.com |
| Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | googleads.g.doubleclick.net |
Storja tal-iskennjar
Skennjar wieħed komplut: cookies u trackers mill-iskennjar fi August 26, 2026.
Skennjar riċenti
| August 26, 2026 | 1 16 |
Aktar reviżjonijiet tal-konformità tal-cookies
Home - Greek Table
greektable.ca
One moment, please...
greatnorthgunco.ca
PHOTO-2025-03-11-20-10-10.jpg (1066×1600)
greatmastersroofing.ca
Article - Great Gift Ideas
greatgiftideas.ca
Great Canadian Hike : How it works
greatcanadianhike.ca
One moment, please...
grcmanagement.ca
Laval Business Law Attorneys | Gravitas Legal
gravitaslex.ca
Lassonde | Leader in food and drink industry
gravescanada.ca
cmorissette.ca huwa l-websajt tiegħek?
Ikklejmjah biex timmonitorja l-cookies u t-trackers tiegħek, tissettja banner tal-kunsens konformi b'imblukkar awtomatiku tal-iskripts, u żżomm il-politika tal-cookies tiegħek aġġornata.