Skip to main content
fatimanetwork.es

fatimanetwork.es

https://fatimanetwork.es

L-aħħar skennjat September 14, 2026

Skennjar tal-cookies ta' fatimanetwork.es imwettaq fi September 14, 2026 sab 5 cookies u 16 talbiet ta' traċċar minn partijiet terzi. Il-valutazzjoni kopriet 10 paġni fi 10 templates ta' paġni uniċi. L-ebda pjattaforma għall-ġestjoni tal-kunsens ma nstabet. B'16 talbiet ta' partijiet terzi minn 3 fornituri, is-sit jista' ma jissodisfax ir-rekwiżiti tal-GDPR u ePrivacy.

Cookies

5

Ta' partijiet terzi

0

Trackers

16

Fornituri

3

Banner tal-kunsens

Ma nstab xejn

Skennjar

1

X'jonqos minn din il-konfigurazzjoni

  • Ġew rilevati sinjali ta' kunsens (IAB TCF), iżda l-pjattaforma tal-kunsens ma ġietx rikonoxxuta.
  • Ġew osservati tags ta' Google, iżda Google Consent Mode v2 ma ġiex identifikat.

Konformità skont l-udjenza

L-Unjoni Ewropea

✗ Mhux issodisfat

GDPR + ePrivacy · Kunsens minn qabel (opt-in)

Ir-Renju Unit

✗ Mhux issodisfat

UK GDPR + PECR · Ibbażat fuq il-kunsens

L-Istati Uniti

✓ Jissodisfa dan il-mudell

CCPA/CPRA + state laws · Avviż u opt-out

Il-Kanada

! Jeħtieġ attenzjoni

PIPEDA + Québec Law 25 · Ibbażat fuq il-kunsens

Il-Brażil

! Jeħtieġ attenzjoni

LGPD · Ibbażat fuq il-kunsens

Skennjat mill-UE; is-siti jistgħu juru banners jew traċċar differenti lil reġjuni oħra. Il-verdetti jirriflettu l-imġiba osservata mkejla skont ir-regoli ta' kull udjenza.

Sigurtà tal-konnessjoni

HTTPS appoġġjat

✓

Jidderieġi HTTP għal HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Cookies

5 cookies misjuba: 1 meħtieġa, 3 analitiċi, 0 marketing

Total

5

Neċessarji

1

Funzjonali

0

Analitika

3

Marketing

0

Mhux magħruf

1

Iffiltra skont il-kategorija
Isem Dominju Kategorija Fornitur Skadenza Sigur HttpOnly Parti
FCCDCF .fatimanetwork.es Analytics Google 1 yr – – 1st
_ga qabel il-kunsens .fatimanetwork.es Analytics Google Analytics 1.1 yr – – 1st
_ga_8K6CZZKQTM qabel il-kunsens .fatimanetwork.es Analytics Google Analytics 1.1 yr – – 1st
__eoi .fatimanetwork.es Necessary Google AdSense 169 d ✓ – 1st
7f1135ae80b62f3e26cf147687ba9144 qabel il-kunsens www.fatimanetwork.es Unknown - Sessjoni ✓ ✓ 1st

Ħażna tal-browser issettjata mis-sit

Isem Dominju Parti
__test__1789417851958 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417851959 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417851960 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
fbapc_274807166497098 issettjata minn connect.facebook.net/:120:699 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
fbapc_135765317050752 issettjata minn connect.facebook.net/:120:699 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417943193 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417943194 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417943960 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417943961 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417943962 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417945448 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417948662 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417950898 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417950899 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417953578 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417953315 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417953316 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417956845 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417960798 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417960803 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417960353 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens
__test__1789417960354 issettjata minn connect.facebook.net/:120:257 https://www.fatimanetwork.es 1st qabel il-kunsens

Trackers ta' partijiet terzi

16 talbiet misjuba minn 3 fornituri: Google LLC, Font Awesome, Meta Platforms, Inc.

Analytics

3

Marketing

2

Necessary

7

Functional

2

Other

2

Fornitur Kategorija Tip Dominju
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC qabel il-kunsens Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script csi.gstatic.com
Font Awesome qabel il-kunsens Font Awesome CDN: icon font and CSS delivery Functional script use.fontawesome.com
Google LLC qabel il-kunsens Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ep1.adtrafficquality.google
Meta Platforms, Inc. qabel il-kunsens Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script lh3.googleusercontent.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script places.googleapis.com
Meta Platforms, Inc. Meta tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script static.xx.fbcdn.net
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com

Storja tal-iskennjar

Skennjar wieħed komplut: cookies u trackers mill-iskennjar fi September 14, 2026.

Skennjar riċenti

September 14, 2026 5 16

fatimanetwork.es huwa l-websajt tiegħek?

Ikklejmjah biex timmonitorja l-cookies u t-trackers tiegħek, tissettja banner tal-kunsens konformi b'imblukkar awtomatiku tal-iskripts, u żżomm il-politika tal-cookies tiegħek aġġornata.