Skip to main content
tv2.com.tr

tv2.com.tr

https://tv2.com.tr

L-aħħar skennjat July 24, 2026

Skennjar tal-cookies ta' tv2.com.tr esegwit fi July 24, 2026 sab 15 cookies u 22 talbiet ta' traċċar minn partijiet terzi. Il-valutazzjoni kopriet 10 paġni fi 10 templates ta' paġni uniċi. L-ebda pjattaforma għall-ġestjoni tal-kunsens ma nstabet. B'22 talbiet ta' partijiet terzi minn 7 fornituri, is-sit jista' ma jissodisfax ir-rekwiżiti tal-GDPR u ePrivacy.

Cookies

15

Ta' partijiet terzi

0

Trackers

22

Fornituri

7

Banner tal-kunsens

Ma nstab xejn

Skennjar

1

X'jonqos minn din il-konfigurazzjoni

  • Ġew rilevati sinjali ta' kunsens (IAB TCF), iżda l-pjattaforma tal-kunsens ma ġietx rikonoxxuta.
  • Ġew osservati tags ta' Google, iżda Google Consent Mode v2 ma ġiex identifikat.

Konformità skont l-udjenza

L-Unjoni Ewropea

✗ Mhux issodisfat

GDPR + ePrivacy · Kunsens minn qabel (opt-in)

Ir-Renju Unit

✗ Mhux issodisfat

UK GDPR + PECR · Ibbażat fuq il-kunsens

L-Istati Uniti

✓ Jissodisfa dan il-mudell

CCPA/CPRA + state laws · Avviż u opt-out

Il-Kanada

! Jeħtieġ attenzjoni

PIPEDA + Québec Law 25 · Ibbażat fuq il-kunsens

Il-Brażil

! Jeħtieġ attenzjoni

LGPD · Ibbażat fuq il-kunsens

Skennjat mill-UE; is-siti jistgħu juru banners jew traċċar differenti lil reġjuni oħra. Il-verdetti jirriflettu l-imġiba osservata mkejla skont ir-regoli ta' kull udjenza.

Cookies

15 cookies misjuba: 0 meħtieġa, 9 analitiċi, 1 marketing

Total

15

Neċessarji

0

Funzjonali

0

Analitika

9

Marketing

1

Mhux magħruf

5

Iffiltra skont il-kategorija
Isem Dominju Kategorija Fornitur Skadenza Sigur HttpOnly Parti
_ga qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Google Analytics Skadut 1st
_ga_39NM3X980V qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_9WTX23VMQM qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Google Analytics Skadut 1st
_hjSessionUser_1684957 qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Hotjar 356 d 1st
_hjSessionUser_638189 qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Hotjar 356 d 1st
_hjSession_1684957 qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Hotjar Skadut 1st
_hjSession_638189 qabel il-kunsens .tv2.com.tr Analytics Hotjar Skadut 1st
cto_bundle qabel il-kunsens .tv2.com.tr Marketing Criteo 1 yr 1st
FCCDCF .tv2.com.tr Unknown - 1 yr 1st
_ym_d qabel il-kunsens .tv2.com.tr Unknown - 356 d 1st
_ym_isad qabel il-kunsens .tv2.com.tr Unknown - Skadut 1st
_ym_uid qabel il-kunsens .tv2.com.tr Unknown - 356 d 1st
__gfp_64b qabel il-kunsens .tv2.com.tr Unknown - 1.1 yr 1st

Trackers ta' partijiet terzi

22 talbiet misjuba minn 7 fornituri: comScore, ContentSquare, Google LLC, Microsoft, Criteo...

Analytics

6

Marketing

6

Necessary

6

Functional

0

Other

4

Fornitur Kategorija Tip Dominju
comScore qabel il-kunsens comScore tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script sb.scorecardresearch.com
ContentSquare qabel il-kunsens ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare qabel il-kunsens ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Google LLC qabel il-kunsens Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft qabel il-kunsens Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Criteo qabel il-kunsens Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script gum.criteo.com
Criteo qabel il-kunsens Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script static.criteo.net
Gemius qabel il-kunsens Gemius tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script gatr.hit.gemius.pl
Google LLC qabel il-kunsens Google IMA SDK video ads Marketing script imasdk.googleapis.com
Yandex qabel il-kunsens Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex qabel il-kunsens Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script storage.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script lh3.googleusercontent.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script csi.gstatic.com
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script s0.2mdn.net
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com

Storja tal-iskennjar

Skennjar wieħed komplut: cookies u trackers mill-iskennjar fi July 24, 2026.

Skennjar riċenti

July 24, 2026 15 22

tv2.com.tr huwa l-websajt tiegħek?

Ikklejmjah biex timmonitorja l-cookies u t-trackers tiegħek, tissettja banner tal-kunsens konformi b'imblukkar awtomatiku tal-iskripts, u żżomm il-politika tal-cookies tiegħek aġġornata.