Skip to main content
ysi.com

ysi.com

https://ysi.com

L-aħħar skennjat July 24, 2026

Skennjar tal-cookies ta' ysi.com esegwit fi July 24, 2026 sab 20 cookies u 22 talbiet ta' traċċar minn partijiet terzi. Il-valutazzjoni kopriet 10 paġni fi 10 templates ta' paġni uniċi. Is-sit jiddependi fuq OneTrust bħala l-pjattaforma tiegħu għall-ġestjoni tal-kunsens. La IAB TCF v2.3 u lanqas Google Consent Mode v2 ma ġew osservati fil-verifika tagħna. Instab 22 talbiet ta' partijiet terzi minn 12 fornituri.

Cookies

20

Ta' partijiet terzi

0

Trackers

22

Fornituri

12

Banner tal-kunsens

OneTrust

Skennjar

1

X'jonqos minn din il-konfigurazzjoni

  • Ġew osservati tags ta' Google, iżda Google Consent Mode v2 ma ġiex identifikat.

Konformità skont l-udjenza

L-Unjoni Ewropea

✗ Mhux issodisfat

GDPR + ePrivacy · Kunsens minn qabel (opt-in)

Ir-Renju Unit

✗ Mhux issodisfat

UK GDPR + PECR · Ibbażat fuq il-kunsens

L-Istati Uniti

✓ Jissodisfa dan il-mudell

CCPA/CPRA + state laws · Avviż u opt-out

Il-Kanada

! Jeħtieġ attenzjoni

PIPEDA + Québec Law 25 · Ibbażat fuq il-kunsens

Il-Brażil

! Jeħtieġ attenzjoni

LGPD · Ibbażat fuq il-kunsens

Skennjat mill-UE; is-siti jistgħu juru banners jew traċċar differenti lil reġjuni oħra. Il-verdetti jirriflettu l-imġiba osservata mkejla skont ir-regoli ta' kull udjenza.

Cookies

20 cookies misjuba: 3 meħtieġa, 2 analitiċi, 1 marketing

Total

20

Neċessarji

3

Funzjonali

0

Analitika

2

Marketing

1

Mhux magħruf

14

Iffiltra skont il-kategorija
Isem Dominju Kategorija Fornitur Skadenza Sigur HttpOnly Parti
_ga qabel il-kunsens .ysi.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_6NEYMDGZQV qabel il-kunsens .ysi.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_fbp qabel il-kunsens .ysi.com Marketing Facebook 81 d 1st
ASP.NET_SessionId ysi.com Necessary ASP.NET Sessjoni 1st
ASP.NET_SessionId www.ysi.com Necessary ASP.NET Sessjoni 1st
OptanonConsent .ysi.com Necessary OneTrust 356 d 1st
.ASPXANONYMOUS qabel il-kunsens ysi.com Unknown - 60 d 1st
.ASPXANONYMOUS qabel il-kunsens www.ysi.com Unknown - 60 d 1st
AWSALB qabel il-kunsens ysi.com Unknown - Skadut 1st
AWSALB qabel il-kunsens www.ysi.com Unknown - Skadut 1st
AWSALBCORS qabel il-kunsens ysi.com Unknown - Skadut 1st
AWSALBCORS qabel il-kunsens www.ysi.com Unknown - Skadut 1st
BE_CTA_TESTMODE_f00000000170758 qabel il-kunsens ysi.com Unknown - Sessjoni 1st
BE_CTA_TESTMODE_f00000000170758 qabel il-kunsens www.ysi.com Unknown - Sessjoni 1st
iappsvisitor qabel il-kunsens ysi.com Unknown - 356 d 1st
iappsvisitor qabel il-kunsens www.ysi.com Unknown - 356 d 1st
_ce.s qabel il-kunsens .ysi.com Unknown - 356 d 1st
_iAppsCurrentShoppingCart qabel il-kunsens ysi.com Unknown - Skadut 1st
_iAppsCurrentShoppingCart qabel il-kunsens www.ysi.com Unknown - Skadut 1st
_mkto_trk qabel il-kunsens .ysi.com Unknown - 1.1 yr 1st

Trackers ta' partijiet terzi

22 talbiet misjuba minn 12 fornituri: Adobe, Cloudflare Inc., Crazy Egg, Google LLC, Adobe Marketo...

Analytics

5

Marketing

8

Necessary

6

Functional

0

Other

3

Fornitur Kategorija Tip Dominju
Adobe qabel il-kunsens Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script 240-utb-146.mktoresp.com
Cloudflare Inc. qabel il-kunsens Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Crazy Egg qabel il-kunsens Crazy Egg tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script script.crazyegg.com
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC qabel il-kunsens Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Adobe qabel il-kunsens Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script app-sj21.marketo.com
Adobe Marketo qabel il-kunsens Marketo Munchkin tracking Marketing script munchkin.marketo.net
LinkedIn Corporation qabel il-kunsens LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation qabel il-kunsens LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Meta Platforms, Inc. qabel il-kunsens Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. qabel il-kunsens Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Microsoft qabel il-kunsens Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Predactiv qabel il-kunsens Predactiv tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing script platform-api.sharethis.com
BrightEdge BrightEdge tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script marvel-b2-cdn.bc0a.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
OneTrust LLC OneTrust consent management Necessary script cdn.cookielaw.org
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC qabel il-kunsens Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
OneTrust OneTrust tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script geolocation.onetrust.com

Storja tal-iskennjar

Skennjar wieħed komplut: cookies u trackers mill-iskennjar fi July 24, 2026.

Skennjar riċenti

July 24, 2026 20 22

ysi.com huwa l-websajt tiegħek?

Ikklejmjah biex timmonitorja l-cookies u t-trackers tiegħek, tissettja banner tal-kunsens konformi b'imblukkar awtomatiku tal-iskripts, u żżomm il-politika tal-cookies tiegħek aġġornata.