adriannegenborn.com
Laatst gescand 29 juli 2026
Een cookiescan van adriannegenborn.com verricht op 29 juli 2026 vond 20 cookies en 23 trackingverzoeken van derden. De beoordeling omvatte 10 pagina's verdeeld over 10 unieke paginasjablonen. Er werd geen consent management platform gedetecteerd. Met 23 verzoeken van derden van 12 leveranciers voldoet de site mogelijk niet aan de AVG- en ePrivacy-vereisten.
Beoordeling van toestemmingsgedrag
24 / 100
Deze site plaatste meerdere trackingcookies voordat de bezoeker toestemming gaf. Volgens ePrivacy artikel 5(3) vereisen deze voorafgaande toestemming.
Geautomatiseerde controle van de gescande pagina's op een bepaald moment; geen juridisch advies. Hoe onze controle werkt.
Niveau van toestemmingshandhaving
-
1
Niets niet-essentieels wordt uitgevoerd voordat toestemming is gegeven. Dit is de strikte lezing van ePrivacy artikel 5(3) en de sterkste positie.
-
2
Google-tags laden met opslag standaard op geweigerd en versturen vóór toestemming alleen cookieloze pings. Toegestaan in het model van Google, maar niet de strikte lezing van artikel 5(3).
-
3
Google Consent Mode v2 beperkt Google-tags, maar er zijn andere trackers of cookies waargenomen vóór toestemming.
-
4
Wordt uitgevoerd vóór toestemming Deze site
Trackers of cookies worden uitgevoerd voordat de bezoeker toestemming geeft, zonder dat toestemmingssignalen ze beperken.
Laadtijdlijn vóór toestemming
Milliseconden vanaf de navigatiestart totdat elk verzoek werd verstuurd of elke cookie werd geplaatst.
en 5 meer
Waargenomen vóór toestemming
Cookies geplaatst vóór toestemming (20)
-
_gaanalytics · Google Analytics -
_gaanalytics · Google Analytics -
_ga_CB8MLZ3BZ3analytics · Google Analytics -
_ga_N8F3TWLE47analytics · Google Analytics -
_gat_UA-48425316-1analytics · Google Analytics -
_gcl_auanalytics · Google Analytics -
_gidanalytics · Google Analytics -
ahoy_visitanalytics · Ahoy -
ahoy_visitoranalytics · Ahoy -
_asf_sessionunknown -
AsfFirstVisitDateunknown -
AsfHistoricalVisitCountunknown -
AsfLastVisitDateunknown -
continue_shoppingunknown -
newVisitorunknown -
orderCountunknown -
userFootprintunknown -
website_auth_tokenunknown -
__stripe_midnecessary · Stripe -
__stripe_sidnecessary · Stripe
Trackingverzoeken vóór toestemming (13)
- Google LLC www.googletagmanager.com geplaatst door www.adriannegenborn.com/lp09021 · bij 481 ms
- Google LLC region1.analytics.google.com geplaatst door www.adriannegenborn.com/e-g-abstract · bij 822 ms
- New Relic js-agent.newrelic.com geplaatst door www.adriannegenborn.com/e-g-abstract · bij 786 ms
- New Relic Inc. bam.nr-data.net geplaatst door www.adriannegenborn.com/e-g-abstract · bij 830 ms
- Stripe Inc. m.stripe.com een cookie plaatsen geplaatst door m.stripe.network/out-4.5.45.js · bij 1532 ms
- www.google.com www.google.com geplaatst door www.adriannegenborn.com · bij 316 ms
- Google LLC www.google.com geplaatst door www.adriannegenborn.com · bij 316 ms
- Intuit chimpstatic.com geplaatst door www.adriannegenborn.com/lp09021 · bij 462 ms
- Microsoft bat.bing.com geplaatst door www.googletagmanager.com/gtm.js · bij 605 ms
- Microsoft Advertising bat.bing.net geplaatst door bat.bing.com/bat.js · bij 630 ms
- Google LLC ad.doubleclick.net geplaatst door www.adriannegenborn.com/utxvbzxyf-5qw1lo · bij 899 ms
- Google LLC www.google-analytics.com geplaatst door www.googletagmanager.com/gtm.js · bij 605 ms
- en nog 1
Hoe we hebben getest
Browser: Chrome/150.0.7871.124 · Herkomst van de scan: EU · Viewport: 1440×900 · Gecontroleerd: 29 Jul 2026 13:19
Cookies
20
Third-party
0
Trackers
23
Leveranciers
12
Toestemmingsbanner
Geen gedetecteerd
Scans
1
Wat er ontbreekt in deze configuratie
- Er is geen platform voor toestemmingsbeheer gedetecteerd.
- Er zijn Google-tags waargenomen, maar Google Consent Mode v2 is niet gedetecteerd.
Compliance per doelgroep
Europese Unie
✗ Niet voldaanGDPR + ePrivacy · Voorafgaande toestemming (opt-in)
Verenigd Koninkrijk
✗ Niet voldaanUK GDPR + PECR · Op basis van toestemming
Verenigde Staten
! Vereist aandachtCCPA/CPRA + state laws · Kennisgeving en opt-out
Canada
! Vereist aandachtPIPEDA + Québec Law 25 · Op basis van toestemming
Brazilië
! Vereist aandachtLGPD · Op basis van toestemming
Gescand vanuit de EU; sites kunnen andere regio's andere banners of andere tracking tonen. De oordelen weerspiegelen waargenomen gedrag, getoetst aan de regels van elke doelgroep.
Verbindingsbeveiliging
HTTPS ondersteund
✓Stuurt HTTP door naar HTTPS
✓HSTS
✓Content Security Policy
✗
Trackers van derden
23 verzoeken gedetecteerd van 12 aanbieders: Google LLC, New Relic, New Relic Inc., Stripe Inc., www.google.com...
Trackers van derden
23 verzoeken gedetecteerd van 12 aanbieders: Google LLC, New Relic, New Relic Inc., Stripe Inc., www.google.com...
Analytics
6
Marketing
3
Necessary
10
Functional
1
Other
3
| Leverancier | Categorie | Type | Domein |
|---|---|---|---|
| Google LLC vóór toestemming Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | region1.analytics.google.com |
| New Relic vóór toestemming New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | js-agent.newrelic.com |
| New Relic Inc. vóór toestemming New Relic data beacon | Analytics | pixel | bam.nr-data.net |
| Stripe Inc. vóór toestemming Stripe fraud detection | Analytics | script | m.stripe.com |
| www.google.com vóór toestemming | Analytics | fetch | www.google.com |
| Google LLC vóór toestemming Google reCAPTCHA bot protection | Functional | script | www.google.com |
| Intuit vóór toestemming Intuit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | chimpstatic.com |
| Microsoft vóór toestemming Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | pixel | bat.bing.com |
| Microsoft Advertising vóór toestemming Microsoft Advertising (Bing Ads) UET tag: conversion tracking and remarketing | Marketing | script | bat.bing.net |
| Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | d32wpxz89tv3uk.cloudfront.net |
| Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | asf-cloudinary-backup.s3.amazonaws.com |
| Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | asf-images.s3.amazonaws.com |
| CookieYes CookieYes consent management | Necessary | script | cdn-cookieyes.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.google.dk |
| Stripe Inc. Stripe payment processing | Necessary | script | js.stripe.com |
| Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | cdn.jsdelivr.net |
| Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | ad.doubleclick.net |
| Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | www.google-analytics.com |
| Stripe vóór toestemming Stripe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) | Unknown | script | m.stripe.network |
Scangeschiedenis
Eén voltooide scan: cookies en trackers uit de scan van 29 juli 2026.
Recente scans
| 29 juli 2026 | 20 23 |
Meer cookiecompliance-beoordelingen
Ads-Up Custom Promo | Promotional Products & Ap...
adsuppromotions.com
AdSupply at NRB 2025: Join Us in Dallas - AdSup...
adsupply.com
ABO vs CBO: Which Budget Strategy Actually Work...
adsuploader.com
Google Ads | Ad Studio Garden | Official Google...
adstudiogarden.com
AdStudioDesign.com for sale | Spaceship.com
adstudiodesign.com
Article - Adstreet Specialties Columbia
adstreetonline.com
Cookies Policy - The Ad Store UK
adstore.uk.com
The next agency | THE AD STORE PLUS
adstoreplus.com
Is adriannegenborn.com jouw website?
Claim hem om je cookies en trackers te monitoren, een conforme toestemmingsbanner met automatische scriptblokkering op te zetten en je cookiebeleid actueel te houden.