crownpavilions.com
Laatst gescand 29 augustus 2026
Een cookiescan van crownpavilions.com uitgevoerd op 29 augustus 2026 vond 5 cookies en 14 trackingverzoeken van derden. De beoordeling omvatte 10 pagina's verdeeld over 10 unieke paginasjablonen. Er werd geen consent management platform gedetecteerd. Met 14 verzoeken van derden van 7 leveranciers voldoet de site mogelijk niet aan de AVG- en ePrivacy-vereisten.
Beoordeling van toestemmingsgedrag
33 / 100
Deze site plaatste meerdere trackingcookies voordat de bezoeker toestemming gaf. Volgens ePrivacy artikel 5(3) vereisen deze voorafgaande toestemming.
Geautomatiseerde controle van de gescande pagina's op een bepaald moment; geen juridisch advies. Hoe onze controle werkt.
Niveau van toestemmingshandhaving
-
1
Niets niet-essentieels wordt uitgevoerd voordat toestemming is gegeven. Dit is de strikte lezing van ePrivacy artikel 5(3) en de sterkste positie.
-
2
Google-tags laden met opslag standaard op geweigerd en versturen vóór toestemming alleen cookieloze pings. Toegestaan in het model van Google, maar niet de strikte lezing van artikel 5(3).
-
3
Google Consent Mode v2 beperkt Google-tags, maar er zijn andere trackers of cookies waargenomen vóór toestemming.
-
4
Wordt uitgevoerd vóór toestemming Deze site
Trackers of cookies worden uitgevoerd voordat de bezoeker toestemming geeft, zonder dat toestemmingssignalen ze beperken.
Laadtijdlijn vóór toestemming
Milliseconden vanaf de navigatiestart totdat elk verzoek werd verstuurd of elke cookie werd geplaatst.
en 7 meer
Waargenomen vóór toestemming
Cookies geplaatst vóór toestemming (5)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_gaanalytics · Google Analytics -
_ga_R7Y1VB74E9analytics · Google Analytics -
_gcl_auanalytics · Google Analytics -
ph_phc_Ht6NYZIHQyhkQikDFxdiLYodHR91r61rQrIp6pSpzS8_posthogunknown
Trackingverzoeken vóór toestemming (12)
- Cloudflare Inc. static.cloudflareinsights.com bij 123 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com geplaatst door www.crownpavilions.com · bij 104 ms
- Google LLC region1.analytics.google.com geplaatst door www.googletagmanager.com/js · bij 515 ms
- PostHog eu-assets.i.posthog.com geplaatst door www.crownpavilions.com · bij 104 ms
- www.google.com www.google.com geplaatst door www.crownpavilions.com/q5n0 · bij 288 ms
- Google LLC www.google.com geplaatst door www.crownpavilions.com/q5n0 · bij 288 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net bij 337 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com bij 558 ms
- Microsoft bat.bing.com geplaatst door www.googletagmanager.com/gtm.js · bij 337 ms
- Microsoft Advertising bat.bing.net geplaatst door bat.bing.com/bat.js · bij 640 ms
- Google LLC ad.doubleclick.net een cookie plaatsen geplaatst door www.crownpavilions.com/q5n0 · bij 286 ms
- Google LLC googleads.g.doubleclick.net een cookie plaatsen geplaatst door www.crownpavilions.com/q5n0 · bij 488 ms
Hoe we hebben getest
Browser: Chrome/150.0.7871.124 · Herkomst van de scan: EU · Viewport: 1440×900 · Gecontroleerd: 29 Aug 2026 20:44
Cookies
5
Third-party
0
Trackers
14
Leveranciers
7
Toestemmingsbanner
Geen gedetecteerd
Scans
1
Wat er ontbreekt in deze configuratie
- Er is geen platform voor toestemmingsbeheer gedetecteerd.
- Er zijn Google-tags waargenomen, maar Google Consent Mode v2 is niet gedetecteerd.
Compliance per doelgroep
Europese Unie
✗ Niet voldaanGDPR + ePrivacy · Voorafgaande toestemming (opt-in)
Verenigd Koninkrijk
✗ Niet voldaanUK GDPR + PECR · Op basis van toestemming
Verenigde Staten
! Vereist aandachtCCPA/CPRA + state laws · Kennisgeving en opt-out
Canada
! Vereist aandachtPIPEDA + Québec Law 25 · Op basis van toestemming
Brazilië
! Vereist aandachtLGPD · Op basis van toestemming
Gescand vanuit de EU; sites kunnen andere regio's andere banners of andere tracking tonen. De oordelen weerspiegelen waargenomen gedrag, getoetst aan de regels van elke doelgroep.
Verbindingsbeveiliging
HTTPS ondersteund
✓Stuurt HTTP door naar HTTPS
✓HSTS
✓Content Security Policy
✗
Trackers van derden
14 verzoeken gedetecteerd van 7 aanbieders: Cloudflare Inc., Google LLC, PostHog, www.google.com, Meta Platforms, Inc....
Trackers van derden
14 verzoeken gedetecteerd van 7 aanbieders: Cloudflare Inc., Google LLC, PostHog, www.google.com, Meta Platforms, Inc....
Analytics
5
Marketing
5
Necessary
2
Functional
0
Other
2
| Leverancier | Categorie | Type | Domein |
|---|---|---|---|
| Cloudflare Inc. vóór toestemming Cloudflare Web Analytics | Analytics | script | static.cloudflareinsights.com |
| Google LLC vóór toestemming Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | region1.analytics.google.com |
| PostHog vóór toestemming PostHog tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | eu-assets.i.posthog.com |
| www.google.com vóór toestemming | Analytics | fetch | www.google.com |
| Google LLC vóór toestemming Google Ads | Marketing | script | www.google.com |
| Meta Platforms, Inc. vóór toestemming Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. vóór toestemming Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Microsoft vóór toestemming Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | pixel | bat.bing.com |
| Microsoft Advertising vóór toestemming Microsoft Advertising (Bing Ads) UET tag: conversion tracking and remarketing | Marketing | script | bat.bing.net |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.google.dk |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | storage.googleapis.com |
| Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | ad.doubleclick.net |
| Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | googleads.g.doubleclick.net |
Scangeschiedenis
Eén voltooide scan: cookies en trackers uit de scan van 29 augustus 2026.
Recente scans
| 29 augustus 2026 | 5 14 |
Meer cookiecompliance-beoordelingen
One moment, please...
crunchandfizz.com
Celebrating 12 years of CrumplePop - CrumplePop
crumplepop.com
crumlinplantsales.com
crumlinplantsales.com
Professzionális könyvelés Dunaszerdahelyen �...
crumenads.com
Crumbling - A super cute third-person VR rogue-...
crumbling-game.com
Crumboo.com is for sale | HugeDomains
crumboo.com
Cotton 'Father's' Tea Towel – Crumble Cottage
crumblecottage.com
A Brand New Domain!
crumbledgoodies.com
Is crownpavilions.com jouw website?
Claim hem om je cookies en trackers te monitoren, een conforme toestemmingsbanner met automatische scriptblokkering op te zetten en je cookiebeleid actueel te houden.