Skip to main content
fuzulev.com

fuzulev.com

https://fuzulev.com

Laatst gescand 20 juli 2026

Een cookiescan van fuzulev.com afgerond op 20 juli 2026 vond 19 cookies en 23 trackingverzoeken van derden. Er werd geen consent management platform gedetecteerd. Met 23 verzoeken van derden van 10 leveranciers voldoet de site mogelijk niet aan de AVG- en ePrivacy-vereisten.

Cookies

19

Third-party

19

Trackers

23

Leveranciers

10

Toestemmingsbanner

Geen gedetecteerd

Scans

1

Wat er ontbreekt in deze configuratie

  • Er is geen platform voor toestemmingsbeheer gedetecteerd.
  • Er zijn Google-tags waargenomen, maar Google Consent Mode v2 is niet gedetecteerd.

Compliance per doelgroep

Europese Unie

✗ Niet voldaan

GDPR + ePrivacy · Voorafgaande toestemming (opt-in)

Verenigd Koninkrijk

✗ Niet voldaan

UK GDPR + PECR · Op basis van toestemming

Verenigde Staten

! Vereist aandacht

CCPA/CPRA + state laws · Kennisgeving en opt-out

Canada

! Vereist aandacht

PIPEDA + Québec Law 25 · Op basis van toestemming

Brazilië

! Vereist aandacht

LGPD · Op basis van toestemming

Gescand vanuit de EU; sites kunnen andere regio's andere banners of andere tracking tonen. De oordelen weerspiegelen waargenomen gedrag, getoetst aan de regels van elke doelgroep.

Cookies

19 cookies gedetecteerd: 1 noodzakelijk, 3 analyse, 3 marketing, 19 van derden

Totaal

19

Noodzakelijk

1

Functioneel

0

Analytisch

3

Marketing

3

Onbekend

12

19 derdepartijcookies gedetecteerd

Derdepartijcookies vereisen uitdrukkelijke toestemming van de gebruiker onder GDPR/ePrivacy.

Filteren op categorie
Naam Domein Categorie Aanbieder Verloop Beveiligd HttpOnly Partij
_ga vóór toestemming .fuzulev.com.tr Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_ga_75C18GHDXP vóór toestemming .fuzulev.com.tr Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_gcl_au vóór toestemming .fuzulev.com.tr Analytics Google Analytics 83 d 3rd
_fbp vóór toestemming .fuzulev.com.tr Marketing Facebook 83 d 3rd
_ttp vóór toestemming .fuzulev.com.tr Marketing TikTok 83 d 3rd
_tt_enable_cookie vóór toestemming .fuzulev.com.tr Marketing TikTok 83 d 3rd
XSRF-TOKEN www.fuzulev.com.tr Necessary CSRF Protection Verlopen 3rd
FPAU vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - 83 d 3rd
FPGSID vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - Verlopen 3rd
fuzul_ev_oto_session vóór toestemming www.fuzulev.com.tr Unknown - Verlopen 3rd
ttcsid vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - 83 d 3rd
ttcsid_CQQEUFJC77UCKDVGD43G vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - 83 d 3rd
_gtmeec vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - 83 d 3rd
_twpid vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - 1 yr 3rd
_ym_d vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - 358 d 3rd
_ym_isad vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - Verlopen 3rd
_ym_uid vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - 358 d 3rd
_ym_visorc vóór toestemming .fuzulev.com.tr Unknown - Verlopen 3rd
__rtbh.lid vóór toestemming www.fuzulev.com.tr Unknown - 358 d 3rd

Trackers van derden

23 verzoeken gedetecteerd van 10 aanbieders: Cloudflare Inc., Google LLC, Microsoft, LoopMe, Meta Platforms, Inc....

Analytics

4

Marketing

11

Necessary

5

Functional

1

Other

2

Leverancier Categorie Type Domein
Cloudflare Inc. vóór toestemming Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC vóór toestemming Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft vóór toestemming Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Google LLC vóór toestemming Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
LoopMe vóór toestemming LoopMe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script csync.loopme.me
Meta Platforms, Inc. vóór toestemming Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. vóór toestemming Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Microsoft vóór toestemming Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Microsoft vóór toestemming Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ib.adnxs.com
RTBHouse vóór toestemming RTBHouse tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tags.creativecdn.com
TikTok vóór toestemming TikTok analytics pixel Marketing script analytics.tiktok.com
X (Twitter) vóór toestemming Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
X (Twitter) vóór toestemming Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
Yandex vóór toestemming Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex vóór toestemming Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script unpkg.com
Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel adservice.google.com
Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Scangeschiedenis

Eén voltooide scan: cookies en trackers uit de scan van 20 juli 2026.

Recente scans

20 juli 2026 19 23

Is fuzulev.com jouw website?

Claim hem om je cookies en trackers te monitoren, een conforme toestemmingsbanner met automatische scriptblokkering op te zetten en je cookiebeleid actueel te houden.