Skip to main content
ite.org

ite.org

https://ite.org

Laatst gescand 23 juli 2026

Een cookiescan van ite.org afgerond op 23 juli 2026 vond 26 cookies en 12 trackingverzoeken van derden. De beoordeling omvatte 10 pagina's verdeeld over 10 unieke paginasjablonen. Er werd geen consent management platform gedetecteerd. Met 12 verzoeken van derden van 4 leveranciers voldoet de site mogelijk niet aan de AVG- en ePrivacy-vereisten.

Cookies

26

Third-party

12

Trackers

12

Leveranciers

4

Toestemmingsbanner

Geen gedetecteerd

Scans

1

Wat er ontbreekt in deze configuratie

  • Er is geen platform voor toestemmingsbeheer gedetecteerd.
  • Er zijn Google-tags waargenomen, maar Google Consent Mode v2 is niet gedetecteerd.

Compliance per doelgroep

Europese Unie

✗ Niet voldaan

GDPR + ePrivacy · Voorafgaande toestemming (opt-in)

Verenigd Koninkrijk

✗ Niet voldaan

UK GDPR + PECR · Op basis van toestemming

Verenigde Staten

! Vereist aandacht

CCPA/CPRA + state laws · Kennisgeving en opt-out

Canada

! Vereist aandacht

PIPEDA + Québec Law 25 · Op basis van toestemming

Brazilië

! Vereist aandacht

LGPD · Op basis van toestemming

Gescand vanuit de EU; sites kunnen andere regio's andere banners of andere tracking tonen. De oordelen weerspiegelen waargenomen gedrag, getoetst aan de regels van elke doelgroep.

Cookies

26 cookies gedetecteerd: 3 noodzakelijk, 5 analyse, 0 marketing, 12 van derden

Totaal

26

Noodzakelijk

3

Functioneel

0

Analytisch

5

Marketing

0

Onbekend

18

12 derdepartijcookies gedetecteerd

Derdepartijcookies vereisen uitdrukkelijke toestemming van de gebruiker onder GDPR/ePrivacy.

Filteren op categorie
Naam Domein Categorie Aanbieder Verloop Beveiligd HttpOnly Partij
_ga vóór toestemming .ite.org Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_20703293_1 vóór toestemming .ite.org Analytics Google Analytics Verlopen 1st
_gat_gtag_UA_50642712_9 vóór toestemming .ite.org Analytics Google Analytics Verlopen 1st
_ga_EVQV2PEDBG vóór toestemming .ite.org Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid vóór toestemming .ite.org Analytics Google Analytics Verlopen 1st
JSESSIONID www.ite.org Necessary Java Sessie 1st
XSRF-TOKEN .www.itespringconference.org Necessary CSRF Protection Sessie 3rd
XSRF-TOKEN .www.iteannualmeeting.org Necessary CSRF Protection Sessie 3rd
ASLBSA vóór toestemming www.ite.org Unknown - Sessie 1st
ASLBSACORS vóór toestemming www.ite.org Unknown - Sessie 1st
bSession vóór toestemming .www.itespringconference.org Unknown - Verlopen 3rd
bSession vóór toestemming .www.iteannualmeeting.org Unknown - Verlopen 3rd
CFID vóór toestemming www.ite.org Unknown - Sessie 1st
CFTOKEN vóór toestemming www.ite.org Unknown - Sessie 1st
hs vóór toestemming .www.itespringconference.org Unknown - Sessie 3rd
hs vóór toestemming .www.iteannualmeeting.org Unknown - Sessie 3rd
MOBILEFORMAT vóór toestemming www.ite.org Unknown - Sessie 1st
ORIGINALURLTOKEN vóór toestemming www.ite.org Unknown - 1.1 yr 1st
server-session-bind vóór toestemming www.itespringconference.org Unknown - Sessie 3rd
server-session-bind vóór toestemming www.iteannualmeeting.org Unknown - Sessie 3rd
ssr-caching vóór toestemming www.itespringconference.org Unknown - Verlopen 3rd
ssr-caching vóór toestemming www.iteannualmeeting.org Unknown - Verlopen 3rd
svSession vóór toestemming .www.itespringconference.org Unknown - 1.1 yr 3rd
svSession vóór toestemming .www.iteannualmeeting.org Unknown - 1.1 yr 3rd
_sp_id.44e2 vóór toestemming www.ite.org Unknown - 1.1 yr 1st
_sp_ses.44e2 vóór toestemming www.ite.org Unknown - Verlopen 1st

Trackers van derden

12 verzoeken gedetecteerd van 4 aanbieders: Google LLC, Sparklit, Sentry (Functional Software), The Trade Desk

Analytics

1

Marketing

1

Necessary

4

Functional

1

Other

5

Leverancier Categorie Type Domein
Google LLC vóór toestemming Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC vóór toestemming Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Sparklit vóór toestemming Sparklit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Email) Marketing script servedbyadbutler.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Sentry (Functional Software) Sentry browser SDK Necessary script browser.sentry-cdn.com
Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC vóór toestemming Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
The Trade Desk vóór toestemming The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel js.adsrvr.org

Scangeschiedenis

Eén voltooide scan: cookies en trackers uit de scan van 23 juli 2026.

Recente scans

23 juli 2026 26 12

Is ite.org jouw website?

Claim hem om je cookies en trackers te monitoren, een conforme toestemmingsbanner met automatische scriptblokkering op te zetten en je cookiebeleid actueel te houden.