Skip to main content
2cohost.com

2cohost.com

https://2cohost.com

Sist skannet 23. juli 2026

En cookieskanning av 2cohost.com gjennomført den 23. juli 2026 fant 9 cookies og 10 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 10 tredjepartsforespørsler fra 3 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.

Informasjonskapsler

9

Tredjeparts

0

Sporere

10

Leverandører

3

Samtykkebanner

Ingen oppdaget

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Ingen plattform for samtykkehåndtering ble oppdaget.
  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

! Krever oppmerksomhet

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Informasjonskapsler

9 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 4 analyse, 1 markedsføring

Totalt

9

Nødvendige

0

Funksjonelle

0

Analyse

4

Markedsføring

1

Ukjent

4

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
_ga før samtykke .2cohost.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_6G30N3L9HV før samtykke .2cohost.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_SGWZRY6EYC før samtykke .2cohost.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au før samtykke .2cohost.com Analytics Google Analytics 81 d 1st
_fbp før samtykke .2cohost.com Marketing Facebook 81 d 1st
g_state før samtykke www.2cohost.com Unknown - 172 d 1st
TawkConnectionTime før samtykke www.2cohost.com Unknown - Sesjon 1st
twk_idm_key før samtykke www.2cohost.com Unknown - Sesjon 1st
WHMCSQOzOuHYluixO før samtykke www.2cohost.com Unknown - Sesjon 1st

Tredjepartssporere

10 forespørsler oppdaget fra 3 leverandører: Google LLC, tawk.to Inc., Meta Platforms, Inc.

Analytics

1

Marketing

2

Necessary

3

Functional

2

Other

2

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC før samtykke Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
tawk.to Inc. før samtykke tawk.to live chat Functional script embed.tawk.to
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 23. juli 2026.

Nylige skanninger

23. juli 2026 9 10

Er 2cohost.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.