Skip to main content
3plus.solutions

3plus.solutions

https://3plus.solutions

Sist skannet 27. juli 2026

En cookieskanning av 3plus.solutions gjennomført den 27. juli 2026 fant 4 cookies og 6 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Nettstedet bruker Borlabs Cookie som sin plattform for samtykkebehandling med Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 ble ikke observert. 6 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 2 leverandører.

Informasjonskapsler

4

Tredjeparts

0

Sporere

6

Leverandører

2

Samtykkebanner

Borlabs Cookie

Skanninger

1

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

✓

Omdirigerer HTTP til HTTPS

✓

HSTS

✓

Content Security Policy

✓

Informasjonskapsler

4 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 4 analyse, 0 markedsføring

Totalt

4

Nødvendige

0

Funksjonelle

0

Analyse

4

Markedsføring

0

Ukjent

0

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
hubspotutk før samtykke .3plus.solutions Analytics HubSpot 96 d – – 1st
__hssc før samtykke .3plus.solutions Analytics HubSpot Utløpt – – 1st
__hssrc før samtykke .3plus.solutions Analytics HubSpot Sesjon – – 1st
__hstc før samtykke .3plus.solutions Analytics HubSpot 96 d – – 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
PE_PRO_SEAL_CACHE satt av s.provenexpert.net/proseal-v2.js:1:253938 https://3plus.solutions 1st før samtykke

Tredjepartssporere

6 forespørsler oppdaget fra 2 leverandører: HubSpot Inc., HubSpot

Analytics

1

Marketing

5

Necessary

0

Functional

0

Other

0

Leverandør Kategori Type Domene
HubSpot Inc. før samtykke HubSpot analytics Analytics script js.hs-analytics.net
HubSpot før samtykke HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-na1.hs-scripts.com
HubSpot før samtykke HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.hs-banner.com
HubSpot før samtykke HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script forms.hscollectedforms.net
HubSpot Inc. før samtykke HubSpot marketing & CRM Marketing script track.hubspot.com
HubSpot Inc. før samtykke HubSpot collected forms Marketing script js.hscollectedforms.net

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 27. juli 2026.

Nylige skanninger

27. juli 2026 4 6

Er 3plus.solutions nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.