Skip to main content
672flats.com

672flats.com

https://672flats.com

Sist skannet 27. juli 2026

En cookieskanning av 672flats.com utført den 27. juli 2026 fant 4 cookies og 17 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Nettstedet bruker Osano som sin plattform for samtykkebehandling. Verken IAB TCF v2.3 eller Google Consent Mode v2 ble observert ved vår kontroll. 17 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 9 leverandører.

Informasjonskapsler

4

Tredjeparts

0

Sporere

17

Leverandører

9

Samtykkebanner

Osano

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Informasjonskapsler

4 informasjonskapsler oppdaget: 2 nødvendige, 1 analyse, 0 markedsføring

Totalt

4

Nødvendige

2

Funksjonelle

0

Analyse

1

Markedsføring

0

Ukjent

1

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
_gcl_au før samtykke .672flats.com Analytics Google Analytics 90 d 1st
cf_clearance .672flats.com Necessary Cloudflare 365 d 1st
PHPSESSID www.672flats.com Necessary PHP Sesjon 1st
TEAL før samtykke .672flats.com Unknown - 365 d 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_1785134589990 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
osano_consentmanager_tattles satt av cmp.osano.com/osano.js:2:247797 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_gcl_ls satt av cmp.osano.com/osano.js:2:247797 https://www.672flats.com 1st før samtykke
tealium_timing satt av cmp.osano.com/osano.js:2:247797 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134611973 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134612754 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134617864 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134617424 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134619305 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134623015 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134625403 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134623435 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke
_1785134627858 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.672flats.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

17 forespørsler oppdaget fra 9 leverandører: Google LLC, Microsoft, PostHog, Tealium, www.google.com...

Analytics

6

Marketing

2

Necessary

5

Functional

1

Other

3

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft før samtykke Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
PostHog før samtykke PostHog tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script us-assets.i.posthog.com
Tealium før samtykke Tealium tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script tags.tiqcdn.com
Tealium før samtykke Tealium tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script collect.tealiumiq.com
www.google.com før samtykke Analytics fetch www.google.com
Google LLC før samtykke Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Accessibe før samtykke Accessibe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script acsbapp.com
Oracle før samtykke Oracle tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing script s7.addthis.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Osano Osano tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script cmp.osano.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 27. juli 2026.

Nylige skanninger

27. juli 2026 4 17

Er 672flats.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.