Skip to main content
7n20.com

7n20.com

https://7n20.com

Sist skannet 27. juli 2026

En cookieskanning av 7n20.com utført den 27. juli 2026 fant 4 cookies og 18 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Nettstedet benytter Cookiebot som sin plattform for samtykkebehandling. Verken IAB TCF v2.3 eller Google Consent Mode v2 ble observert ved vår kontroll. 18 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 12 leverandører.

Informasjonskapsler

4

Tredjeparts

0

Sporere

18

Leverandører

12

Samtykkebanner

Cookiebot

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Skriptblokkering er manuell. Hvert skript må merkes for hånd, og umerkede skript kjøres før samtykke.
  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Informasjonskapsler

4 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 2 analyse, 2 markedsføring

Totalt

4

Nødvendige

0

Funksjonelle

0

Analyse

2

Markedsføring

2

Ukjent

0

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
_pk_id.1.81a0 før samtykke 7n20.com Analytics Matomo 1.1 yr 1st
_pk_ses.1.81a0 før samtykke 7n20.com Analytics Matomo Utløpt 1st
_fbp før samtykke .7n20.com Marketing Facebook 90 d 1st
_lfa før samtykke .7n20.com Marketing Leadfeeder 365 d 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_lfa satt av sc.lfeeder.com/lftracker_v1_kn9Eq4RDe308RlvP.js:1:22423 https://7n20.com 1st før samtykke
_lfa_expiry satt av sc.lfeeder.com/lftracker_v1_kn9Eq4RDe308RlvP.js:1:22492 https://7n20.com 1st før samtykke
lastExternalReferrer satt av connect.facebook.net/fbevents.js:186:242 https://7n20.com 1st før samtykke
lastExternalReferrerTime satt av connect.facebook.net/fbevents.js:186:242 https://7n20.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

18 forespørsler oppdaget fra 12 leverandører: FunctionalSoftware, Google LLC, Microsoft, sc.lfeeder.com, secure.hiss3lark.com...

Analytics

6

Marketing

5

Necessary

4

Functional

0

Other

3

Leverandør Kategori Type Domene
FunctionalSoftware før samtykke FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o4504593336631296.ingest.sentry.io
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft før samtykke Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
sc.lfeeder.com før samtykke Analytics script sc.lfeeder.com
secure.hiss3lark.com før samtykke Analytics script secure.hiss3lark.com
tr-rc.lfeeder.com før samtykke Analytics pixel tr-rc.lfeeder.com
InnoCraft før samtykke InnoCraft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.matomo.cloud
LinkedIn Corporation før samtykke LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation før samtykke LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 27. juli 2026.

Nylige skanninger

27. juli 2026 4 18

Er 7n20.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.