Skip to main content
a-ion.com

a-ion.com

https://a-ion.com

Sist skannet 27. juli 2026

En cookieskanning av a-ion.com fullført den 27. juli 2026 fant 4 cookies og 6 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 6 tredjepartsforespørsler fra 4 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.

Informasjonskapsler

4

Tredjeparts

0

Sporere

6

Leverandører

4

Samtykkebanner

Ingen oppdaget

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Ingen plattform for samtykkehåndtering ble oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

! Krever oppmerksomhet

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Informasjonskapsler

4 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 3 analyse, 0 markedsføring

Totalt

4

Nødvendige

0

Funksjonelle

0

Analyse

3

Markedsføring

0

Ukjent

1

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
_ym_d før samtykke .a-ion.com Analytics Yandex.Metrica 365 d 1st
_ym_isad før samtykke .a-ion.com Analytics Yandex.Metrica 1 d 1st
_ym_uid før samtykke .a-ion.com Analytics Yandex.Metrica 365 d 1st
_ym_visorc før samtykke .a-ion.com Unknown - Utløpt 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_ymBRC satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke
_ym_synced satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke
_ym108301591_lsid satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke
_ym108301591:0_reqNum satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke
_ym_uid satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke
_ym_retryReqs satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke
_ym_wv2rf:108301591:0 satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke
__ym_tab_guid satt av mc.yandex.ru/tag.js https://a-ion.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

6 forespørsler oppdaget fra 4 leverandører: Yandex, Cloudflare Inc., Google LLC, Pinterest

Analytics

0

Marketing

2

Necessary

4

Functional

0

Other

0

Leverandør Kategori Type Domene
Yandex før samtykke Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex før samtykke Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Pinterest Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.pinimg.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 27. juli 2026.

Nylige skanninger

27. juli 2026 4 6

Er a-ion.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.