Skip to main content
alinpack.com

alinpack.com

https://alinpack.com

Sist skannet 1. august 2026

En cookieskanning av alinpack.com gjennomført den 1. august 2026 fant 14 cookies og 66 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 6 sider fordelt på 6 unike sidemaler. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 66 tredjepartsforespørsler fra 61 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.

Informasjonskapsler

14

Tredjeparts

0

Sporere

66

Leverandører

61

Samtykkebanner

Ingen oppdaget

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Ingen plattform for samtykkehåndtering ble oppdaget.
  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

! Krever oppmerksomhet

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Informasjonskapsler

14 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 0 analyse, 0 markedsføring

Totalt

14

Nødvendige

0

Funksjonelle

0

Analyse

0

Markedsføring

0

Ukjent

14

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
g_state før samtykke alinpack.com Unknown - 180 d 1st
g_state før samtykke .alinpack.com Unknown - 180 d 1st
_jx før samtykke alinpack.com Unknown - 365 d 1st
_jx før samtykke .alinpack.com Unknown - 365 d 1st
_jxs før samtykke .alinpack.com Unknown - Utløpt 1st
_jxs før samtykke alinpack.com Unknown - Utløpt 1st
_jxx før samtykke alinpack.com Unknown - 365 d 1st
_jxx før samtykke .alinpack.com Unknown - 365 d 1st
_jxxs før samtykke .alinpack.com Unknown - Utløpt 1st
_jxxs før samtykke alinpack.com Unknown - Utløpt 1st
_oval før samtykke alinpack.com Unknown - 365 d 1st
_oval før samtykke .alinpack.com Unknown - 365 d 1st
_ovals før samtykke alinpack.com Unknown - Utløpt 1st
_ovals før samtykke .alinpack.com Unknown - Utløpt 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_sessionIcoPlusActive satt av asset.kompas.com/main.min.js:1:22485 https://alinpack.com 1st før samtykke
sessionTimestamp satt av asset.kompas.com/main.min.js:1:22516 https://alinpack.com 1st før samtykke
__sak satt av accounts.google.com/client:333:617 https://alinpack.com 1st før samtykke
_jxx satt av scripts.jixie.media/jxpublisher_3_1.min.js:1:29652 https://alinpack.com 1st før samtykke
_jx satt av scripts.jixie.media/jxpublisher_3_1.min.js:1:29652 https://alinpack.com 1st før samtykke
_jxxs satt av scripts.jixie.media/jxpublisher_3_1.min.js:1:29652 https://alinpack.com 1st før samtykke
_jxs satt av scripts.jixie.media/jxpublisher_3_1.min.js:1:29652 https://alinpack.com 1st før samtykke
_jxmu satt av scripts.jixie.media/jxpublisher_3_1.min.js:1:30310 https://alinpack.com 1st før samtykke
_jxpitems satt av scripts.jixie.media/jxpublisher_3_1.min.js:1:16821 https://alinpack.com 1st før samtykke
_jxIt satt av scripts.jixie.media/jxpublisher_3_1.min.js:1:30339 https://alinpack.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

66 forespørsler oppdaget fra 61 leverandører: accounts.google.com, bidder.smartytouch.co, cdn.oval.id, content.jixie.io, dsp-service.pixad.com.tr...

Analytics

12

Marketing

47

Necessary

2

Functional

0

Other

5

Leverandør Kategori Type Domene
accounts.google.com før samtykke Analytics xhr accounts.google.com
bidder.smartytouch.co før samtykke Analytics pixel bidder.smartytouch.co
cdn.oval.id før samtykke Analytics script cdn.oval.id
content.jixie.io før samtykke Analytics fetch content.jixie.io
dsp-service.pixad.com.tr før samtykke Analytics iframe dsp-service.pixad.com.tr
measureadv.com før samtykke Analytics iframe measureadv.com
prebid.jixie.io før samtykke Analytics xhr prebid.jixie.io
prebid.pixad.com.tr før samtykke Analytics iframe prebid.pixad.com.tr
sync.sparteo.com før samtykke Analytics iframe sync.sparteo.com
syncingbridge.com før samtykke Analytics iframe syncingbridge.com
tracker.oval.id før samtykke Analytics fetch tracker.oval.id
traid.jixie.io før samtykke Analytics xhr traid.jixie.io
33Across før samtykke 33Across tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ssc-cms.33across.com
AdaptMX før samtykke AdaptMX tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script prebid.a-mo.net
Adform før samtykke Adform tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script c1.adform.net
AdKernel før samtykke AdKernel tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.adkernel.com
AdTelligent før samtykke AdTelligent tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.adtelligent.com
Aniview før samtykke Aniview tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script player.aniview.com
BasisTechnologies før samtykke BasisTechnologies tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script pixel-sync.sitescout.com
BetweenDigital før samtykke BetweenDigital tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ads.betweendigital.com
Comcast før samtykke Comcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script user-sync.fwmrm.net
Cootlogix før samtykke Cootlogix tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.cootlogix.com
Criteo før samtykke Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel x.bidswitch.net
Criteo før samtykke Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ssp-sync.criteo.com
Disqus før samtykke Disqus tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ssp.disqus.com
Equativ før samtykke Equativ tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ssbsync-global.smartadserver.com
Equativ før samtykke Equativ tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script match.sharethrough.com
Eskimi før samtykke Eskimi tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ittpx.eskimi.com
EXTE før samtykke EXTE tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.richaudience.com
ID5 før samtykke ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script id5-sync.com
Improve Digital før samtykke Improve Digital ad network Marketing script ad.360yield.com
IndexExchange før samtykke IndexExchange tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel ssum-sec.casalemedia.com
InMobi før samtykke InMobi tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.inmobi.com
Kargo før samtykke Kargo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script crb.kargo.com
Life360 før samtykke Life360 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script jadserve.postrelease.com
LiveRamp før samtykke LiveRamp tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script id.rlcdn.com
LoopMe før samtykke LoopMe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script csync.loopme.me
Magnite før samtykke Magnite tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script pixel.rubiconproject.com
media.net før samtykke media.net tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cs.media.net
MediaForce før samtykke MediaForce tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script rtb.mfadsrvr.com
Microsoft før samtykke Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ib.adnxs.com
Nexxen før samtykke Nexxen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.1rx.io
Ogury før samtykke Ogury tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script dsp-2.presage.io
OneTag før samtykke OneTag tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script onetag-sys.com
OpenWeb før samtykke OpenWeb tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script visitor.omnitagjs.com
OpenWeb før samtykke OpenWeb tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script api-ssp.spot.im
PubMatic før samtykke PubMatic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script image8.pubmatic.com
RTBHouse før samtykke RTBHouse tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script creativecdn.com
ServeNoBid før samtykke ServeNoBid tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script public.servenobid.com
Simpli.fi før samtykke Simpli.fi tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script bttrack.com
SmileWanted før samtykke SmileWanted tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script csync.smilewanted.com
Sonobi før samtykke Sonobi tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.go.sonobi.com
Sovrn før samtykke Sovrn tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ap.lijit.com
Teads før samtykke Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script b1sync.outbrain.com
TripleLift før samtykke TripleLift tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script eb2.3lift.com
ucfunnel før samtykke ucfunnel tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.aralego.com
Unity før samtykke Unity tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cs-server-s2s.yellowblue.io
VirtualMinds før samtykke VirtualMinds tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script dsp-cookie.adfarm1.adition.com
ZetaGlobal før samtykke ZetaGlobal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script p.rfihub.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
OpenX før samtykke OpenX tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script rtb.openx.net
PublicisGroupe før samtykke PublicisGroupe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stx-match.dotomi.com
RoqAd før samtykke RoqAd tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ws.rqtrk.eu
The Trade Desk før samtykke The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel match.adsrvr.org

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 1. august 2026.

Nylige skanninger

1. august 2026 14 66

Er alinpack.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.