Skip to main content
alittlefishinthekitchen.com

alittlefishinthekitchen.com

https://alittlefishinthekitchen.com

Sist skannet 1. august 2026

En cookieskanning av alittlefishinthekitchen.com gjennomført den 1. august 2026 fant 6 cookies og 12 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Nettstedet benytter CookieYes som sin plattform for samtykkebehandling med IAB TCF v2.3; Google Consent Mode v2 ble ikke observert. 12 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 8 leverandører.

Informasjonskapsler

6

Tredjeparts

0

Sporere

12

Leverandører

8

Samtykkebanner

CookieYes

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Informasjonskapsler

6 informasjonskapsler oppdaget: 1 nødvendige, 0 analyse, 0 markedsføring

Totalt

6

Nødvendige

1

Funksjonelle

5

Analyse

0

Markedsføring

0

Ukjent

0

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
cookieyes-consent alittlefishinthekitchen.com Functional CookieYes 365 d 1st
__cmpcccx134349 .alittlefishinthekitchen.com Functional Consentmanager.net 182 d 1st
__cmpcccx134373 .alittlefishinthekitchen.com Functional Consentmanager.net 182 d 1st
__cmpconsentx134349 .alittlefishinthekitchen.com Functional Consentmanager.net 182 d 1st
__cmpconsentx134373 .alittlefishinthekitchen.com Functional Consentmanager.net 182 d 1st
PHPSESSID alittlefishinthekitchen.com Necessary PHP Sesjon 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
wpEmojiSettingsSupports satt av alittlefishinthekitchen.com/wp-emoji-loader.min.js:3:240 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpconsentx134349_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpconsentx134349_expire_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpcccx134349_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpcccx134349_expire_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__mby0vph6gxi satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__03g5m2qz4qmh satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__jpvivvm2lol satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__d2anq410t85 satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__zg1bsae7cfh satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__4xkri58kvbt satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__9cmkee7jmjn satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpconsentx134373_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpconsentx134373_expire_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpcccx134373_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__cmpcccx134373_expire_.alittlefishinthekitchen.com satt av eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__6pvbr5epm79 satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__uu686iqw9fg satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__d58ejzt9b9b satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__rzm6uy56n9 satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__vsk50d72cmo satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__cvfki3k9elb satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__b0dx4tjpiwr satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__rnarrrk3no satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__17ifdsrdcn7 satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__2ln8esnkurj satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__kobweow7vnp satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__6fq3385wlqv satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__uqu06ki5ph satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__8ww8f8c8zz3 satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__f6s25ttamze satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__c8v18aiduk satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__iua6hq00o7m satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__3noub8go3xy satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__4s01lqtzhow satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__yvhdcqvuhu satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__2j88mmpmyru satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__97qw7n581rg satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__k2piu9lvd1e satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__ihso4ukclmj satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__lugtvas3oke satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke
__resilient_storage_test__tnhd312l7pj satt av faves.grow.me/app.286cbab.js:2:8658 https://alittlefishinthekitchen.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

12 forespørsler oppdaget fra 8 leverandører: Automattic, Google LLC, metrics.rapidedge.io, Mediavine, Pinterest...

Analytics

3

Marketing

3

Necessary

5

Functional

0

Other

1

Leverandør Kategori Type Domene
Automattic før samtykke Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script stats.wp.com
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
metrics.rapidedge.io før samtykke Analytics script metrics.rapidedge.io
Mediavine før samtykke Mediavine tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script faves.grow.me
Pinterest før samtykke Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Marketing script log.pinterest.com
Pinterest Inc. før samtykke Pinterest assets Marketing script assets.pinterest.com
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script secure.gravatar.com
consentmanager GmbH consentmanager CMP Necessary script eu-us.consentmanager.net
CookieYes CookieYes consent management Necessary script cdn-cookieyes.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 1. august 2026.

Nylige skanninger

1. august 2026 6 12

Er alittlefishinthekitchen.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.