Skip to main content
connectwise.com

connectwise.com

https://connectwise.com

Sist skannet 27. august 2026

En cookieskanning av connectwise.com utført den 27. august 2026 fant 15 cookies og 23 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Nettstedet benytter OneTrust som sin plattform for samtykkebehandling. Verken IAB TCF v2.3 eller Google Consent Mode v2 ble observert ved vår kontroll. 23 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 14 leverandører.

Informasjonskapsler

15

Tredjeparts

0

Sporere

23

Leverandører

14

Samtykkebanner

OneTrust

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Informasjonskapsler

15 informasjonskapsler oppdaget: 2 nødvendige, 1 analyse, 1 markedsføring

Totalt

15

Nødvendige

2

Funksjonelle

5

Analyse

1

Markedsføring

1

Ukjent

6

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
VisitorStatus før samtykke www.connectwise.com Analytics Kentico 365 d 1st
.AspNetCore.Mvc.CookieTempDataProvider før samtykke www.connectwise.com Functional Azure / Microsoft Sesjon 1st
ARRAffinity før samtykke .www.connectwise.com Functional Azure / Microsoft Sesjon 1st
ARRAffinitySameSite før samtykke .www.connectwise.com Functional Azure / Microsoft Sesjon 1st
_cq_duid før samtykke .connectwise.com Functional CHEQ AI Technologies 91 d 1st
_cq_suid før samtykke .connectwise.com Functional CHEQ AI Technologies Sesjon 1st
_fbp før samtykke .connectwise.com Marketing Facebook 90 d 1st
.AspNetCore.Antiforgery.VyLW6ORzMgk www.connectwise.com Necessary Microsoft Sesjon 1st
OptanonConsent .connectwise.com Necessary OneTrust 90 d 1st
AcceleratorHttpContext før samtykke www.connectwise.com Unknown - Utløpt 1st
EPiStartUrlKey før samtykke www.connectwise.com Unknown - Sesjon 1st
EPiStateMarker før samtykke www.connectwise.com Unknown - Sesjon 1st
VisitorStatusCleanup2026 før samtykke www.connectwise.com Unknown - 365 d 1st
_cq_s før samtykke .connectwise.com Unknown - 7 d 1st
_cq_session før samtykke .connectwise.com Unknown - 1.1 yr levetid over 13 måneder 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_cq_check satt av ob.fishrobotflower.com/e9ec2395a53e3dffe92d1951e983b518.js:1:74957 https://www.connectwise.com 1st før samtykke
_cq_tuid satt av ob.fishrobotflower.com/e9ec2395a53e3dffe92d1951e983b518.js:1:132393 https://www.connectwise.com 1st før samtykke
modernizr satt av lp.connectwise.com/forms2.min.js:7:31826 https://www.connectwise.com 1st før samtykke
lastExternalReferrer satt av connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://www.connectwise.com 1st før samtykke
lastExternalReferrerTime satt av connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://www.connectwise.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

23 forespørsler oppdaget fra 14 leverandører: Google LLC, SiteImprove, Adobe Fonts, Meta Platforms, Inc., Optimizely...

Analytics

3

Marketing

7

Necessary

8

Functional

1

Other

4

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
SiteImprove før samtykke SiteImprove tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script siteimproveanalytics.com
SiteImprove før samtykke SiteImprove tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script 6046319.global.siteimproveanalytics.io
Adobe Fonts før samtykke Adobe Fonts (Typekit): web font delivery Functional script use.typekit.net
Google LLC før samtykke Google Ads Marketing script www.google.com
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Optimizely før samtykke Optimizely tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script login.optimizely.com
Qualified før samtykke Qualified tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.qualified.com
reddit før samtykke reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script www.redditstatic.com
reddit før samtykke reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing pixel alb.reddit.com
Cloudflare Inc. Cloudflare Turnstile / bot protection Necessary script challenges.cloudflare.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
OneTrust LLC OneTrust consent management Necessary script cdn.cookielaw.org
reddit reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script pixel-config.reddit.com
TrustPilot TrustPilot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script widget.trustpilot.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Wistia Wistia tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script fast.wistia.com
CHEQ før samtykke CHEQ tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script ob.fishrobotflower.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
OneTrust OneTrust tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script geolocation.onetrust.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 27. august 2026.

Nylige skanninger

27. august 2026 15 23

Er connectwise.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.