Skip to main content
dhiraagu.com.mv

dhiraagu.com.mv

https://dhiraagu.com.mv

Sist skannet 22. juli 2026

En cookieskanning av dhiraagu.com.mv fullført den 22. juli 2026 fant 14 cookies og 20 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 3 sider fordelt på 3 unike sidemaler. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 20 tredjepartsforespørsler fra 8 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.

Informasjonskapsler

14

Tredjeparts

0

Sporere

20

Leverandører

8

Samtykkebanner

Ingen oppdaget

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Ingen plattform for samtykkehåndtering ble oppdaget.
  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

! Krever oppmerksomhet

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Informasjonskapsler

14 informasjonskapsler oppdaget: 1 nødvendige, 12 analyse, 1 markedsføring

Totalt

14

Nødvendige

1

Funksjonelle

0

Analyse

12

Markedsføring

1

Ukjent

0

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
_ga før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_15160867_1 før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics Utløpt 1st
_ga_E8DVCCSJ0E før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics Utløpt 1st
_hjSessionUser_2170336 før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Hotjar 357 d 1st
_hjSession_2170336 før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Hotjar Utløpt 1st
__utma før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
__utmb før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics Utløpt 1st
__utmc før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics Sesjon 1st
__utmt før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics Utløpt 1st
__utmz før samtykke .dhiraagu.com.mv Analytics Google Analytics 175 d 1st
_fbp før samtykke .dhiraagu.com.mv Marketing Facebook 82 d 1st
cf_clearance .dhiraagu.com.mv Necessary Cloudflare 357 d 1st

Tredjepartssporere

20 forespørsler oppdaget fra 8 leverandører: Cloudflare Inc., ContentSquare, Google LLC, Zendesk Inc., Meta Platforms, Inc....

Analytics

4

Marketing

3

Necessary

6

Functional

2

Other

5

Leverandør Kategori Type Domene
Cloudflare Inc. før samtykke Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
ContentSquare før samtykke ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC før samtykke Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Zendesk Inc. før samtykke Zendesk assets Functional script static.zdassets.com
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
OneSignal før samtykke OneSignal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.onesignal.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d2i2wahzwrm1n5.cloudfront.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Zendesk Zendesk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ekr.zdassets.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ssl.google-analytics.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 22. juli 2026.

Nylige skanninger

22. juli 2026 14 20

Er dhiraagu.com.mv nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.