Skip to main content
garagefrancais.com

garagefrancais.com

https://garagefrancais.com

Sist skannet 21. september 2026

En cookieskanning av garagefrancais.com fullført den 21. september 2026 fant 7 cookies og 6 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Nettstedet baserer seg på CookieYes som sin plattform for samtykkebehandling med IAB TCF v2.3; Google Consent Mode v2 ble ikke observert. 6 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 2 leverandører.

Informasjonskapsler

7

Tredjeparts

0

Sporere

6

Leverandører

2

Samtykkebanner

CookieYes

Skanninger

1

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Informasjonskapsler

7 informasjonskapsler oppdaget: 1 nødvendige, 4 analyse, 0 markedsføring

Totalt

7

Nødvendige

1

Funksjonelle

1

Analyse

4

Markedsføring

0

Ukjent

1

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
FCCDCF .garagefrancais.com Analytics Google 1.1 yr 1st
_ym_d før samtykke .garagefrancais.com Analytics Yandex.Metrica 365 d 1st
_ym_isad før samtykke .garagefrancais.com Analytics Yandex.Metrica 1 d 1st
_ym_uid før samtykke .garagefrancais.com Analytics Yandex.Metrica 365 d 1st
cookieyes-consent garagefrancais.com Functional CookieYes 365 d 1st
cf_clearance .garagefrancais.com Necessary Cloudflare 365 d 1st
_ym_visorc før samtykke .garagefrancais.com Unknown - Utløpt 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_ymBRC satt av mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://garagefrancais.com 1st før samtykke
_ym_synced satt av mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://garagefrancais.com 1st før samtykke
_ym101260125_lsid satt av mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://garagefrancais.com 1st før samtykke
_ym101260125:0_reqNum satt av mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://garagefrancais.com 1st før samtykke
_ym_uid satt av mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://garagefrancais.com 1st før samtykke
_ym_retryReqs satt av mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://garagefrancais.com 1st før samtykke
_ym_wv2rf:101260125:0 satt av mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://garagefrancais.com 1st før samtykke
__ym_tab_guid satt av mc.yandex.ru/tag.js:357:394 https://garagefrancais.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

6 forespørsler oppdaget fra 2 leverandører: Google LLC, Yandex

Analytics

1

Marketing

2

Necessary

2

Functional

0

Other

1

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script csi.gstatic.com
Yandex før samtykke Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex før samtykke Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 21. september 2026.

Nylige skanninger

21. september 2026 7 6

Er garagefrancais.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.