Skip to main content
gumalba.es

gumalba.es

https://gumalba.es

Sist skannet 25. september 2026

En cookieskanning av gumalba.es gjennomført den 25. september 2026 fant 8 cookies og 12 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 12 tredjepartsforespørsler fra 1 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.

Informasjonskapsler

8

Tredjeparts

0

Sporere

12

Leverandører

1

Samtykkebanner

Ingen oppdaget

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Ingen plattform for samtykkehåndtering ble oppdaget.
  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

! Krever oppmerksomhet

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

✓

Omdirigerer HTTP til HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Informasjonskapsler

8 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 0 analyse, 0 markedsføring

Totalt

8

Nødvendige

0

Funksjonelle

7

Analyse

0

Markedsføring

0

Ukjent

1

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
cookielawinfo-checkbox-advertisement før samtykke gumalba.es Functional Cookie Law Info 365 d – – 1st
cookielawinfo-checkbox-analytics før samtykke gumalba.es Functional Cookie Law Info 365 d – – 1st
cookielawinfo-checkbox-functional før samtykke gumalba.es Functional Cookie Law Info 365 d – – 1st
cookielawinfo-checkbox-necessary før samtykke gumalba.es Functional Cookie Law Info 365 d – – 1st
cookielawinfo-checkbox-others før samtykke gumalba.es Functional Cookie Law Info 365 d – – 1st
cookielawinfo-checkbox-performance før samtykke gumalba.es Functional Cookie Law Info 365 d – – 1st
wordpress_test_cookie før samtykke gumalba.es Functional Wordpress Sesjon ✓ – 1st
burst_uid før samtykke gumalba.es Unknown - 30 d ✓ – 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
wpEmojiSettingsSupports satt av gumalba.es/:35:113 https://gumalba.es 1st før samtykke
elementor satt av gumalba.es/frontend.min.js https://gumalba.es 1st før samtykke
elementor satt av gumalba.es/frontend.min.js https://gumalba.es 1st før samtykke
firebase:sentinel satt av www.gstatic.com/firebase-database.js https://gumalba.es 1st før samtykke
firebase:sentinel satt av www.gstatic.com/firebase-database.js https://gumalba.es 1st før samtykke
740857855 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
461652748 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
__sak satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
850259072 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
455580388 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
__sak satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
526713043 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
601270205 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
373110151 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
firebase:previous_websocket_failure satt av www.gstatic.com/firebase-database.js https://gumalba.es 1st før samtykke
firebase:host:chat-gumalba-default-rtdb.firebaseio.com satt av www.gstatic.com/firebase-database.js https://gumalba.es 1st før samtykke
371536728 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
223372950 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
823590202 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
466945825 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
278545230 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
325564844 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
222699776 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
122183772 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
142711116 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
668794621 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
902485763 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
383057125 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
181449955 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
986659118 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
379727210 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
390818902 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
798314457 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
863743386 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
112654466 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
928069945 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
948758582 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
389081820 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
310872517 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
804185450 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
308956680 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
14681877 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
220607332 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
623081995 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
569922803 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
928317668 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
331844266 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
411322697 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
613561499 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
67569214 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
736993861 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
639164304 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
277619449 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
466084859 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
454633196 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
653078034 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
976937270 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
35688488 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
836020378 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
93597702 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
958438717 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
428641571 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
913627913 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
558212599 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
978028788 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
182417127 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
143978357 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
715567683 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
573595737 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
154960098 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
909180122 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
471091312 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
555952104 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
54254775 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
144307502 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
74997516 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
1214598 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
155646218 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke
302348877 satt av www.gstatic.com/firebase-auth.js https://gumalba.es 1st før samtykke

Tredjepartssporere

12 forespørsler oppdaget fra 1 leverandører: Google LLC

Analytics

0

Marketing

1

Necessary

9

Functional

1

Other

1

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC før samtykke YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script streetviewpixels-pa.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script rr1---sn-bavc5ajvooxju-j2il.googlevideo.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 25. september 2026.

Nylige skanninger

25. september 2026 8 12

Er gumalba.es nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.