Skip to main content
hcatalunyaexpress.com

hcatalunyaexpress.com

https://hcatalunyaexpress.com

Sist skannet 27. september 2026

En cookieskanning av hcatalunyaexpress.com utført den 27. september 2026 fant 6 cookies og 11 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Nettstedet bruker Cookiebot som sin plattform for samtykkebehandling med Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 ble ikke observert. 11 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 3 leverandører.

Informasjonskapsler

6

Tredjeparts

0

Sporere

11

Leverandører

3

Samtykkebanner

Cookiebot

Skanninger

1

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

✓

Omdirigerer HTTP til HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Informasjonskapsler

6 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 2 analyse, 0 markedsføring

Totalt

6

Nødvendige

0

Funksjonelle

4

Analyse

2

Markedsføring

0

Ukjent

0

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
_ga før samtykke .hcatalunyaexpress.com Analytics Google Analytics 1.1 yr levetid over 13 måneder – – 1st
_ga_NM9XHHWFWD før samtykke .hcatalunyaexpress.com Analytics Google Analytics 1.1 yr levetid over 13 måneder – – 1st
AWSALB før samtykke www.hcatalunyaexpress.com Functional Amazon Web Services 7 d – – 1st
AWSALBCORS før samtykke www.hcatalunyaexpress.com Functional Amazon Web Services 7 d ✓ – 1st
AWSALBTGCORS før samtykke www.hcatalunyaexpress.com Functional Amazon Web Services 7 d ✓ – 1st
CookieScriptConsent www.hcatalunyaexpress.com Functional Cookie Script 30 d ✓ – 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
MIRAI:SERVICE:ENGINE:get:100380072 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:SERVICE:HOTEL:GET:currencies:static:100380072 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:EXPERIMENT:006_price_per_night:variant satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:SERVICE:FEATURE:https://static.mirai.com/features/specs satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:SERVICE:DICTIONARY:en satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_ge3yjmhl satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
mp_ec05e5fe673a8483ad2a7b8d1b530e9a_mixpanel satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_91zzwjys satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
mp_tab_id_mixpanel_ec05e5fe673a8483ad2a7b8d1b530e9a satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
mp_gen_new_tab_id_mixpanel_ec05e5fe673a8483ad2a7b8d1b530e9a satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:SERVICE:PRICING:GET:static:100380072:092026:1 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:SERVICE:PRICING:GET:static:100380072:112026:1 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:SERVICE:PRICING:GET:static:100380072:102026:1 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
MIRAI:SERVICE:EXCHANGE:GET:DKK satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_tna81fqh satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_4778d6bj satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_4ltaivns satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_1ics5ca0 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_2aw7teyi satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_bj9rjv7c satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_jy3jrncn satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_d2nt1oed satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_c2y72czk satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_ad1cfyb5 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_skouyluq satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_env6cbva satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_q7omtbxf satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_7p2tpd2i satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_ph2lylgy satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_ttc2rsyh satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_dua71x7c satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_l6bh30c7 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_8fcqu471 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke
__mplss_ipno8ca9 satt av static.mirai.com/index.js https://www.hcatalunyaexpress.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

11 forespørsler oppdaget fra 3 leverandører: Google LLC, Cybot A/S (Cookiebot), UserCentrics

Analytics

2

Marketing

0

Necessary

6

Functional

1

Other

2

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC før samtykke Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script places.googleapis.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 27. september 2026.

Nylige skanninger

27. september 2026 6 11

Er hcatalunyaexpress.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.