Skip to main content
heidielise.com

heidielise.com

https://heidielise.com

Sist skannet 27. september 2026

En cookieskanning av heidielise.com utført den 27. september 2026 fant 8 cookies og 8 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 7 sider fordelt på 7 unike sidemaler. Nettstedet baserer seg på Osano som sin plattform for samtykkebehandling. Verken IAB TCF v2.3 eller Google Consent Mode v2 ble observert ved vår kontroll. 8 tredjepartsforespørsler ble oppdaget fra 4 leverandører.

Informasjonskapsler

8

Tredjeparts

0

Sporere

8

Leverandører

4

Samtykkebanner

Osano

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

✓

Omdirigerer HTTP til HTTPS

✓

HSTS

✓

Content Security Policy

✗

Informasjonskapsler

8 informasjonskapsler oppdaget: 1 nødvendige, 5 analyse, 0 markedsføring

Totalt

8

Nødvendige

1

Funksjonelle

1

Analyse

5

Markedsføring

0

Ukjent

1

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
__utma før samtykke .heidielise.com Analytics Google Analytics 1.1 yr levetid over 13 måneder – – 1st
__utmb før samtykke .heidielise.com Analytics Google Analytics Utløpt – – 1st
__utmc før samtykke .heidielise.com Analytics Google Analytics Sesjon – – 1st
__utmt før samtykke .heidielise.com Analytics Google Analytics Utløpt – – 1st
__utmz før samtykke .heidielise.com Analytics Google Analytics 182 d – – 1st
AWSALBTG før samtykke www.heidielise.com Functional Amazon Web Services 7 d – – 1st
JSESSIONID www.heidielise.com Necessary Java Sesjon – ✓ 1st
shoppingcartid før samtykke .heidielise.com Unknown - 1 d – – 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_1790531554143 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
osano_consentmanager_tattles satt av cmp.osano.com/osano.js:2:247797 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
_1790531558113 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
_1790531558202 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
_1790531558370 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
_1790531559700 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
_1790531559714 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
_1790531559943 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke
_1790531561086 satt av cmp.osano.com/osano.js:2:187418 https://www.heidielise.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

8 forespørsler oppdaget fra 4 leverandører: Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc., Google LLC, Osano

Analytics

0

Marketing

2

Necessary

4

Functional

0

Other

2

Leverandør Kategori Type Domene
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook social plugins Marketing iframe www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ssl.google-analytics.com
Osano Osano tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script cmp.osano.com

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 27. september 2026.

Nylige skanninger

27. september 2026 8 8

Er heidielise.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.