Skip to main content
lyricspulp.com

lyricspulp.com

https://lyricspulp.com

Sist skannet 21. oktober 2026

En cookieskanning av lyricspulp.com gjennomført den 21. oktober 2026 fant 6 cookies og 14 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 14 tredjepartsforespørsler fra 2 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.

Informasjonskapsler

6

Tredjeparts

0

Sporere

14

Leverandører

2

Samtykkebanner

Ingen oppdaget

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Samtykkesignaler (IAB TCF) ble oppdaget, men samtykkeplattformen ble ikke gjenkjent.
  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

✓ Oppfyller denne modellen

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

✓

Omdirigerer HTTP til HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Informasjonskapsler

6 informasjonskapsler oppdaget: 0 nødvendige, 5 analyse, 1 markedsføring

Totalt

6

Nødvendige

0

Funksjonelle

0

Analyse

5

Markedsføring

1

Ukjent

0

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
FCCDCF .lyricspulp.com Analytics Google 1.1 yr – – 1st
_ga før samtykke .lyricspulp.com Analytics Google Analytics 1.1 yr levetid over 13 måneder – – 1st
_gat_gtag_UA_155148387_3 før samtykke .lyricspulp.com Analytics Google Analytics Utløpt – – 1st
_ga_3YWR3ZZCGJ før samtykke .lyricspulp.com Analytics Google Analytics 1.1 yr levetid over 13 måneder – – 1st
_gid før samtykke .lyricspulp.com Analytics Google Analytics 1 d – – 1st
_gcl_au før samtykke .lyricspulp.com Marketing Google Ads 90 d – – 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
_gcl_ls satt av www.googletagmanager.com/js https://www.lyricspulp.com 1st før samtykke

Tredjepartssporere

14 forespørsler oppdaget fra 2 leverandører: Google LLC, www.google.com

Analytics

3

Marketing

1

Necessary

7

Functional

0

Other

3

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
www.google.com før samtykke Analytics fetch www.google.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ep1.adtrafficquality.google
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script blogger.googleusercontent.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.blogger.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i9.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 21. oktober 2026.

Nylige skanninger

21. oktober 2026 6 14

Er lyricspulp.com nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.