maisonsur.com
Sist skannet 22. oktober 2026
En cookieskanning av maisonsur.com fullført den 22. oktober 2026 fant 5 cookies og 12 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 12 tredjepartsforespørsler fra 5 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.
Karakter for samtykkeatferd
31 / 100
Dette nettstedet satte flere sporingsinformasjonskapsler før den besøkende samtykket. I henhold til ePrivacy artikkel 5(3) krever disse forhåndssamtykke.
Automatisert kontroll av de skannede sidene på et gitt tidspunkt; ikke juridisk rådgivning.
Nivå for håndheving av samtykke
-
1
Ingenting ikke-nødvendig kjøres før samtykke er gitt. Dette er den strenge tolkningen av ePrivacy artikkel 5(3) og den sterkeste posisjonen.
-
2
Google-tagger lastes med lagring satt til avvist som standard og sender bare pings uten informasjonskapsler før samtykke. Tillatt i Googles modell, men ikke den strenge tolkningen av artikkel 5(3).
-
3
Delvis håndhevet Dette nettstedet
Google Consent Mode v2 begrenser Google-tagger, men andre sporere eller informasjonskapsler ble observert før samtykke.
-
4
Sporere eller informasjonskapsler kjøres før den besøkende samtykker, uten at samtykkesignaler begrenser dem.
Lastetidslinje før samtykke
Millisekunder fra navigasjonsstart til hver forespørsel ble sendt eller hver informasjonskapsel ble satt.
Observert før samtykke
Informasjonskapsler satt før samtykke (5)
-
__hsscanalytics · HubSpot -
__hssrcanalytics · HubSpot -
__hstcanalytics · HubSpot -
hubspotutkanalytics · HubSpot -
moove_gdpr_geo_cacheunknown
Sporingsforespørsler før samtykke (11)
- Google LLC www.googletagmanager.com ved 1540 ms
- HubSpot perf-na1.hsforms.com ved 2306 ms
- HubSpot Inc. js.hs-analytics.net satt av www.maisonsur.com/7783976.js · ved 1668 ms
- HubSpot js.hs-banner.com satt av www.maisonsur.com/7783976.js · ved 1668 ms
- HubSpot api.hubapi.com satt av js.hsadspixel.net/pixels.js · ved 2038 ms
- HubSpot forms.hscollectedforms.net satt av js.hscollectedforms.net/collectedforms.js · ved 2048 ms
- HubSpot Inc. js.hsadspixel.net satt av www.maisonsur.com/7783976.js · ved 1668 ms
- HubSpot Inc. js.hscollectedforms.net satt av www.maisonsur.com/7783976.js · ved 1668 ms
- HubSpot Inc. js.hubspot.com satt av www.maisonsur.com/7783976.js · ved 1668 ms
- HubSpot Inc. no-cache.hubspot.com angi en informasjonskapsel ved 1893 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net satt av js.hsadspixel.net/pixels.js · ved 2190 ms
Slik testet vi
Nettleser: Chrome/150.0.7871.124 · Skannet fra: EU · Viewport: 1440×900 · Kontrollert: 22 Oct 2026 12:19
Informasjonskapsler
5
Tredjeparts
0
Sporere
12
Leverandører
5
Samtykkebanner
Ingen oppdaget
Skanninger
1
Hva dette oppsettet mangler
- Ingen plattform for samtykkehåndtering ble oppdaget.
Samsvar per målgruppe
Den europeiske union
✗ Ikke oppfyltGDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)
Storbritannia
✗ Ikke oppfyltUK GDPR + PECR · Samtykkebasert
USA
✓ Oppfyller denne modellenCCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out
Canada
! Krever oppmerksomhetPIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert
Brasil
! Krever oppmerksomhetLGPD · Samtykkebasert
Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.
Tilkoblingssikkerhet
HTTPS støttes
✓Omdirigerer HTTP til HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Tredjepartssporere
12 forespørsler oppdaget fra 5 leverandører: Google LLC, HubSpot, HubSpot Inc., Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc.
Tredjepartssporere
12 forespørsler oppdaget fra 5 leverandører: Google LLC, HubSpot, HubSpot Inc., Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc.
Analytics
3
Marketing
8
Necessary
1
Functional
0
Other
0
| Leverandør | Kategori | Type | Domene |
|---|---|---|---|
| Google LLC før samtykke Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| HubSpot før samtykke HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | perf-na1.hsforms.com |
| HubSpot Inc. før samtykke HubSpot analytics | Analytics | script | js.hs-analytics.net |
| HubSpot før samtykke HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | js.hs-banner.com |
| HubSpot før samtykke HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | api.hubapi.com |
| HubSpot før samtykke HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | forms.hscollectedforms.net |
| HubSpot Inc. før samtykke HubSpot ads pixel | Marketing | pixel | js.hsadspixel.net |
| HubSpot Inc. før samtykke HubSpot collected forms | Marketing | script | js.hscollectedforms.net |
| HubSpot Inc. før samtykke HubSpot marketing & CRM | Marketing | script | js.hubspot.com |
| HubSpot Inc. før samtykke HubSpot marketing & CRM | Marketing | script | no-cache.hubspot.com |
| Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS | Necessary | script | cdnjs.cloudflare.com |
Skannehistorikk
Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 22. oktober 2026.
Nylige skanninger
| 22. oktober 2026 | 5 12 |
Flere anmeldelser av informasjonskapselsamsvar
One moment, please...
majesticbrass.com
One moment, please...
majesticbilgisayar.com
Privacy Notice | Congregate Living Health Facil...
majesticarehrcn.com
Ultimate Guide to Affiliate Marketing Success
majesticaffiliates.com
Resources | Nursing Home in Moorpark, California
majesticarehrc.com
HugeDomains.com
majestic5.com
Official homepage of MAJESTIC percussion instru...
majestic-percussion.com
Le portail officiel des cinémas Majestic - Con...
majestic-cinemas.com
Er maisonsur.com nettstedet ditt?
Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.