Skip to main content
maksoft.eu

maksoft.eu

https://maksoft.eu

Sist skannet 22. oktober 2026

En cookieskanning av maksoft.eu gjennomført den 22. oktober 2026 fant 6 cookies og 13 sporingsforespørsler fra tredjeparter. Vurderingen dekket 10 sider fordelt på 10 unike sidemaler. Ingen plattform for samtykkebehandling ble oppdaget. Med 13 tredjepartsforespørsler fra 3 leverandører oppfyller nettstedet kanskje ikke GDPR- og ePrivacy-kravene.

Informasjonskapsler

6

Tredjeparts

0

Sporere

13

Leverandører

3

Samtykkebanner

Ingen oppdaget

Skanninger

1

Hva dette oppsettet mangler

  • Ingen plattform for samtykkehåndtering ble oppdaget.
  • Google-tagger ble observert, men Google Consent Mode v2 ble ikke oppdaget.

Samsvar per målgruppe

Den europeiske union

✗ Ikke oppfylt

GDPR + ePrivacy · Forhåndssamtykke (opt-in)

Storbritannia

✗ Ikke oppfylt

UK GDPR + PECR · Samtykkebasert

USA

! Krever oppmerksomhet

CCPA/CPRA + state laws · Varsel og opt-out

Canada

! Krever oppmerksomhet

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebasert

Brasil

! Krever oppmerksomhet

LGPD · Samtykkebasert

Skannet fra EU; nettsteder kan vise andre bannere eller annen sporing til andre regioner. Vurderingene gjenspeiler observert atferd målt mot reglene for hver målgruppe.

Tilkoblingssikkerhet

HTTPS støttes

✓

Omdirigerer HTTP til HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Informasjonskapsler

6 informasjonskapsler oppdaget: 1 nødvendige, 0 analyse, 1 markedsføring

Totalt

6

Nødvendige

1

Funksjonelle

0

Analyse

0

Markedsføring

1

Ukjent

4

Filtrer etter kategori
Navn Domene Kategori Leverandør Utløper Sikker HttpOnly Part
visitor_id før samtykke www.maksoft.eu Marketing Pardot 365 d ✓ ✓ 1st
PHPSESSID www.maksoft.eu Necessary PHP 7 d – ✓ 1st
form_cms før samtykke www.maksoft.eu Unknown - Utløpt – – 1st
ses_key før samtykke www.maksoft.eu Unknown - 30 d ✓ ✓ 1st
users_resolution_width før samtykke www.maksoft.eu Unknown - Sesjon – – 1st
visit_SiteID_cookie før samtykke www.maksoft.eu Unknown - 1 d – – 1st

Nettleserlagring satt av nettstedet

Navn Domene Part
__test__1792676412825 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676412826 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676412827 satt av connect.facebook.net/:120:557 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676412828 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
fbapc_115122745948 satt av connect.facebook.net/:120:699 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
fbssls_115122745948 satt av connect.facebook.net/:131:802 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420866 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420867 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420868 satt av connect.facebook.net/:120:557 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420868 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420021 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420022 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420023 satt av connect.facebook.net/:120:557 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676420024 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676419909 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676419910 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676419911 satt av connect.facebook.net/:120:557 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676419912 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676425367 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676425386 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676425387 satt av connect.facebook.net/:120:557 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676425389 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676426131 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676426136 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676426136 satt av connect.facebook.net/:120:557 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676426137 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676428959 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676428961 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676428962 satt av connect.facebook.net/:120:557 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke
__test__1792676428962 satt av connect.facebook.net/:120:257 https://www.maksoft.eu 1st før samtykke

Tredjepartssporere

13 forespørsler oppdaget fra 3 leverandører: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc.

Analytics

0

Marketing

2

Necessary

8

Functional

2

Other

1

Leverandør Kategori Type Domene
Google LLC før samtykke Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC før samtykke Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Google LLC før samtykke YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Meta Platforms, Inc. før samtykke Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Meta Platforms, Inc. Meta tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script static.xx.fbcdn.net
Google LLC før samtykke Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Skannehistorikk

Én fullført skanning: informasjonskapsler og sporere fra skanningen den 22. oktober 2026.

Nylige skanninger

22. oktober 2026 6 13

Er maksoft.eu nettstedet ditt?

Gjør krav på den for å overvåke informasjonskapslene og sporerne dine, sette opp et regelverkskompatibelt samtykkebanner med automatisk skriptblokkering og holde informasjonskapselpolicyen din oppdatert.