4padel.fr
Ostatnio skanowano 27 lipca 2026
Skan plików cookie witryny 4padel.fr, wykonany 27 lipca 2026, wykrył 12 plików cookie i 11 żądań śledzących stron trzecich. Ocena objęła 2 stron w 2 unikalnych szablonach stron. Nie wykryto żadnej platformy zarządzania zgodami. Przy 11 żądaniach stron trzecich od 7 dostawców witryna może nie spełniać wymagań RODO i dyrektywy ePrivacy.
Ocena zachowania w zakresie zgód
16 / 100
Ta witryna ustawiła wiele plików cookie śledzących, zanim odwiedzający wyraził zgodę. Zgodnie z artykułem 5(3) ePrivacy wymagają one uprzedniej zgody.
Automatyczna kontrola przeskanowanych stron w określonym momencie; nie stanowi porady prawnej. Jak działa nasza kontrola.
Poziom egzekwowania zgody
-
1
Ścisła wykładnia artykułu 5(3)
Przed udzieleniem zgody nie uruchamia się nic, co nie jest niezbędne. To ścisła wykładnia artykułu 5(3) ePrivacy i najmocniejsza pozycja.
-
2
Tagi Google ładują się z przechowywaniem domyślnie ustawionym na odmowę i przed wyrażeniem zgody wysyłają jedynie pingi bez plików cookie. Jest to dozwolone w modelu Google, ale nie stanowi ścisłej wykładni artykułu 5(3).
-
3
Google Consent Mode v2 ogranicza tagi Google, ale przed wyrażeniem zgody zaobserwowano inne mechanizmy śledzące lub pliki cookie.
-
4
Uruchamiane przed zgodą Ta witryna
Mechanizmy śledzące lub pliki cookie uruchamiają się, zanim odwiedzający wyrazi zgodę, i żadne sygnały zgody ich nie ograniczają.
Oś czasu ładowania przed wyrażeniem zgody
Milisekundy od rozpoczęcia nawigacji do momentu wysłania każdego żądania lub ustawienia każdego pliku cookie.
i 4 więcej
Zaobserwowano przed wyrażeniem zgody
Pliki cookie ustawione przed wyrażeniem zgody (12)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_clckanalytics · Microsoft Clarity -
_clskanalytics · Microsoft Clarity -
_gaanalytics · Google Analytics -
_ga_G7Y3LCP17Panalytics · Google Analytics -
_ga_ZCN8S06RD5analytics · Google Analytics -
_gcl_auanalytics · Google Analytics -
G_ENABLED_IDPSfunctional · Google -
auth._refresh_token.localunknown -
auth._token.localunknown -
auth.strategyunknown -
popup73unknown
Żądania śledzenia przed wyrażeniem zgody (9)
- Google LLC www.googletagmanager.com ustawione przez www.4padel.fr · po 1066 ms
- Google LLC region1.analytics.google.com ustawione przez www.4padel.fr/f7551f7.js · po 1706 ms
- Microsoft www.clarity.ms ustawić plik cookie ustawione przez www.4padel.fr/f7551f7.js · po 1410 ms
- Mixpanel Inc. cdn.mxpnl.com ustawione przez www.4padel.fr · po 1078 ms
- www.google.com www.google.com ustawione przez www.4padel.fr/f7551f7.js · po 1542 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net ustawione przez www.4padel.fr/d2ab57f.js · po 1409 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com po 1816 ms
- Microsoft Corporation c.bing.com ustawić plik cookie po 2266 ms
- Google LLC ad.doubleclick.net ustawione przez www.4padel.fr/f7551f7.js · po 1542 ms
Jak testowaliśmy
Przeglądarka: Chrome/150.0.7871.124 · Lokalizacja skanowania: EU · Viewport: 1440×900 · Sprawdzono: 27 Jul 2026 06:00
Pliki cookie
12
Stron trzecich
0
Trackery
11
Dostawcy
7
Baner zgody
Nie wykryto
Skanowania
1
Czego brakuje w tej konfiguracji
- Nie wykryto żadnej platformy do zarządzania zgodami.
- Wykryto tagi Google, ale nie wykryto Google Consent Mode v2.
Zgodność według odbiorców
Unia Europejska
✗ NiespełnioneGDPR + ePrivacy · Uprzednia zgoda (opt-in)
Wielka Brytania
✗ NiespełnioneUK GDPR + PECR · Oparte na zgodzie
Stany Zjednoczone
! Wymaga uwagiCCPA/CPRA + state laws · Informacja i opt-out
Kanada
! Wymaga uwagiPIPEDA + Québec Law 25 · Oparte na zgodzie
Brazylia
! Wymaga uwagiLGPD · Oparte na zgodzie
Skanowanie przeprowadzono z UE; witryny mogą wyświetlać inne banery lub stosować inne śledzenie w pozostałych regionach. Werdykty odzwierciedlają zaobserwowane zachowanie oceniane według reguł obowiązujących dla danej grupy odbiorców.
Bezpieczeństwo połączenia
Obsługa HTTPS
✓Przekierowuje HTTP na HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Śledzące pliki trzecich stron
11 żądań wykrytych od 7 dostawców: Google LLC, Microsoft, Mixpanel Inc., www.google.com, Meta Platforms, Inc....
Śledzące pliki trzecich stron
11 żądań wykrytych od 7 dostawców: Google LLC, Microsoft, Mixpanel Inc., www.google.com, Meta Platforms, Inc....
Analytics
5
Marketing
3
Necessary
2
Functional
0
Other
1
| Dostawca | Kategoria | Typ | Domena |
|---|---|---|---|
| Google LLC przed zgodą Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | region1.analytics.google.com |
| Microsoft przed zgodą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | www.clarity.ms |
| Mixpanel Inc. przed zgodą Mixpanel CDN | Analytics | script | cdn.mxpnl.com |
| www.google.com przed zgodą | Analytics | fetch | www.google.com |
| Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Microsoft Corporation przed zgodą Bing Ads tracking | Marketing | pixel | c.bing.com |
| Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS | Necessary | script | cdnjs.cloudflare.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.google.dk |
| Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | ad.doubleclick.net |
Historia skanowań
Jedno ukończone skanowanie: pliki cookie i trackery ze skanowania z 27 lipca 2026.
Ostatnie skanowania
| 27 lipca 2026 | 12 11 |
Więcej recenzji zgodności cookie
A nos fidèles lectrices et lecteurs – 50-50 ...
50-50magazine.fr
Container Outdoor 4Trainer
4trainer.fr
4Skills - Formations personnalisées et 100% hu...
4skills.fr
Agence de développement logiciel sur mesure �...
4sh.fr
Comment réussir l'installation d'une chaudièr...
4senergy.fr
Nos réalisations – Portfolio – Menuiseries...
4s-espace-habitat.fr
Événements de notre formateur à Arras | Rejo...
4s-formation.fr
Suspected Phishing | Cloudflare
4rpiscine.fr
Czy 4padel.fr to Twoja strona?
Przejmij ją, aby monitorować swoje pliki cookie i trackery, skonfigurować zgodny z przepisami baner zgody z automatycznym blokowaniem skryptów i utrzymywać aktualną politykę plików cookie.