activeenglandtours.com
Ostatnio skanowano 28 lipca 2026
Skan plików cookie witryny activeenglandtours.com, ukończony 28 lipca 2026, wykrył 5 plików cookie i 29 żądań śledzących stron trzecich. Ocena objęła 10 stron w 10 unikalnych szablonach stron. Witryna używa CookieYes jako swoją platformę zarządzania zgodami z Google Consent Mode v2; nie zaobserwowano IAB TCF v2.3. Wykryto 29 żądań stron trzecich od 12 dostawców.
Ocena zachowania w zakresie zgód
47 / 100
Ta witryna ustawiła pliki cookie śledzące lub załadowała mechanizmy śledzące, zanim odwiedzający wyraził zgodę.
Automatyczna kontrola przeskanowanych stron w określonym momencie; nie stanowi porady prawnej. Jak działa nasza kontrola.
Poziom egzekwowania zgody
-
1
Ścisła wykładnia artykułu 5(3)
Przed udzieleniem zgody nie uruchamia się nic, co nie jest niezbędne. To ścisła wykładnia artykułu 5(3) ePrivacy i najmocniejsza pozycja.
-
2
Tagi Google ładują się z przechowywaniem domyślnie ustawionym na odmowę i przed wyrażeniem zgody wysyłają jedynie pingi bez plików cookie. Jest to dozwolone w modelu Google, ale nie stanowi ścisłej wykładni artykułu 5(3).
-
3
Częściowo egzekwowane Ta witryna
Google Consent Mode v2 ogranicza tagi Google, ale przed wyrażeniem zgody zaobserwowano inne mechanizmy śledzące lub pliki cookie.
-
4
Mechanizmy śledzące lub pliki cookie uruchamiają się, zanim odwiedzający wyrazi zgodę, i żadne sygnały zgody ich nie ograniczają.
Baner zgody tak, jak go napotkaliśmy
Pierwsza warstwa oferuje opcję "Odrzuć" obok opcji "Akceptuj".
Oś czasu ładowania przed wyrażeniem zgody
Milisekundy od rozpoczęcia nawigacji do momentu wysłania każdego żądania lub ustawienia każdego pliku cookie.
i 37 więcej
Zaobserwowano przed wyrażeniem zgody
Pliki cookie ustawione przed wyrażeniem zgody (4)
-
active_currencyunknown -
pbidunknown -
vsz_currency_dd_cookieunknown -
__cf_bmnecessary · Cloudflare
Żądania śledzenia przed wyrażeniem zgody (14)
- ContentSquare static.hotjar.com ustawione przez activeenglandtours.com/metrics · po 617 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com ustawione przez activeenglandtours.com · po 89 ms
- Google LLC region1.analytics.google.com ustawione przez cdn.ivlv.me/vue-participant.js · po 1310 ms
- Google LLC maps.googleapis.com po 2687 ms
- Vimeo Inc. player.vimeo.com ustawić plik cookie ustawione przez activeenglandtours.com/jquery.min.js · po 465 ms
- Google LLC www.youtube.com ustawić plik cookie ustawione przez www.youtube.com/www-widgetapi.js · po 158 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net ustawione przez activeenglandtours.com/public.js · po 354 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com po 650 ms
- Microsoft bat.bing.com ustawione przez activeenglandtours.com/metrics · po 617 ms
- Microsoft Advertising bat.bing.net ustawione przez bat.bing.com/bat.js · po 2223 ms
- Text cdn.livechatinc.com ustawić plik cookie ustawione przez cht-srvc.net/lc.js · po 920 ms
- Google LLC region1.google-analytics.com ustawione przez activeenglandtours.com/QFIv-bIgULyTftNJXmuje6Cm6bj7PFWz16tfkq5DX51bymmq · po 850 ms
- i jeszcze 2
Jak testowaliśmy
Przeglądarka: Chrome/150.0.7871.124 · Lokalizacja skanowania: EU · Viewport: 1440×900 · Sprawdzono: 28 Jul 2026 23:28
Pliki cookie
5
Stron trzecich
0
Trackery
29
Dostawcy
12
Baner zgody
CookieYes
Skanowania
1
Zgodność według odbiorców
Unia Europejska
✗ NiespełnioneGDPR + ePrivacy · Uprzednia zgoda (opt-in)
Wielka Brytania
✗ NiespełnioneUK GDPR + PECR · Oparte na zgodzie
Stany Zjednoczone
✓ Spełnia ten modelCCPA/CPRA + state laws · Informacja i opt-out
Kanada
! Wymaga uwagiPIPEDA + Québec Law 25 · Oparte na zgodzie
Brazylia
! Wymaga uwagiLGPD · Oparte na zgodzie
Skanowanie przeprowadzono z UE; witryny mogą wyświetlać inne banery lub stosować inne śledzenie w pozostałych regionach. Werdykty odzwierciedlają zaobserwowane zachowanie oceniane według reguł obowiązujących dla danej grupy odbiorców.
Bezpieczeństwo połączenia
Obsługa HTTPS
✓Przekierowuje HTTP na HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Śledzące pliki trzecich stron
29 żądań wykrytych od 12 dostawców: ContentSquare, Google LLC, Vimeo Inc., Meta Platforms, Inc., Microsoft...
Śledzące pliki trzecich stron
29 żądań wykrytych od 12 dostawców: ContentSquare, Google LLC, Vimeo Inc., Meta Platforms, Inc., Microsoft...
Analytics
3
Marketing
6
Necessary
15
Functional
2
Other
3
| Dostawca | Kategoria | Typ | Domena |
|---|---|---|---|
| ContentSquare przed zgodą ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | static.hotjar.com |
| Google LLC przed zgodą Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | region1.analytics.google.com |
| Google LLC przed zgodą Google Maps API | Functional | script | maps.googleapis.com |
| Vimeo Inc. przed zgodą Vimeo video embed | Functional | iframe | player.vimeo.com |
| Google LLC przed zgodą YouTube embedded video | Marketing | iframe | www.youtube.com |
| Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Microsoft przed zgodą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | pixel | bat.bing.com |
| Microsoft Advertising przed zgodą Microsoft Advertising (Bing Ads) UET tag: conversion tracking and remarketing | Marketing | script | bat.bing.net |
| Text przed zgodą Text tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | cdn.livechatinc.com |
| CookieYes CookieYes consent management | Necessary | script | cdn-cookieyes.com |
| ElfSight ElfSight tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | apps.elfsight.com |
| ElfSight ElfSight tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | static.elfsight.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | i.ytimg.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | jnn-pa.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.google.dk |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | mt.googleapis.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | lh3.googleusercontent.com |
| Imgix Imgix tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | involve-me.imgix.net |
| Vimeo Vimeo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | iframe | vimeo.com |
| Vimeo Vimeo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | f.vimeocdn.com |
| Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | cdn.jsdelivr.net |
| Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | googleads.g.doubleclick.net |
| Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | stats.g.doubleclick.net |
Historia skanowań
Jedno ukończone skanowanie: pliki cookie i trackery ze skanowania z 28 lipca 2026.
Ostatnie skanowania
| 28 lipca 2026 | 5 29 |
Więcej recenzji zgodności cookie
Outpatient Surgery - Act Diagnostics
actpathologyconsult.com
Leading private label manufacturer
actprivatelabel.com
Cuidado de ancianos a domicilio en Badajoz y Es...
actovida.com
Travaux de terrassement à proximité de Sceaux...
actp-renovation-rge.com
How It Works - ActorsUGC
actorsugc.com
Actors Lab Mallorca: Pasión y Técnica en la A...
actorslabmallorca.com
Plans and Pricing for Amazon Sellers | Start Fr...
actorio.com
actors4business.com
actors4business.com
Czy activeenglandtours.com to Twoja strona?
Przejmij ją, aby monitorować swoje pliki cookie i trackery, skonfigurować zgodny z przepisami baner zgody z automatycznym blokowaniem skryptów i utrzymywać aktualną politykę plików cookie.