Skip to main content
decimalchain.com

decimalchain.com

https://decimalchain.com

Ostatnio skanowano 23 lipca 2026

Skan plików cookie witryny decimalchain.com, przeprowadzony 23 lipca 2026, wykrył 16 plików cookie i 13 żądań śledzących stron trzecich. Ocena objęła 10 stron w 10 unikalnych szablonach stron. Nie wykryto żadnej platformy zarządzania zgodami. Przy 13 żądaniach stron trzecich od 3 dostawców witryna może nie spełniać wymagań RODO i dyrektywy ePrivacy.

Pliki cookie

16

Stron trzecich

0

Trackery

13

Dostawcy

3

Baner zgody

Nie wykryto

Skanowania

1

Czego brakuje w tej konfiguracji

  • Nie wykryto żadnej platformy do zarządzania zgodami.
  • Wykryto tagi Google, ale nie wykryto Google Consent Mode v2.

Zgodność według odbiorców

Unia Europejska

✗ Niespełnione

GDPR + ePrivacy · Uprzednia zgoda (opt-in)

Wielka Brytania

✗ Niespełnione

UK GDPR + PECR · Oparte na zgodzie

Stany Zjednoczone

! Wymaga uwagi

CCPA/CPRA + state laws · Informacja i opt-out

Kanada

! Wymaga uwagi

PIPEDA + Québec Law 25 · Oparte na zgodzie

Brazylia

! Wymaga uwagi

LGPD · Oparte na zgodzie

Skanowanie przeprowadzono z UE; witryny mogą wyświetlać inne banery lub stosować inne śledzenie w pozostałych regionach. Werdykty odzwierciedlają zaobserwowane zachowanie oceniane według reguł obowiązujących dla danej grupy odbiorców.

Pliki cookie

Wykryto 16 plików cookie: 0 niezbędnych, 5 analitycznych, 1 marketingowych

Łącznie

16

Niezbędne

0

Funkcjonalne

1

Analityczne

5

Marketingowe

1

Nieznane

9

Filtruj według kategorii
Nazwa Domena Kategoria Dostawca Wygasa Bezpieczny HttpOnly Strona
_ga przed zgodą .decimalchain.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_UA-161442087-1 przed zgodą .decimalchain.com Analytics Google Analytics Wygasły 1st
_ga_BJZMFNTJ2N przed zgodą .decimalchain.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_H0PB47EB30 przed zgodą .decimalchain.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid przed zgodą .decimalchain.com Analytics Google Analytics Wygasły 1st
i18n_redirected przed zgodą decimalchain.com Functional Language 356 d 1st
_fbp przed zgodą .decimalchain.com Marketing Facebook 81 d 1st
pll_language przed zgodą decimalchain.com Unknown - 356 d 1st
_ym_d przed zgodą .decimalchain.com Unknown - 356 d 1st
_ym_isad przed zgodą .decimalchain.com Unknown - Wygasły 1st
_ym_uid przed zgodą .decimalchain.com Unknown - 356 d 1st
_ym_visorc przed zgodą .decimalchain.com Unknown - Wygasły 1st
__ddg10_ przed zgodą .decimalchain.com Unknown - Wygasły 1st
__ddg1_ przed zgodą .decimalchain.com Unknown - 356 d 1st
__ddg8_ przed zgodą .decimalchain.com Unknown - Wygasły 1st
__ddg9_ przed zgodą .decimalchain.com Unknown - Wygasły 1st

Śledzące pliki trzecich stron

13 żądań wykrytych od 3 dostawców: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Yandex

Analytics

2

Marketing

4

Necessary

4

Functional

0

Other

3

Dostawca Kategoria Typ Domena
Google LLC przed zgodą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Yandex przed zgodą Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex przed zgodą Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com

Historia skanowań

Jedno ukończone skanowanie: pliki cookie i trackery ze skanowania z 23 lipca 2026.

Ostatnie skanowania

23 lipca 2026 16 13

Czy decimalchain.com to Twoja strona?

Przejmij ją, aby monitorować swoje pliki cookie i trackery, skonfigurować zgodny z przepisami baner zgody z automatycznym blokowaniem skryptów i utrzymywać aktualną politykę plików cookie.