Skip to main content
intellectdesign.com

intellectdesign.com

https://intellectdesign.com

Ostatnio skanowano 22 lipca 2026

Skan plików cookie witryny intellectdesign.com, ukończony 22 lipca 2026, wykrył 11 plików cookie i 23 żądań śledzących stron trzecich. Ocena objęła 10 stron w 10 unikalnych szablonach stron. Nie wykryto żadnej platformy zarządzania zgodami. Przy 23 żądaniach stron trzecich od 6 dostawców witryna może nie spełniać wymagań RODO i dyrektywy ePrivacy.

Pliki cookie

11

Stron trzecich

0

Trackery

23

Dostawcy

6

Baner zgody

Nie wykryto

Skanowania

1

Czego brakuje w tej konfiguracji

  • Nie wykryto żadnej platformy do zarządzania zgodami.
  • Wykryto tagi Google, ale nie wykryto Google Consent Mode v2.

Zgodność według odbiorców

Unia Europejska

✗ Niespełnione

GDPR + ePrivacy · Uprzednia zgoda (opt-in)

Wielka Brytania

✗ Niespełnione

UK GDPR + PECR · Oparte na zgodzie

Stany Zjednoczone

! Wymaga uwagi

CCPA/CPRA + state laws · Informacja i opt-out

Kanada

! Wymaga uwagi

PIPEDA + Québec Law 25 · Oparte na zgodzie

Brazylia

! Wymaga uwagi

LGPD · Oparte na zgodzie

Skanowanie przeprowadzono z UE; witryny mogą wyświetlać inne banery lub stosować inne śledzenie w pozostałych regionach. Werdykty odzwierciedlają zaobserwowane zachowanie oceniane według reguł obowiązujących dla danej grupy odbiorców.

Pliki cookie

Wykryto 11 plików cookie: 0 niezbędnych, 9 analitycznych, 1 marketingowych

Łącznie

11

Niezbędne

0

Funkcjonalne

0

Analityczne

9

Marketingowe

1

Nieznane

1

Filtruj według kategorii
Nazwa Domena Kategoria Dostawca Wygasa Bezpieczny HttpOnly Strona
hubspotutk przed zgodą .intellectdesign.com Analytics HubSpot 172 d 1st
_ga przed zgodą .intellectdesign.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_UA-56128932-1 przed zgodą .intellectdesign.com Analytics Google Analytics Wygasły 1st
_ga_906VXJDVJG przed zgodą .intellectdesign.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au przed zgodą .intellectdesign.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid przed zgodą .intellectdesign.com Analytics Google Analytics Wygasły 1st
__hssc przed zgodą .intellectdesign.com Analytics HubSpot Wygasły 1st
__hssrc przed zgodą .intellectdesign.com Analytics HubSpot Sesja 1st
__hstc przed zgodą .intellectdesign.com Analytics HubSpot 172 d 1st
_fbp przed zgodą .intellectdesign.com Marketing Facebook 82 d 1st
_fuid przed zgodą .intellectdesign.com Unknown - 1.1 yr 1st

Śledzące pliki trzecich stron

23 żądań wykrytych od 6 dostawców: Google LLC, HubSpot Inc., Microsoft, HubSpot, LinkedIn Corporation...

Analytics

4

Marketing

9

Necessary

6

Functional

2

Other

2

Dostawca Kategoria Typ Domena
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC przed zgodą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
HubSpot Inc. przed zgodą HubSpot analytics Analytics script js.hs-analytics.net
Microsoft przed zgodą Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Google LLC przed zgodą Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
HubSpot Inc. przed zgodą HubSpot forms Functional script js.hsforms.net
HubSpot przed zgodą HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script api.hubapi.com
HubSpot przed zgodą HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.hs-banner.com
HubSpot Inc. przed zgodą HubSpot tracking script Marketing script js.hs-scripts.com
HubSpot Inc. przed zgodą HubSpot ads pixel Marketing pixel js.hsadspixel.net
HubSpot Inc. przed zgodą HubSpot marketing & CRM Marketing script js.hubspot.com
LinkedIn Corporation przed zgodą LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
LinkedIn Corporation przed zgodą LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script js.usemessages.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script forms.hsforms.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Historia skanowań

Jedno ukończone skanowanie: pliki cookie i trackery ze skanowania z 22 lipca 2026.

Ostatnie skanowania

22 lipca 2026 11 23

Czy intellectdesign.com to Twoja strona?

Przejmij ją, aby monitorować swoje pliki cookie i trackery, skonfigurować zgodny z przepisami baner zgody z automatycznym blokowaniem skryptów i utrzymywać aktualną politykę plików cookie.