Skip to main content
jimsmattresscatalog.com

jimsmattresscatalog.com

https://jimsmattresscatalog.com

Ostatnio skanowano 23 lipca 2026

Skan plików cookie witryny jimsmattresscatalog.com, wykonany 23 lipca 2026, wykrył 16 plików cookie i 17 żądań śledzących stron trzecich. Ocena objęła 10 stron w 10 unikalnych szablonach stron. Nie wykryto żadnej platformy zarządzania zgodami. Przy 17 żądaniach stron trzecich od 6 dostawców witryna może nie spełniać wymagań RODO i dyrektywy ePrivacy.

Pliki cookie

16

Stron trzecich

0

Trackery

17

Dostawcy

6

Baner zgody

Nie wykryto

Skanowania

1

Czego brakuje w tej konfiguracji

  • Nie wykryto żadnej platformy do zarządzania zgodami.
  • Google Consent Mode v2 jest obecny, ale domyślnie nie ustawia odmowy dla wszystkich typów przechowywania.

Zgodność według odbiorców

Unia Europejska

✗ Niespełnione

GDPR + ePrivacy · Uprzednia zgoda (opt-in)

Wielka Brytania

✗ Niespełnione

UK GDPR + PECR · Oparte na zgodzie

Stany Zjednoczone

! Wymaga uwagi

CCPA/CPRA + state laws · Informacja i opt-out

Kanada

! Wymaga uwagi

PIPEDA + Québec Law 25 · Oparte na zgodzie

Brazylia

! Wymaga uwagi

LGPD · Oparte na zgodzie

Skanowanie przeprowadzono z UE; witryny mogą wyświetlać inne banery lub stosować inne śledzenie w pozostałych regionach. Werdykty odzwierciedlają zaobserwowane zachowanie oceniane według reguł obowiązujących dla danej grupy odbiorców.

Pliki cookie

Wykryto 16 plików cookie: 0 niezbędnych, 5 analitycznych, 2 marketingowych

Łącznie

16

Niezbędne

0

Funkcjonalne

1

Analityczne

5

Marketingowe

2

Nieznane

8

Filtruj według kategorii
Nazwa Domena Kategoria Dostawca Wygasa Bezpieczny HttpOnly Strona
_ga przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_0HKVPPLCLB przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_1DL99G4GPS przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_6P4KSBZKWD przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Analytics Google Analytics 81 d 1st
cart_currency przed zgodą jimsmattresscatalog.com Functional E-commerce 5 d 1st
_fbp przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Marketing Facebook 81 d 1st
_pin_unauth przed zgodą jimsmattresscatalog.com Marketing Pinterest 356 d 1st
localization przed zgodą jimsmattresscatalog.com Unknown - 356 d 1st
_one_click_popup_last_visited_path przed zgodą jimsmattresscatalog.com Unknown - Sesja 1st
_one_click_popup_sessions_count przed zgodą jimsmattresscatalog.com Unknown - Sesja 1st
_shopify_analytics przed zgodą jimsmattresscatalog.com Unknown - 356 d 1st
_shopify_essential przed zgodą jimsmattresscatalog.com Unknown - 356 d 1st
_shopify_marketing przed zgodą jimsmattresscatalog.com Unknown - 356 d 1st
_shopify_s przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Unknown - Wygasły 1st
_shopify_y przed zgodą .jimsmattresscatalog.com Unknown - 357 d 1st

Śledzące pliki trzecich stron

17 żądań wykrytych od 6 dostawców: Google LLC, Shopify Inc., Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc., Shopify...

Analytics

3

Marketing

3

Necessary

7

Functional

0

Other

4

Dostawca Kategoria Typ Domena
Google LLC przed zgodą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.merchant-center-analytics.goog
Shopify Inc. przed zgodą Shopify analytics Analytics pixel monorail-edge.shopifysvc.com
Google LLC przed zgodą Google Ads Marketing script www.google.com
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script storage.googleapis.com
Shopify Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script shop.app
Shopify Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script otlp-http-production.shopifysvc.com
Shopify Inc. Shopify platform Necessary script cdn.shopify.com
UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script unpkg.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Historia skanowań

Jedno ukończone skanowanie: pliki cookie i trackery ze skanowania z 23 lipca 2026.

Ostatnie skanowania

23 lipca 2026 16 17

Czy jimsmattresscatalog.com to Twoja strona?

Przejmij ją, aby monitorować swoje pliki cookie i trackery, skonfigurować zgodny z przepisami baner zgody z automatycznym blokowaniem skryptów i utrzymywać aktualną politykę plików cookie.