Skip to main content
ludodobola.com

ludodobola.com

https://ludodobola.com

Ostatnio skanowano 20 października 2026

Skan plików cookie witryny ludodobola.com, przeprowadzony 20 października 2026, wykrył 5 plików cookie i 18 żądań śledzących stron trzecich. Ocena objęła 10 stron w 10 unikalnych szablonach stron. Nie wykryto żadnej platformy zarządzania zgodami. Przy 18 żądaniach stron trzecich od 5 dostawców witryna może nie spełniać wymagań RODO i dyrektywy ePrivacy.

Pliki cookie

5

Stron trzecich

0

Trackery

18

Dostawcy

5

Baner zgody

Nie wykryto

Skanowania

1

Czego brakuje w tej konfiguracji

  • Nie wykryto żadnej platformy do zarządzania zgodami.
  • Wykryto tagi Google, ale nie wykryto Google Consent Mode v2.

Zgodność według odbiorców

Unia Europejska

✗ Niespełnione

GDPR + ePrivacy · Uprzednia zgoda (opt-in)

Wielka Brytania

✗ Niespełnione

UK GDPR + PECR · Oparte na zgodzie

Stany Zjednoczone

! Wymaga uwagi

CCPA/CPRA + state laws · Informacja i opt-out

Kanada

! Wymaga uwagi

PIPEDA + Québec Law 25 · Oparte na zgodzie

Brazylia

! Wymaga uwagi

LGPD · Oparte na zgodzie

Skanowanie przeprowadzono z UE; witryny mogą wyświetlać inne banery lub stosować inne śledzenie w pozostałych regionach. Werdykty odzwierciedlają zaobserwowane zachowanie oceniane według reguł obowiązujących dla danej grupy odbiorców.

Bezpieczeństwo połączenia

Obsługa HTTPS

✓

Przekierowuje HTTP na HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Pliki cookie

Wykryto 5 plików cookie: 1 niezbędnych, 3 analitycznych, 0 marketingowych

Łącznie

5

Niezbędne

1

Funkcjonalne

0

Analityczne

3

Marketingowe

0

Nieznane

1

Filtruj według kategorii
Nazwa Domena Kategoria Dostawca Wygasa Bezpieczny HttpOnly Strona
_ga przed zgodą .ludodobola.com Analytics Google Analytics 1.1 yr czas życia ponad 13 miesięcy – – 1st
_gat przed zgodą .ludodobola.com Analytics Google Analytics Wygasły – – 1st
_gid przed zgodą .ludodobola.com Analytics Google Analytics 1 d – – 1st
__eoi .ludodobola.com Necessary Google AdSense 180 d ✓ – 1st
ludop przed zgodą ludodobola.com Unknown - 15 d – – 1st

Pamięć przeglądarki ustawiona przez witrynę

Nazwa Domena Strona
__mg_probe__dhyr6qukn7k ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__qusdksfv8d ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgAgentDataParams ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
google_auto_fc_cmp_setting ustawione przez pagead2.googlesyndication.com/show_ads_impl_fy2021.js:396:212 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530149319 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
fbapc_577475042336822 ustawione przez connect.facebook.net/:120:699 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__eydevplgos9 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__z6bb8d59iih ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530153562 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgDimsData914280 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgVideoMetricsParams ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
MG_Session_pr ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
MG_Session_lu ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
MG_Session_lastUpdate ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
svspr ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:163:25967 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
svsdsExpired ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:163:27056 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
svsds ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:163:27114 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
isSupportBlurEvent ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
transitionType ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
mgSnapShot ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
mgSnapShotGeneratedTime ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
mgSnapShotExpired ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgPlacementV2:914280 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
google_adsense_settings ustawione przez pagead2.googlesyndication.com/show_ads_impl_fy2021.js:552:338 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
google_ama_settings ustawione przez pagead2.googlesyndication.com/show_ads_impl_fy2021.js:148:3267 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgSessionId ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgSessionPagesNumber ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgSessionsTimeList ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgPage914280 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgPageTime914280 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
_mgViewrate914280 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15912 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__id5test ustawione przez cdn.id5-sync.com/id5-api.js:7:61793 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
id5id_privacy_exp ustawione przez cdn.id5-sync.com/id5-api.js:7:61498 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
id5id_privacy ustawione przez cdn.id5-sync.com/id5-api.js:7:61498 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__lf4f239v ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__okcrydmetus ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530153486 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__jysbavebo2b ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__yaj6zgn8sj ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530153895 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530156622 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__kbsbjdrzw3n ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__523k07u2jhk ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__k0z3x5evnlp ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__tho4cm9q7yi ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530156767 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__fks707wa1dv ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__utyhecqoko ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530158446 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530158447 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__2tmkosxw2k7 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__mi760dlhluk ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530159482 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530159483 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__6ug7gshvru8 ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__gyx9392k1tp ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530159810 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__dw625s7ysbg ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__mg_probe__752nk9tglef ustawione przez jsc.mgid.com/132358.js:6:15433 https://ludodobola.com 1st przed zgodą
__test__1792530161352 ustawione przez connect.facebook.net/:120:257 https://ludodobola.com 1st przed zgodą

Śledzące pliki trzecich stron

18 żądań wykrytych od 5 dostawców: Google LLC, ID5, Meta Platforms, Inc., MGID, Cloudflare Inc.

Analytics

0

Marketing

7

Necessary

8

Functional

0

Other

3

Dostawca Kategoria Typ Domena
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ep1.adtrafficquality.google
Google LLC przed zgodą YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
ID5 przed zgodą ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.id5-sync.com
ID5 przed zgodą ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script lbs.eu-1-id5-sync.com
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook social plugins Marketing iframe www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. przed zgodą Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
MGID przed zgodą MGID tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script jsc.mgid.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Meta Platforms, Inc. Meta tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script static.xx.fbcdn.net
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC przed zgodą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Historia skanowań

Jedno ukończone skanowanie: pliki cookie i trackery ze skanowania z 20 października 2026.

Ostatnie skanowania

20 października 2026 5 18

Czy ludodobola.com to Twoja strona?

Przejmij ją, aby monitorować swoje pliki cookie i trackery, skonfigurować zgodny z przepisami baner zgody z automatycznym blokowaniem skryptów i utrzymywać aktualną politykę plików cookie.