Skip to main content
60plusbanken.se

60plusbanken.se

https://60plusbanken.se

Ultima scanare July 27, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru 60plusbanken.se finalizată pe July 27, 2026 a detectat 5 cookie-uri și 3 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Site-ul folosește Cookiebot ca platformă de gestionare a consimțământului. Nici IAB TCF v2.3, nici Google Consent Mode v2 nu a fost observat la verificarea noastră. 3 solicitări terțe au fost detectate de la 3 furnizori.

Cookie-uri

5

De la terți

0

Trackere

3

Furnizori

3

Banner de consimțământ

Cookiebot

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Blocarea scripturilor este manuală. Fiecare script trebuie etichetat manual, iar scripturile neetichetate rulează înainte de consimțământ.
  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

✓ Respectă acest model

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Securitatea conexiunii

HTTPS acceptat

Redirecționează HTTP către HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Cookie-uri

5 cookie-uri detectate: 0 necesare, 0 de analiză, 0 de marketing

Total

5

Necesare

0

Funcționale

2

Analitice

0

Marketing

0

Necunoscute

3

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
ai_session înainte de consimțământ www.60plusbanken.se Functional Microsoft Azure App Insights Expirat 1st
ai_user înainte de consimțământ www.60plusbanken.se Functional Microsoft Azure App Insights 365 d 1st
azureAgAffinity înainte de consimțământ www.60plusbanken.se Unknown - Sesiune 1st
azureAgAffinityCORS înainte de consimțământ www.60plusbanken.se Unknown - Sesiune 1st
EPiStateMarker înainte de consimțământ www.60plusbanken.se Unknown - Sesiune 1st

Stocare în browser setată de site

Nume Domeniu Parte
Mon Jul 27 2026 08:30:07 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
AI_sentBuffer_1 setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298976 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
AI_buffer_1 setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298976 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:07 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
epi_version setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:106648 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:10 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:10 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:12 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:12 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:13 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:14 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:14 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:15 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:16 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:16 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ
Mon Jul 27 2026 08:30:17 GMT+0200 (Central European Summer Time) setat de cdn.bluestep.se/app.5398da46ee78ffd4b3db.bundle.js:2:298117 https://www.60plusbanken.se 1st înainte de consimțământ

Urmăritoare terțe

3 cereri detectate de la 3 furnizori: Google LLC, Microsoft, UserCentrics

Analytics

1

Marketing

0

Necessary

1

Functional

0

Other

1

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script js.monitor.azure.com
UserCentrics înainte de consimțământ UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consent.cookiebot.eu

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe July 27, 2026.

Scanări recente

July 27, 2026 5 3

Este 60plusbanken.se site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.